Polecane artykuły

 • 1
czwartek, 19 maj 2016 10:36

Przygotuj swoją skórę do lata z balsamem brązującym

Lirene - Brazujący balsam do ciała pod prysznic - jasna karnacja Lirene - Brazujący balsam do ciała pod prysznic - jasna karnacja

Już na samym początku lata możemy zauważyć kobiety posiadające piękną, brązową i zdrową opaleniznę. Zastanawiamy się, jak one to robią, skoro dopiero od kilku dni pogoda pozwala na to, by ubrać krótkie spodenki lub koszulki na ramiączkach. Odpowiedź na to pytanie jest szczególnie istotna dla tych osób, które nie praktykują opalania się w solarium, ponieważ jest to nie tylko nie zdrowe, ale otrzymana w ten sposób opalenizna często wygląda bardzo sztucznie.

Jak one to robią?

Sekret tkwi nie w wyjeździe zagranicznym do ciepłych krajów jeszcze przed sezonem urlopowym, nie w stałych wizytach w solarium, ani nie w naturalnym, lekko brązowym kolorze skóry. Sekret tkwi w używaniu odpowiednich kosmetyków.

Marka Lirene wypuściła na rynek innowacyjny i jedyny w swoim rodzaju kosmetyk, który nadaje skórze zdrową i naturalną opaleniznę, pielęgnuje ją oraz przygotowuje ją na słońce. To kremowy balsam pod prysznic, który nakładamy na jeszcze morką skórę, a następnie spłukujemy wodą. W ten sposób uzyskujemy równomierną i naturalną opaleniznę, bez żadnego wysiłku. Bez ryzyka, że gdzieś powstaną nieestetyczne smugi, co ma miejsce w przypadku stosowania tradycyjnych samoopalaczy. Brązujący balsam pod prysznic od Lirene, to przede wszystkim kosmetyk pielęgnujący i silnie odżywczy, który dodatkowo poprawia stan skóry, dzięki czemu prezentuje się ona zdecydowanie lepiej w lecie, na plaży.

Lirene - Brazujący balsam do ciała pod prysznic

Balsam nadaje skórze delikatny brązowy kolor już po pierwszym zastosowaniu, a po zaledwie 5 użyciach ciało wygląda na naturalnie opalone. Kosmetyk nie brudzi ubrań, posiada optymalną konsystencję, dzięki czemu łatwo się rozprowadza, co umożliwia pokrycie piękną opalenizną nawet najbardziej trudno dostępnych miejsc.

Czytany 596 razy

Artykuły powiązane

 • Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach Zastosowanie śluzu ślimaka w kosmetykach

  Od lat kremy ze śluzem ślimaka cieszą się niesłabnącym powodzeniem, a kolejne serie dedykowanie Paniom i Panom w różnym wieku, z odmiennymi problemami skórnymi stają się hitami sezonów.

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Odżywcze oczyszczenie Odżywcze oczyszczenie

  Kiedyś do oczyszczania mieszanej cery polecano spirytus salicylowy i dobrze, że te czasy minęły.

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

 • Magiczna moc aloesu Magiczna moc aloesu

  Nie od dziś znane i doceniane są kosmetyczne i lecznicze właściwości aloesu.