Polecane artykuły

 • 1
wtorek, 13 czerwiec 2017 12:22

Bezpieczne opalanie najmłodszych

Lirene - Pianka chroniąca przed słońcem o zapachu gumy balonowej SPF 30 Lirene - Pianka chroniąca przed słońcem o zapachu gumy balonowej SPF 30

Większość osób dorosłych doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak ważne jest unikanie szkodliwego działania promieni słonecznych. Tym bardziej, jeśli mamy na myśli najbardziej bezbronną skórę, czyli skórę małego dziecka.

Jak chronić skórę dziecka przed szkodliwym działaniem słońca?

 Ogromnym niebezpieczeństwem dla każdego człowieka są poparzenia słoneczne oraz nowotwory skóry, które powstają w wyniku działania szkodliwych promieni słonecznych. Warto wiedzieć, że skóra dziecka posiada jeszcze mniejszą zdolność do obrony niż skóra osoby dorosłej. Dlatego w przypadku małych dzieci, każde, nawet tylko kilkuminutowe wyjście na spacer, powinno być poprzedzone zabezpieczeniem skóry kosmetykiem z filtrem przeciwsłonecznym.

Jednym z najbardziej zalecanych preparatów jest Pianka chroniąca przed słońcem o zapachu gumy balonowej marki Lirene. Kosmetyk zapewnia ochronę SPF 30. Ma przyjemną konsystencję, bardzo delikatną i bezpieczną dla skóry dziecka, słodki zapach gumy balonowej, dzięki czemu dzieci chętnie poddają się zabiegowi nakładania pianki oraz jest bogaty w składniki o dobroczynnym działaniu na naskórek.

W piance znajdują się substancje nawilżające i zmiękczające skórę oraz zapobiegające utracie wody. Stosowanie pianki pozwala uniknąć przesuszenia naskórka, które bardzo często pojawia się w lecie. Kosmetyk skutecznie chroni przed poparzeniami słonecznymi oraz zabezpiecza ciało przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Idealnie spisuje się jako kosmetyk przeciwsłoneczny na co dzień, a także jako produkt do stosowania na wakacjach, ponieważ ma właściwości wodoodporne.

Czytany 417 razy

Artykuły powiązane

 • Spacer z niemowlęciem zimową porą Spacer z niemowlęciem zimową porą

  Jak dbać o skórę niemowląt zimą? Pamiętajmy, że panujące warunki panujące najbardziej dokuczają najmłodszym. Ich delikatna skóra bardzo źle znosi ten trudny okres.

 • Wyprawka dla noworodka, czyli co zabrać ze sobą do szpitala? Wyprawka dla noworodka, czyli co zabrać ze sobą do szpitala?

  Wyprawka do szpitala

  Jeszcze kilka chwil temu cieszyłaś się widząc dwie kreski na teście ciążowym, a już nadszedł czas na przygotowanie wyprawki do szpitala! Czas leci bardzo szybko, a Twoja rodzina lada moment powiększy się o nowego członka. Pakowanie rzeczy dla siebie jest o wiele prostsze niż przygotowanie odpowiednich rzeczy dla maluszka. Dlatego, aby pomóc Ci w tym ekscytującym terminie, przygotowaliśmy listę niezbędnych rzeczy, które warto spakować do szpitala.

 • Certyfikat ECOCERT – dlaczego powinny go mieć produkty dla dzieci? Certyfikat ECOCERT – dlaczego powinny go mieć produkty dla dzieci?

  Przy wyborze kosmetyków przeznaczonych dla najmłodszych warto kierować się przede wszystkim ich jakością. Najlepszym wyborem dla dzieci już od pierwszego dnia życia będą ekologiczne kosmetyki naturalne z certyfikatem ECOCERT.

 • Niezbędnik na plażę Niezbędnik na plażę

  Lato i wakacje w pełni. Odpoczynek na plaży i orzeźwiająca kąpiel w morzu wspaniale zregenerują siły. Mogą też niestety stać się przyczyną problemów. Jak temu zapobiec?

 • Stick – kosmetyk do zadań specjalnych na lato Stick – kosmetyk do zadań specjalnych na lato

  Masz na ciele znamię, bliznę, lub zmiany pigmentacyjne? Twoja skóra wymaga ochrony punktowej. Do tego celu idealny będzie kosmetyk w formie sticku!