poniedziałek, 25 kwiecień 2016 13:55

#Bielenda Rewolucja w pielęgnacji ciała

Wiemy jak ciężko znaleźć swój ideał. Również jeśli chodzi o kosmetyki. Jeśli wciąż szukasz „tego jedynego”, wypróbuj nową linię preparatów do pielęgnacji ciała Bielenda Algi Morskie - pokochasz ich wyjątkową konsystencję i działanie.

Nowa linia kosmetyków do ciała zainspirowana została wyjątkowymi składnikami – algami morskimi, które mają status legendy w pielęgnacji skóry. Kosmetyki wykorzystują trzy rodzaje morskich alg (zielone, błękitne i koralowe) razem z dodatkowymi kompleksami składników aktywnych.

Koniec kompromisów! Nie musisz już wybierać między ulubioną konsystencją kosmetyków, a skutecznością działania. Poznaj nowe, innowacyjne formuły preparatów do ciała, które sprawią, że codzienna pielęgnacja stanie się niezwykle przyjemna.

Jeśli rano często śpieszysz się do wyjścia i nie masz czasu czekać, aż kosmetyk się wchłonie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będą:

Mleczne olejki łączą siłę olejku z delikatną formułą mleczka. Są ultra lekkie, błyskawicznie się wchłaniają pozostawiając na skórze cudowny zapach.

 


Kiedy masz trochę więcej czasu i widzisz, że Twoja skóra potrzebuje skoncentrowanej dawki pielęgnacji postaw na:

 

Kremowe serum do ciała – o konsystencji bogatego kremu i wysokiej skuteczności serum z łatwością rozprowadza się na skórze pozostawiając ją gładką i miękką w dotyku.

 

Duety możesz wybrać spośród trzech serii dedykowanych precyzyjnej pielęgnacji skóry – nawilżającej, odżywczej i regenerującej. To jedyny wybór jakiego musisz dokonać. Sama przyjemność!