środa, czerwiec 07, 2023
poniedziałek, 29 czerwiec 2015 18:00

Buzia gładka od zaraz

Która z nas nie lubi wyglądać zawsze schludnie, elegancko i kobieco? Nawet, jeśli nie jesteśmy miłośniczkami makijażu i wymyślnych fryzur czy stylizacji, dbamy o osiągnięcie tego efektu innymi sposobami. Kluczem do sukcesu i eleganckiego wyglądu jest schludność. Kobieta, aby wyglądać dobrze, wcale nie musi się malować – wystarczy, że będzie zadbana.

Włosy zawsze muszą być świeże, paznokcie czyste i opiłowane a cera...No właśnie, co z cerą? Znacie zapewne przypadki, w których panie próbowały ukryć zły stan cery pod toną makijażu – czy to zanieczyszczoną, czy przesuszoną, czy też pokrytą zmarszczkami buzię. Jaki tego efekt – chyba opisywać nie trzeba. W niektórych przypadkach (między innymi w wyżej wymienionym) lepszy będzie zupełny brak makijażu, niż wykonany źle czy na problematyczną cerę. Dlatego absolutną podstawą jest odpowiednia pielęgnacja skóry twarzy, stosownie do jej potrzeb. Zawsze należy ją dokładnie oczyszczać oraz nawilżać. W innym przypadku – nic nie przyniesie efektu.

Właściwa pielęgnacja cery, w tym profilaktyka przeciwzmarszczkowa rozpoczęta w odpowiednim momencie odwlecze nieuchronny proces powstawania zmarszczek. Jeśli jednak jesteś już kobietą dojrzałą, a Twoja buzia pokryta jest niechcianą pajęczynką – nie martw się. Znamy niezwykle skuteczne rozwiązanie Twojego problemu : C'MODULAR AGE koncentrat - wypełniacz zmarszczek GABA Cx 35% FILL-IN, firmy Chantarelle.

To ekstremalny wypełniacz zmarszczek, z unikalną formułą wyselekcjonowanych składników aktywnych. Szybkie i skuteczne odmłodzenie skóry twarzy pod oczami oraz powiek, widoczne są w bardzo szybkim czasie od momentu rozpoczęcia stosowania preparatu. Silikonowe polimery optycznie redukują zmarszczki, dając efekt Soft – Focus.

Preparat ten jednocześnie stymuluje syntezę koleganu oraz kwasu hialuronowego. Dzięki temu skóra jest wyraźnie odmłodzona i wygładzona. Koncentrat jest bardzo wydajny, dzięki czemu możesz cieszyć się efektem jego działań przez długi czas. Dzięki bezzapachowej formule ryzyko podrażnień jest zminimalizowane praktycznie do zera. Wystarczy nanieść go na skórę twarzy przed zastosowaniem ulubionego kremu pielęgnacyjnego, by cieszyć się gładką buzią przez długi czas.

Więcej o dermokosmetykach Chantarelle www.chantarelle.pl