poniedziałek, 10 marzec 2014 19:01

Intymna pielęgnacja z żelem Pharmaceris

Pharmaceris - Żel do higieny intymnej Lacti-Intima Pharmaceris - Żel do higieny intymnej Lacti-Intima

Każda z nas wie, jak trudne jest utrzymacie właściwego pH miejsc intymnych. Tym bardziej w czasie ciąży, połogu oraz karmienia pielęgnacja tej wrażliwej strefy jest niezwykle trudna oraz może przysporzyć naprawdę wiele problemów. Z pomocą przychodzi żel do higieny intymnej Lacti-Intima firmy Pharmaceris. 

 

Żel do higieny intymnej Lacti-Intima to jeden z niewielu produktów do higieny intymnej przeznaczony do pielęgnacji dla kobiet w okresie ciąży, połogu oraz karmienia. Jest delikatny oraz bezpieczny w stosowaniu na co dzień. Ma kwaśne pH. W swoim składzie posiada kwas mlekowy, co zapewnia skuteczną, a jednocześnie niepodrażniającą pielęgnacje okolic intymnych.

Znacznie zmniejsza ryzyko infekcji i łagodzi podrażnienia. Wyciąg z kwiatu wiciokrzewu ma działanie przeciwbakteryjne i przeciwgrzybiczne. Żel daje uczucie natychmiastowej świeżości. Olej canola łagodzi zaczerwienienia oraz likwiduje pieczenie. Wspomaga również proces gojenia się ran i regeneracji skóry.

Żel przywraca naturalnie kwaśne pH oraz utrzymuje równowagę mikrobiologiczną miejsc intymnych. Redukuje znacznie liczbę drobnoustrojów, które mogą zagrażać naszemu ciału. Kosmetyk posiada pozytywną opinię instytutu matki i dziecka ZF-K-18/11. Jego zaletami jest hipoalergiczność, wysoka tolerancja oraz skuteczność, która udowodniły badania przeprowadzone na grupie kobiet w ciąży, w czasie połogu oraz karmiących. Produkt jest polecany przez lekarzy ginekologów oraz położników. Pojemność żelu to 300ml, a cena w sklepie Pharmaceris to 24,50zł.

Produkt dostępny na stronie producenta: www.pharmaceris.pl w sklepie online.