czwartek, 12 marzec 2015 16:47

Aby ciało wyglądać chciało

Lirene - Body Modelator, żel, Terapia Antycellulitowa 14 dni Lirene - Body Modelator, żel, Terapia Antycellulitowa 14 dni

Bez względu na wiek, stan zdrowia a także sposób życia, nieestetyczna pomarańczowa skórka, przede wszystkim w obrębie pośladków, bioder i ud to prawdziwa zmora wielu kobiet. Choć prawdą jest, że zdrowy tryb życia i aktywność fizyczna pomagają w zwalczaniu tej przypadłości, to mimo wszystko bez dodatkowego wspomagania z zewnątrz praktycznie niemożliwe jest pozbycie się jej.

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, właściwie z dnia na dzień czuć jej ciepły powiew za oknem, tak więc to ostatni dzwonek, aby rozpocząć działania mające na celu zbliżenie nas do swobodnego wskoczenia w krótką sukienkę i kroczenie bez skrępowania w blasku słońca.

Marka Lirene świetnie zna potrzeby współczesnych kobiet, wie także, jakim utrapieniem dla pań jest cellulitis. Doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż główną przyczyną pomarańczowej skórki są zaburzenia mikrokrążenia w skórze. Naukowcy Laboratorium Naukowego Lirene, zainspirowani takimi zabiegami antycellulitowymi jak kriolipoliza a także lifting termiczny, stworzyli unikalną Terapię Antycellulitową 14 dni. W jej skład wchodzą dwa produkty, których działanie wzajemnie się uzupełnia. Naprzemienne stosowanie dwóch żeli (chłodzącego i rozgrzewającego) ma za zadanie poprawić właśnie mikrokrążenie w skórze.

 

Producent wypuścił na rynek opakowania o pojemności 100 ml, zapakowane do opakowania zbiorczego, dzięki czemu zawsze są razem. Produkt do stosowania rano zawiera ekstrakt z owoców hiszpańskiej pomarańczy, która bardzo skutecznie pobudza i odżywia skórę, a dodatkowo mentol przyjemnie orzeźwia. Z kolei tubka produktu do stosowania na noc zawiera kompleks Total Slim, który polepsza mikrocyrkulację, a także usuwa nadmiar wody i toksyn z komórek skóry, dając przy tym uczucie przyjemnego rozgrzania.

Stosowanie obu produktów jednocześnie i naprzemiennie przyniesie efekty, o jakich nawet nie marzyłaś. Zaletą kuracji jest również to, że w razie potrzeby można ją powtórzyć bez obaw o konsekwencje zdrowotne.