piątek, 15 wrzesień 2017 11:16

Powitaj jesień rozświetloną cerą

Lirene C+D Pro Skoncentrowane StimuSerum do twarzy 30+ Lirene C+D Pro Skoncentrowane StimuSerum do twarzy 30+

Wraz z wiekem skóra człowieka się zmienia. Nie tylko ulega procesom starzeniowym, ale również traci gęstość i młodzieńczy blask. Staje się poszarzała, ziemista i wyglądająca na zmęczoną. Jak temu zaradzić?

Najlepszym sposobem jest zastosowanie specjalnego preparatu przeznaczonego dla skór powyższej 30 roku życia. Powinien to być kosmetyk o silnych właściwościach nie tylko rozświetlających skórę, ale przede wszystkim nawilżających i odżywczych. Czyli dokładnie taki jakim jest serum Vitamin Energy 30+ Lirene.

Jest to skoncentrowane serum, które należy nakładać na twarz, szyję i dekolt przed snem. To bardzo ważne, ponieważ w nocy dochodzi do lepszej aktywacji substancji czynnych kosmetyku. Dodatkowo podczas snu zachodzą najlepsze procesy regeneracyjne w skórze, co również potęguje efekty terapii.

Efekty działania kosmetyku

Regularne stosowanie serum pozwala uzyskać rozświetloną i odmłodzoną cerę, dzięki dostarczeniu jej niezbędnych witamin: C i D. Regeneracja i rewitalizacja jest dogłębna i trwała. Serum dodatkowo wspomaga proces odnowy komórkowej, by naskórek odzyskał utraconą energię i stał się bardziej odporny na szkodliwe czynniki zewnętrzne czy naturalnie zachodzące procesy starzeniowe. Cera staje się również dobrze nawilżona i wygładzona, ponieważ wraz z kosmetykiem dostarczono jej odpowiedniej dawki kwasu hialuronowego.

Przeprowadzono testy na kobietach, które udowodniły, że po 4 tygodniowym stosowaniu kosmetyku można zauważyć:
- O 94% lepsze napięcie skóry
- O 67% lepsze wygładzenie drobnych zmarszczek
- 83% poprawę nawilżenia
- O 94% zdrowszy wygląd skóry

Serum Vitamin Energy 30+  Lirene to jeden z niewielu dostępnych w sklepach kosmetyków o tak dobrym składzie, bogatym pod względem składników aktywnych. Kolejną zaletą tego produktu jest konsystencja i doskonała wchłanialność, dzięki której wszystkie odżywcze składniki mają szansę dotrzeć w jeszcze głębsze warstwy skóry.

Kobiety stosujące to serum zgodnie twierdzą, że już po kilku pierwszych aplikacjach kosmetyku widać wyraźną poprawę wyglądu cery. Naskórek staje się świeższy, bardziej rozświetlony, lepiej nawilżony i ma zrównany koloryt.

 

Czytany 470 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.