wtorek, 17 marzec 2015 16:43

Nowe kosmetyki dla dzieci Oilatum Baby Łagodna Ochrona

Oilatum - Baby Łagodna Ochrona Oilatum - Baby Łagodna Ochrona

Szukasz łagodnych produktów do mycia i pielęgnacji ciała swojego maluszka? Poznaj nowość od Oilatum Baby! Znana i posiadająca zaufanie mam marka to teraz cztery całkowicie nowe produkty. Seria Oilatum Baby Łagodna Ochrona została stworzona aby codzienna pielęgnacja była wyłącznie radosnym rytuałem.Oilatum Baby Łagodna Ochrona to nowa seria kosmetyków dla dzieci i niemowląt powstała we współpracy z dermatologami. Cztery produkty wchodzące w skład serii zostały opracowane tak, aby pielęgnacja stała się czystą przyjemnością, zarówno dla malca jak i rodzica.


Poznaj serię Oilatum Baby Łagodna Ochrona


Balsam do ciała, Łagodna Ochrona
Balsam zawiera olej mineralny, który koi i chroni delikatną skórę dziecka. Pomaga uniknąć przesuszenia młodej skóry wzmacniając jej naturalną barierę ochronną. Odpowiedni do stosowania już od 1 dnia życia.
200 ml / 24,99 zł


Płyn do kąpieli, Łagodna Ochrona
Płyn do kąpieli zawiera ultra łagodne i skuteczne substancje myjące dostosowane do suchej skóry. Nie szczypie w oczy. Nie zawiera mydła. Pomaga uniknąć przesuszenia skóry chroniąc naturalną barierę ochronną skóry dziecka. Odpowiedni do stosowania już od 1 dnia życia. Nie zawiera barwników i parabenów.
300 ml / 24,99 zł


Szampon dla dzieci, Łagodna Ochrona
Szampon zawiera ultra łagodne i skuteczne substancje myjące dostosowane do włosów i suchej skóry głowy. Nie szczypie w oczy. Nie zawiera mydła. Pomaga uniknąć przesuszenia skóry chroniąc naturalną barierę ochronną skóry dziecka. Odpowiedni do stosowania już od 1 dnia życia.
200 ml / 24,99 złŻel do mycia głowy i ciała, Łagodna Ochrona
Żel do mycia głowy i ciała zawiera ultra łagodne i skuteczne substancje myjące dostosowane do suchej skóry. Nie szczypie w oczy. Nie zawiera mydła. Pomaga uniknąć przesuszenia skóry chroniąc naturalną barierę ochronną skóry dziecka. Odpowiedni do stosowania już od 1 dnia życia.
300 ml / 24,99 zł