niedziela, kwiecień 21, 2024
czwartek, 09 marzec 2017 14:07

Jak odbudować cerę dojrzałą?

Lirene- Multi-regenerujący krem odbudowujący 70+ Lirene- Multi-regenerujący krem odbudowujący 70+

Cera dojrzała jest jedną z najbardziej wymagających cer, jeśli chodzi o codzienną pielęgnację. Wymaga przede wszystkim dogłębnej odbudowy, odświeżenia, nawilżenia i odżywienia oraz przywrócenia świeżego, młodzieńczego wyglądu.

Poszukując kosmetyków do codziennej pielęgnacji cery dojrzałej, warto zwrócić uwagę na preparaty bogate w retinol i witaminę D, czyli dwa główne składniki działające stricte przeciwzmarszczkowo. Kosmetykiem bogatym w te i inne równie ważne substancje aktywne jest nowoczesny Multi-regenerujący krem odbudowujący od Lirene, czyli Retinol D-Forte.

Właściwości kremu Retinol D-Forte Lirene

Krem Retinol D-Forte jest przeznaczony przede wszystkim dla kobiet powyżej 70 roku życia, ponieważ posiada szereg składników aktywnych o silnym działaniu odmładzającym. Jednym z nich jest aktywny retinol stymulujący procesy syntezy kolagenu i fibryliny, dzięki któremu dochodzi do poprawy jędrności i napięcia skóry. Kolejnym jest witamina D, której odpowiedni poziom w skórze wpływa na poprawę jej nawilżenia i gładkości. Natomiast inne składnik aktywne regenerują i odżywiają skórę oraz zapobiegają ponownej utracie wody.

Krem odbudowujący na noc od Lirene posiada tak zaprojektowany skład, by silnie działał przede wszystkim w nocy podczas snu, gdy występują najlepsze warunki do regeneracji. Trójaktywny Czysty Retinol działa potrójnie, czyli stymuluje produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Dzięki temu już po kilku dniach regularnego stosowania kremu można zauważyć pierwsze oczekiwane efekty.

Stosowanie kremu daje nie tylko efekty wewnętrzne w postaci odnowy skóry, ale także zewnętrzne. Naskórek staje się gładki, jędrny, dobrze nawodniony i promienny. Cera zaczyna mieć coraz lepszy koloryt, nie jest już szara i ziemista. Na pierwszy rzut oka widać, że twarz jest świeża, promienna i młodzieńczo piękna.

Jak zwiększyć dobroczynne działanie kremu?

Dla jeszcze lepszych efektów odmładzających warto skorzystać również z innych kosmetyków z tej samej linii. Na dzień warto stosować krem rozjaśniający i liftingujący 70+ od Lirene. Raz w tygodniu można dodatkowo wykonać złuszczający peeling i następnie silnie odżywić skórę regenerującą maską od Lirene.