poniedziałek, 25 lipiec 2016 14:31

Cel: intensywne nawilżenie skóry w lecie

Lirene -  Lekki krem nawilżający z witaminą E na dzień i na noc - cera normalna i mieszana Lirene - Lekki krem nawilżający z witaminą E na dzień i na noc - cera normalna i mieszana

Uzyskanie pięknej naturalnej opalenizny często wiąże się z powstaniem przesuszenia naskórka. Problem jest zawsze najpoważniejszy u tych osób, które z natury posiadają suchą skórę.

 

Jak intensywnie i skutecznie nawilżyć silnie przesuszoną skórę w lecie?

Przesuszona skóra to nie tylko nieestetycznie złuszczający się naskórek, który widać z zewnątrz, ale przede wszystkim problem, który zaczyna się głębiej. Niedostateczna ilość wody w głębszych warstwach skóry powoduje, że zewnętrzne warstwy naskórka są nie tylko wysuszone, ale przede wszystkim stanowią otwartą bramę dla wnikania szkodliwych substancji ze środowiska, głównie toksyn i bakterii. Nawilżenie skóry to nie tylko problem kosmetyczny, ale przede wszystkim zdrowotny.

Jak nawilżyć przesuszoną skórę?

Silnie przesuszony naskórek potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Należy stosować specjalistyczne kosmetyki, zawierają naturalne składniki o mocnym działaniu odżywczym i nawilżającym, jak woda kwiatowa z białej lilii, która zawarta jest w kremie nawilżającym Bio Nawilżenie od Lirene.
Stosowanie kremu z wodą kwiatową od Lirene to nie tylko sposób na intensywne nawilżenie, ale także na przywrócenie cerze gładkości i zachowanie jej w dobrym stanie. Naskórek staje się promienny, ale matowy. Nie widać już złuszczającej się warstwy rogowej. Skóra w dotyku jest wyjątkowo miękka i widocznie nawilżona. Jak to jest możliwe?

Woda kwiatowa przedostaje się do głębokich warstw naskórka, wypełniając ubytki i przywracając optymalne nawodnienie. Dodatkowo zmniejsza ilość zmarszczek i opóźnia procesy starzenia.

Bio Nawilżenie od Lirene to lekki krem, który dodatkowo wzbogacono o inne substancje aktywne pochodzenia naturalnego, jak odżywcze i nasycone witaminami avocado oraz odmładzający ekstrakt z mango. W kremie zamknięto również innowacyjne mikrogąbeczki, które pozwalają zachować matowy i piękny wygląd cery.