sobota, czerwiec 22, 2024
piątek, 18 lipiec 2014 16:45

Relaksująca fiesta dla Twojego ciała

Dr Irena Eris- Body Fiesta Secret Garden Dr Irena Eris- Body Fiesta Secret Garden

Seria kosmetyków Dr Ireny Eris Body Fiesta jest przeznaczona do profesjonalnej pielęgnacji skóry. Przepisem na doskonały produkt jest zawarcie naturalnych wyciągów z roślin, wzbogacenie o formuły nadające skórze elastyczność i jędrność.

Cechą wyróżniającą tę serię jest rozpieszczająca zmysły kompozycja zapachowa, która zwiększa komfort użytkowania, a co najważniejsze, utrzymuje się na skórze przez wiele godzin, co jest dużą zaletą zwłaszcza w czasie lata, gdy podczas największych upałów nawet najdelikatniejsze perfumy wydają się drażniące. 

 

Perfumowany żel do mycia ciała

Perfumowany żel do mycia ciała oprócz aromatu kwiatów, który utrzymuje się na skórze przez długi czas, pieści skórę aksamitną konsystencją bogatą w składniki odżywcze, takie jak wyciąg z kwiatów tropikalnego drzewa, wosk z owoców mango, minerały, witaminy i cukry. 

 

Perfumowany olejek relaksacyjny

Olejek z serii Body Fiesta doskonale nadaje się do aromaterapii, z powodzeniem można go zastosować do masażu, relaksacyjnej kąpieli czy do kominka. Przy pierwszym kontakcie z olejkiem zachwyca orzeźwiająca nuta liczi i bergamotki, które stopniowo ustępują lekkim aromatom lilii wodnej, peoni, róży i frezji, aby w końcowej fazie ustąpić miejsca piżmu, cedrowi i ambrze, tworząc wspólnie prawdziwą ucztę dla zmysłów. 

 

 

Mgiełka do ciała

Mgiełka do ciała z serii Body Fiesta nadaje skórze przyjemny, kwiatowy zapach, który zwieńczony jest odrobinę silniejszym akcentem piżma, który nadaje charakteru całej kompozycji. 

 

Wyczuwalne są trzy nuty zapachowe: 

Nuta głowy: liczi, bergamotka

Nuta serca: lilia wodna, peonia, róża, frezja

Nuta bazowa: drzewo cedrowe z nutą piżma oraz ambra 

Media

h1>Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce