środa, 27 wrzesień 2017 16:53

Precyzyjne krycie zaczerwienień i niedoskonałości

Liren- Stay cover Długotrwały podkład kryjący Liren- Stay cover Długotrwały podkład kryjący

Piękny makijaż pozwala podkreślić urodę kobiety i zatuszować drobne niedoskonałości skóry. Dzięki dobrze dobranym kosmetykom może on przetrwać cały dzień lub wieczór intensywnej zabawy. Jednym podstawowych kosmetyków kolorowych, które powinny znaleźć się w kosmetyczce każdej kobiety jest podkład. Przy drobnych niedoskonałościach skóry warto wybierać podkład kryjące o lekkiej konsystencji, które będą dobrze trzymały się skóry bez rozmazywania się czy efektu „wałkowania”.

Przykładem podkładu o właściwościach kryjących jest nowość od marki Lirene – Stay Cover Długotrwały podkład kryjący

Jak działa długotrwały podkład kryjący Lirene?

Marka Lirene dba o potrzeby swoich klientek już od wielu lat. Formuły jej kosmetyków są udoskonalane, co sprawia, że każdy rodzaj kosmetyku jest coraz lepszy. Przykładem może być omawiany podkład. Nowa, unikalna formuła zawiera wyciąg z żurawiny i diosminę, co powoduje, że kosmetyk bardzo dobrze kryje zaczerwienienia. Dlatego produkt polecany jest szczególnie osobom, które mają problem z rumienieniem się, lekkimi zmianami skórnymi, a także podskórnymi, widocznymi naczynkami na twarzy. Podkład może być stosowany również przez osoby o dojrzałej cerze, gdyż dobrze kryje zmarszczki – nie wałkuje się i nie rozwarstwia w okolicy zmarszczek.

Formuła podkładu Stay Cover sprawia, że utrzymuje się on na skórze do 20 godzin. Oprócz tego, dzięki zastosowaniu tego podkładu skóra zyskuje zdrowy i wypoczęty wygląd. Dla wielu osób ważną kwestią jest to, że podkład nie przesusza skóry.

Podkład dostępny jest w kilku odcieniach, co pozwala na dobre dopasowanie do naturalnego koloru skóry.

Jak nakładać podkład?

Podkład można nakładać na kilka sposobów. Najprostszym jest wykorzystanie własnych dłoni – palcami rozprowadza się podkład po skórze twarzy i szyi. Jednak najlepszy efekt można uzyskać dzięki skorzystaniu z profesjonalnych narzędzi kosmetycznych. Zaleca się stosowanie specjalnych gąbeczek do nakładania podkładu lub wyprofilowanych pędzli. Podkład można nakładać pędzlem płaskim lub okrągłym o równej powierzchni. Najlepiej nakładać podkład kolistymi, delikatnymi ruchami. Aby podkład utrzymał się jeszcze dłużej można go utrwalić nakładając odrobinę transparentnego pudru w proszku lub w kamieniu.

 

Czytany 1532 razy

Artykuły powiązane

 • Maluj się, jak profesjonalistka Maluj się, jak profesjonalistka

  Piękno tkwi w harmonii – nie tylko świata, ale też kobiecej twarzy. Jego miarą może być stworzony przez Leonardo da Vinci Kwiat Życia.

 • Zawsze jesteś piękna Zawsze jesteś piękna

  Dojrzała cera zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Każdego dnia dbasz o nią, by jak najdłużej zachować ją promienną i jędrną.

 • Profesjonalny makijaż każdego dnia Profesjonalny makijaż każdego dnia

  Żeby codzienny makijaż stał się dla nas nie tylko obowiązkiem, ale i przyjemnością, sięgnijmy po rewelacyjną paletę prasowanych cieni do powiek In The Spotlight od AFFECT COSMETICS.

 • Jak zrobić manicure hybrydowy w domu? Jak zrobić manicure hybrydowy w domu?

  Manicure hybrydowy to sposób na idealny wygląd dłoni – paznokcie stają się bardziej estetyczne, lśniące i zadbane, a efekt utrzymuje się aż do trzech tygodni.

 • Przedłuż trwałość manicure hybrydowego Przedłuż trwałość manicure hybrydowego

  Laura Conti No.5. Primer bezkwasowy o bezzapachowej formule.