środa, 15 listopad 2017 11:00

Domowy zabieg spa dla Twojej twarzy, dzięki maseczce oczyszczającej

Wszystkie dobrze wiemy, jak drogie są wysokiej jakości kosmetyki. Oprócz wysokiej ceny dodatkowym problemem jest fakt, że niektóre z nich dostępne są tylko dla firm kosmetycznych i jako osoba prywatne możemy mieć duży problem z jej kupnem. Również koszt może być nieakceptowalny - szczególnie, gdy doliczymy koszt samej wizyty i zabiegu. Jak sobie zatem poradzić w takiej sytuacji?

 

Zrób to sama

Czasem jesteśmy w stanie samodzielnie przeprowadzić pewne zabiegi kosmetyczne, bez konieczności angażowania do tego profesjonalistek - a po jakimś czasie same będziemy w stanie się za takie uważać. Weźmy za przykład dość ciekawy produkt, jakim jest czarna maseczka oczyszczająca marki Natty Black.

Możemy ją w świetnej cenie zamówić na Aliexpress, a gdy dotrze - będziemy mogły skorzystać z połączenie starożytnej, chińskiej medycyny i najnowszych osiągnięć przemysłu kosmetycznego. Maseczka ta jest bowiem produktem, który wyjątkowo głęboko i dokładnie jest w stanie oczyścić skórę i zlikwidować niedoskonałości - albo przynajmniej znacząco zmniejszyć ich widoczność.

Jeśli zatem mamy typowe dla większości kobiet problemy skórne - jak choćby zmiany trądzikowe, czy zaskórniki, to możemy zyskać ogromną szansę na pozbycie się ich. Samo zastosowanie maseczki jest dość proste i poradzi sobie z tym każda z nas. Wystarczy nałożyć ją na twarz (starajmy się robić to równomiernie, omińmy jednak okolice oczu - do nich mamy inne kosmetyki), a po wyschnięciu (zazwyczaj zajmuje to niewiele więcej niż kwadrans) ściągnąć ją.

Nie musimy się też obawiać o jej skład - głównym elementem jest aktywny węgiel, a siłę preparatu wspomaga ekstrakt z owsa, z owoców cytrusowych oraz z nagietka. Nie zabrakło też witamin - w szczególności A, B i E.

Sprawdź co chcesz zastosować

Tak jak w przypadku każdego kosmetyku, warto go sprawdzić przed użyciem. Nałóżmy go więc na mały fragment skóry - produkt jest przebadany i szansa na reakcję alergiczną jest dość niewielka, lepiej jednak "dmuchać na zimne". Na szczęście, w razie gdyby pojawiły się jakieś problemy, to na produkt niewiele musiałyśmy wydać, a zapewne któraś z naszych koleżanek i tak będzie bardzo zainteresowana wypróbowaniem naszego egzemplarza maseczki.

W jaki jeszcze sposób powinniśmy sprawdzić produkt albo jak wybierać to, co chcemy kupić? Skorzystać z rad innych. Jeśli chodzi o opinie, Aliexpress pod każdym produktem przedstawia sekcję, na której użytkowniczki opisują swoje wrażania z użytkowania, publikują zdjęcia etc.

Dzięki niskim cenom, dużemu wyborowi oraz możliwości poznania opinii innych o sprzedawanych produktach, również opinie o Aliexpress jako o portalu są bardzo dobre. Zapraszamy zatem do zakupów.