wtorek, 06 wrzesień 2016 16:08

Pierwsza na świecie linia masek kosmetycznych na bazie organicznej bawełny

Czy wiesz, że ponad miliard ton łodyg, liści i skórek bananów, są wyrzucane każdego roku? Czy możesz sobie wyobrazić, że potrzebna jedynie 37 kg materiału „odpadowego” bananów do produkcji kilograma naturalnego materiału?

 

Materiał z banana ma najwyższą absorpcję oraz najlepszą zdolność do oddawania serum z aktywnymi składnikami do głębokich warstw skóry?

Materiał z banana jest ekologiczny i biodegradowalny.
Hodowla bananowców nie wymagają pestycydów lub nawozów gdy rośnie w tropikach.

INTELLIGENT SKIN THERAPY INSTANT EFFECT MASK to pierwsza linia maseczek kosmetycznych na bazie organicznej bawełny z banana.


INTELLIGENT SKIN THERAPY to pierwsza i jedyna na świecie linia innowacyjnych maseczek kosmetycznych stworzona na płacie ze 100% organicznego i biodegradowalnego materiału ze skórek i liści banana. Oprócz idealnego wręcz przylegania, to jedyny materiał, który pozwala na ekspresowe wchłonięcie przez skórę aż 99% serum, którym nasączone są maski.

To jednak nie jedyna innowacja, gdyż maseczki IST skomponowane zostały specjalnie do 16 indywidualnych potrzeb skóry kobiet oraz 2 indywidualnych potrzeb skóry męskiej, a nie jak większość produktów na rynku jedynie dla wieku i rodzaju cery. Kompozycja masek oparta jest o jeden aktywny główny składnik, inny dla każdej z masek, dzięki czemu każda z masek intensywnie i punktowo działa na potrzeby skóry każdego dnia. Nasza cera jednego dnia może być bowiem przesuszona a drugiego zanieczyszczona, gdyż wiek czy jej rodzaj to nie wszystko! Efekty widoczne są natychmiast po zastosowaniu.
Każda maska składa się z materiałowego płata, silnie nasączonego aktywnym serum opartym o naturalne i nietypowe aktywne składniki o bardzo wysokim stężeniu. Dzięki wykorzystaniu organicznej bawełny, skóra jest w stanie wchłonąć serum już w 15 minut  (najlepszy materiał na świecie).


dostępne na WWW.beautyface.pl oraz w najlepszych drogeriach

cena rekomendowana 9,90 PLN