środa, 22 lipiec 2015 09:32

Słońce i ochrona w tubce

Chyba każda z nas lubi lekko brązowy, równy i soczysty kolor skóry, jaki osiągamy po opalaniu. Nie wszystkim nad dane jednak spędzać kilka bądź kilkanaście dni pod rząd na słońcu, tworząc naturalną i stopniową opaleniznę. Co zrobić w przypadku, gdy chcemy szybko uzyskać efekt delikatnej, naturalnie wyglądającej opalenizny w kilka chwil?

Możemy użyć balsamu brązującego, jednak preparaty takie mają tyle samo zwolenniczek, co przeciwniczek, a ich używanie wiąże się z pewnym ryzykiem uzyskania niepożądanych efektów : smug niewidocznych na pierwszy rzut oka podczas aplikacji, a także nienaturalnego koloru. Czy podczas wykonywania makijażu nie przeszło Ci choć raz przez myśl, iż fluid, analogiczny do tego do twarzy, przydałby się do całego ciała? Szybka korekta, nadanie delikatnego koloru, a wieczorem demakijaż i po sprawie.

Marka Lirene czyta Ci zatem w myślach i prezentuje innowacyjny produkt : Karmelowy balsam-fluid Sun BB SPF 10. To kosmetyk, dzięki któremu uzyskasz efekt pięknej, naturalnie opalonej skóry. Jednocześnie preparat zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem promieni słonecznych. Tak jak fluid do twarzy, tak i ten produkt nadaje skórze natychmiastowy i jednolity kolor ładnej opalenizny. Ze skóry zmywa się przy pierwszej kąpieli, tak więc nie barwi jej trwale. Dzięki zawartości filtra SPF 10 umożliwia bezpieczne opalanie, a zawarty w jego formule olej Babassu wykazuje silne działanie nawilżające.

Dodatkowo olej arachidowy łagodzi wpływ promieniowania UV oraz sprawia, że skóra staje się idealnie gładka i miękka. DNA komórek zabezpieczone jest przed uszkodzeniami spowodowanymi ekspozycją skóry na słońce dzięki systemowi fotostabilnych filtrów. Piękny kolor opalenizny uzyskujemy dzięki karmelowi. Skóra wręcz promienieje blaskiem i pięknie pachnie. Preparat utrzymuje się na ciele aż do 12 godzin, tak więc bez obaw możesz zaaplikować go przed całonocną imprezą bez obaw o efekt.

Aby zapewnić prawidłowe działanie ochronne przed promieniami UV, preparat należy nanieść na skórę twarzy oraz ciała około 15 minut przed planowaną ekspozycją na słońce, a dla maksymalnej ochrony aplikację powtarzać co 2 godziny, a także po zamoczeniu lub wytarciu skóry ręcznikiem.

Czytany 1342 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.