poniedziałek, 14 grudzień 2015 10:41

Rozświetlacz w makijażu twarzy. Czy rzeczywiście jest potrzebny?

Lirene - Mineralny bronzer z różem modelujący owal twarzy Lirene - Mineralny bronzer z różem modelujący owal twarzy

Kobiety dzielą się na dwie grupy. Na te, które stosują minimalną ilość kosmetyków, a swoją kosmetyczkę ograniczają wyłącznie do kremu, fluidu i maskary, oraz na te, które stosują dodatkowe i często niezbędne kosmetyki, jak cienie do powiek, bronzery, róże do policzków i rozświetlacze. Oczywiście w tym drugim przypadku możemy się spodziewać lepszych efektów.

Idealny makijaż, to znaczy jaki?

Doskonały makijaż nie ogranicza się tylko do nałożenia kremu do twarzy, fluidu i wytuszowania rzęs maskarą. To również pokreślenie koloru soczewki odpowiednim cieniem do powiek, uwypuklenie warg przy pomocy szminki i błyszczyka, wysubtelnienie twarzy bronzerem, dodanie jej świeżego kolorytu różem do policzków oraz ogólne upiększenie twarzy, poprzez odpowiednie zastosowanie rozśwetlacza. Jak widać, kosmetyków jest sporo. Możemy nie mieć ochoty ich wszystkich kupować i dźwigać w swojej kosmetyczce. Właśnie z tego powodu powstał Mineralny bronzer z różem modelujący owal twarzy Lirene, czyli kilka kosmetyków w jednym.

 Lirene - Mineralny bronzer z różem modelujący owal twarzy

Jeżeli jesteś zwolenniczką minimalistycznego makijażu, a w swojej kosmetyczce posiadasz niewiele kosmetyków, to poznaj tajniki mineralnego bronzera od Lirene, który widocznie upiększy Twoją twarz. Jeden kosmetyk, a może tak wiele.

Mineralny bronzer to kosmetyk w kamieniu, składający się z kilku odcieni kolorystycznych. Każda barwa jest lekko połyskująca, więc spełnia też rolę tradycyjnego rozświetlacza. Produkt możesz stosować na kilka sposobów. Najciemniejszy, brązowy pigment nanieś na powieki jak cień do oczu, a pięknie podkreślisz kolor zielonej, niebieskiej i piwnej tęczówki. Nieco jaśniejszym brązem wymodeluj owal twarzy, czyli nałóż go na skronie i załamanie pod policzkami. Ciemniejszy róż z palety użyj jak róż do policzków. Najjaśniejszy kolor posłuży jak typowy rozświetlacz. Możesz nałożyć go na środku wargi nad linią konturu czerwieni wargowej, by optycznie powiększyć usta, we wewnętrznym kąciku oka, by rozjaśnić spojrzenie, na policzki w celu odmłodzenia cery i pod łukami brwiowymi, by nadać twarzy zdrową świeżość i blask. Włączenie bronzera od Lirene do swojego codziennego makijażu, to zaledwie minuta dłużej spędzona przed lustrem, a o wie lepszy wygląd na cały dzień. Chyba warto spróbować?

Czytany 2047 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.