Polecane artykuły

 • 1

czwartek, 23 czerwiec 2016 12:28

Ekspresowe nawilżenie skóry, które wykonasz pod prysznicem

Lirene - Żel + oliwka pod prysznic: oliwka Z RYŻU Lirene - Żel + oliwka pod prysznic: oliwka Z RYŻU

Żyjąc w szybkim tempie, często zastanawiamy się jak przeorganizować nasz poranek, by móc wstać odrobinę później lub dotrzeć do pracy kilka minut wcześniej. Niektórzy wpadają na pomysł, by zrezygować z niektórych zabiegów kosmetycznych, co tylko na pozór jest dobrym rozwiązaniem. O ile makijaż można ograniczyć do niezbędnego minimum, o tyle na czynnościach higienicznych i typowo pielęgnacyjnych nie warto oszczędzać.

 Ekspresowe nawilżenie skóry z oczyszczeniem naskórka i odświeżeniem ciała można uzyskać stosując zaledwie jeden kosmetyk. Mam na myśli propozycję od Lirene, czyli Żel + oliwka z ryżu pod prysznic. Kosmetyk nie tylko myje ciało, ale przede wszystkim dobrze nawilża naskórek, dzięki czemu nie tracimy czasu na wsmarowywanie balsamu do ciała i czekanie aż wyschnie. Stosując tego typu żel z oliwką pod prysznic można całkowicie zrezygnować z kosmetyków nawilżających przeznaczonych do pielęgnacji ciała.

Najważniejszym składnikiem żelu jest naturalny olej , który silnie wzmacnia naskórek, nawania go i chroni przed ponownym przesuszeniem.

Żel z oliwką to również piękny zapach i miła konsystencja. Równie ważne jest przeźroczyste i poręczne opakowanie, w którym widać ile jeszcze kosmetyku zostało. Aplikator ma odpowiedni kształt, dzięki czemu zawsze wydobędziemy odpowiednią ilość kosmetyku, nie za dużą i nie za mała.

Czytany 685 razy

Artykuły powiązane

 • Lifting bez skalpela Lifting bez skalpela

  Z upływem lat skóra traci napięcie i elastyczność. Widać na niej oznaki zmęczenia i przesuszenie. Wtedy wymaga działań specjalnych. Czas na kosmetyczny lifting!

 • Pielęgnacja w duecie Pielęgnacja w duecie

  Mamy jedną twarz, ale jak to możliwe, że ma tak wiele różnych potrzeb?

 • Kompleksowa regeneracja Kompleksowa regeneracja

  Cera zmęczona po lecie? Wymaga intensywnej regeneracji? Postaw na niezwykle skuteczny składnik - wybierz kosmetyki zawierające filtrat śluzu ślimaka!

 • Jak ukoić podrażnioną cerę? Jak ukoić podrażnioną cerę?

  Skóra, zwłaszcza wrażliwa, często ulega podrażnieniom. Zanieczyszczone środowisko, klimatyzacja, nieodpowiednia dieta, używki…

 • Wygładzające spraye do włosów Wygładzające spraye do włosów

  Odżywki do włosów w sprayu to znakomite rozwiązanie, szczególnie dla wiecznie zabieganych, żyjących w pośpiechu osób, które nie mają czasu na długotrwałe zabiegi.