poniedziałek, 15 wrzesień 2014 13:26

Wyczaruj najmodniejszy, jesienny makijaż

Dr Irena Eris - AUTOMATIC EYE PENCIL Automatyczna kredka do oczu Dr Irena Eris - AUTOMATIC EYE PENCIL Automatyczna kredka do oczu

Letnie upały zmusiły cię do rezygnacji z makijażu? Masz dość mało wyrazistego spojrzenia? Nic straconego, tej jesieni bezkonkurencyjnym hitem będą grube kreski na powiekach! Najnowsza propozycja tak zdecydowanego looku pochodzi prosto z wybiegów Cavalli'ego i Van Noten'a i podbija serca Polek w sezonie jesienno – zimowym. Jak wykonać taki make – up?

 Najistotniejszym elementem jest bezsprzecznie eyeliner – najlepiej czarny. Jest trwały i ma intensywny kolor. Niestety, nie każda kobieta potrafi go efektywnie nałożyć. Dla pozostałych Pań polecamy kredki do oczu. Warto jednak poświęcić trochę czasu na znalezienie dobrej kredki, ponieważ wiele z nich odbija się na powiekach, lub rozmazuje. Niektóre są tak twarde, że ciężko w ogóle je nałożyć. Inne na tyle miękkie, że nie jesteśmy w stanie wykonać precyzyjnej kreski. W takim przypadku warto sięgnąć po kosmetyk z wyższej półki.

Do wyczarowania najmodniejszego makijażu doskonale nada się AUTOMATIC EYE PENCIL z serii Provoke od Dr Ireny Eris. Kredka ma odpowiednią konsystencję, która jest na tyle miękka, że umożliwia poślizg, ale na tyle twarda, że „nie ucieka” spod ręki. Cienka końcówka umożliwia nadanie oku wymarzonego kształtu. Z kredką AUTOMATIC EYE PENCIL możemy nie obawiać się słabego krycia i konieczności nakładania kilku warstw, lub poprawianiu. Mocne krycie i półmatowe wykończenie to niekwestionowane zalety tej kredki do oczu. Do tego utrzymuje się na oczach w dobrym stanie aż do 10 godzin. Ze względu na testowanie dermatologiczne i oftalmologiczne kosmetyk nadaje się do nałożenia na linię wodną oka, bez obaw o podrażnienia.

Czytany 2489 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.