sobota, 03 styczeń 2015 16:22

Przyciemnij brwi, podkreśl spojrzenie!

Delia Cosmetics - Żelowa henna do brwi Delia Cosmetics - Żelowa henna do brwi

Gęste i wyraziste, ciemne brwi to najgorętszy trend, zarówno na wybiegach i pokazach,  jak i na ulicach. Także gwiazdy pokochały taki look, a ich najsłynniejszą właścicielką  w mocnym, wyrazistym wydaniu jest Cara Delevingne. Chcąc uzyskać ciemne, ale naturalnie wyglądające brwi warto sięgnąć po wyjątkową nowość od Delia Cosmetics – żelową hennę do brwi.

Specjalny aplikator oraz żelowa konsystencja umożliwiają precyzyjne i proste nakładanie preparatu. Efekt koloryzacji jest naturalny i utrzymuje się nawet 3 do 4 tygodni, co pozwala zapomnieć o konieczności używania kredki do brwi.

Żelowa henna do brwi Delia Cosmetics
Bezpieczna w stosowaniu formuła została przebadana dermatologicznie i jest zgodna z Rozporządzeniem UE. Efekt koloryzacji jest widoczny już po 5 minutach, a wysoka wydajność produktu pozwala na wykonanie nawet do 15 zabiegów. Kosmetyk polecany dla kobiet o czarnych i ciemno brązowych włosach.

Korzyści:
• Profesjonalna jakość żelu koloryzującego i nowoczesna formuła aktywatora pozwala na wygodną koloryzację brwi w domowym zaciszu i efekt jak z salonu.
• Nadaje brwiom wymarzony kształt i podkreśla oprawę oczu.

Aplikacja:
Do produktu dołączona jest miseczka i wygodny aplikator ze szczoteczką, które ułatwiają precyzyjne rozmieszanie i nałożenie produktu.
1. Przed zafarbowaniem zabezpieczyć skórę wokół brwi i rzęs przy użyciu tłustego kremu.
2. W miseczce za pomocą szpatułki trzeba wymieszać ok. 1 cm żelu, z 10-12 kroplami aktywatora z buteleczki. Mieszamy do uzyskania jednorodnej, żelowej konsystencji.
3. Po wymieszaniu aplikatorem nakładamy kosmetyk na brwi. Preparat należy nałożyć bezpośrednio po przygotowaniu!
4. Po około 5 minutach zmywamy go z brwi wodą z mydłem, a następnie jeszcze raz przemywamy czystą wodą. Jeśli chcemy uzyskać ciemniejszy kolor, trzeba wydłużyć czas farbowania o kilka minut. Po zakończeniu zabiegu dobrze jest posmarować skórę kremem nawilżającym.

Próba uczuleniowa
Przed przystąpieniem do zabiegu należy wykonać test uczuleniowy. W tym celu należy posmarować skórę za uchem lub na wewnętrznej powierzchni ręki (okolice łokcia) mieszaniną żelu z aktywatorem w stosunku 1:1, zostawić na 10 minut, a następnie zmyć. Jeżeli po upływie 24 godzin nie nastąpiło podrażnienie lub zaognienie skóry, preparat można stosować.


Cena: 11 PLN
Pojemność: 15 ml

Czytany 1218 razy

Media

Znajdź najtaniej w tysiącach sklepów w Polsce

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.