sobota, czerwiec 15, 2024
czwartek, 20 styczeń 2022 16:51

Urządzenie EMS – skuteczne zabiegi budowania mięśni i modelowania ciała z urządzeniami Sculptor EMS

Urządzenie HIFEM - EMS Sculptor Urządzenie HIFEM - EMS Sculptor

Większość społeczeństwa chciałaby wiedzieć, jak szybko schudnąć, czyli pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz poprawić wygląd swojej sylwetki.

Właśnie dlatego w przeglądarce Google pojawiają się wyszukiwania typu: „czym jest electro muscle stimulation”, „czy urządzenie do budowania mięśni jest bezpieczne”, „ile kosztuje SculpTor z głowicami EMS” itd.

Urządzenie HIFEM - EMS Sculptor

Nowoczesna technologia EMS posiada skoncentrowane wiązki fal elektromagnetycznych, które pozwalają użytkownikowi zbudować mięśnie oraz spalić tkankę tłuszczową jednocześnie. Właśnie dlatego zabiegi EMS cieszą się coraz większą popularnością. Zaproponuj zabieg EMS w swoim salonie i zyskaj wielu nowych, zadowolonych klientów.

Największą zaletą, którą może poszczycić się urządzenie do elektrostymulacji mięśni EMS jest jego skuteczność oraz szybkość działania. Sprzęt do elektrostymulacji mięśni EMS daje bowiem widoczne efekty już po kilku pierwszych zabiegach, modelując takie partie ciała, jak:

  • biodra,
  • talia,
  • łydki,
  • uda,
  • plecy.

Sesje maszyną EMS poprawiają sprężystość oraz jakość skóry brzucha ramion oraz pośladków i są polecane przez lekarzy, zwłaszcza osobom po zabiegu lipolizy lub liposukcji. Właśnie dlatego warto rozważyć taką inwestycję i kupić SculpTor EMS od Beauty Planet.

Czym jest technologia EMS i czym różni się od elektrostymulacji

EMS, czyli Elektro Muscle Stimulation, to bezinwazyjne, bezpieczne, skuteczne i bardzo komfortowe zabiegi wzmacniające włókna mięśniowe, stanowiące alternatywę dla treningów. Ich rezultatem jest przede wszystkim korzystna, sportowa sylwetka z rozbudowaną masą mięśniową oraz spaloną tkanką tłuszczową.

Naturalnym jest, że nasze ciało stymuluje mięśnie poprzez wysyłanie impulsów bioelektrycznych w dół rdzenia kręgowego oraz wprost do włókien nerwowych. Nasze mięśnie potrzebują takiej stymulacji, aby prawidłowo funkcjonować. Nie każdy posiada jednak czas, aby budować masę mięśniową oraz spalać tkankę tłuszczową. W takim przypadku na pomoc przychodzi maszyna EMS.

Elektrostymulacja mięśni to nic innego, jak dodatkowy bodziec powodujący kurczenie się mięśni, które ciężej pracują i lepiej wyglądają. Warto jednak zauważyć, że zwykła elektrostymulacja działa na powierzchni, a nowa technologia EMS działa głęboko, stymulując cały mięsień.

Oznacza to, że urządzenie do elektrostymulacji EMS jest o wiele skuteczniejsze niż jego poprzednicy, a nawet lepsze niż ćwiczenia, bowiem daje szybsze i bardziej widoczne efekty. SculpTor EMS od Beauty Planet to zatem urządzenie przyszłości, w które powinieneś zainwestować swoje pieniądze.

Urządzenie EMS – jedna, dwie czy cztery głowice?

Zabieg EMS polega na emitowaniu częstych, skoncentrowanych fal elektromagnetycznych w głąb skóry, powodujących supramaksymalne skurcze mięśni. Impulsowa stymulacja elektromagnetyczna jest tak intensywna, że podczas jednej sesji wywołuje aż dwadzieścia tysięcy skurczy mięśni bez rozluźnienia. Dzięki temu mięśnie pracują z maksymalną wydajnością, powiększając się średnio o 16%. Jednocześnie, w czasie zabiegu EMS następuje redukcja tkanki tłuszczowej o około 19%.

Trening EMS jest relaksujący, odbywa się w odstępach od dwóch do trzech dni i trwa zazwyczaj od czterech do sześciu sesji. Zabieg EMS polega na tym, że pacjent wygodnie leży, a nowa technologia modelowania sylwetki pracuje za niego, dając mu efekty, których sam nie jest w stanie osiągnąć.

Urządzenie do elektrostymulacji mięśni Beauty Planet może mieć od dwóch do czterech głowic. Umożliwia to zabiegi EMS przeprowadzone na udach, pośladkach, ramionach czy brzuchu. Oczywiście im więcej głowic, tym więcej partii ciała można stymulować jednocześnie. Wybór maszyny należy jednak do ciebie.

W ofercie firmy Beauty Planet znajdziesz urządzenia EMS takie, jak „Sculptor” z dodatkiem duo dla urządzeń z 2 głowicami oraz quattro dla urządzeń z 4 głowicami. Co więcej, obecnie dostępne są również urządzenia duo lub quattro z dodatkiem „Plus”, czyli z dodatkową głowicą do mięśni kegla.

Maszyny do elektrostymulacji mięśni Beauty Planet z serii SculpTor to gwarancja nie tylko niezawodności, ale również wysokiej jakości, którą docenią twoi klienci.

Gdzie kupić urządzenie EMS do budowania mięśni – sprawdź te trzy punkty zanim kupisz

Jeżeli zainteresowała cię maszyna do elektrostymulacji mięśni, sprawdź ofertę firmy Beauty Planet, dowiedz się, jak może pomóc ci serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz zapisz się na szkolenie z obsługi urządzenia EMS, prowadzone przez szkoleniowców Beauty Planet.

Dzięki tej inwestycji zyskasz nie tylko nowych, zadowolonych klientów, ale również miano innowacyjnej, nowoczesnej i dbającej o potrzeby swoich klientów firmy.