wtorek, maj 28, 2024
wtorek, 18 styczeń 2022 10:41

Szukasz sposobu na gładką skórę? Poznaj nowoczesne metody depilacji woskiem!

Lycon w Warszawie Lycon w Warszawie

Piękna skóra to gładka skóra – nie da się ukryć, że współczesne normy estetyczne i moda kreują wizerunek kobiety z perfekcyjnie wydepilowanym ciałem.

Nie powinno zatem dziwić, że wiele pań szuka skutecznych metod usuwania zbędnego owłosienia. Maszynki jednorazowe powoli odchodzą do lamusa, wypierane przez nowoczesne techniki, które – poza efektywnością – zapewniają też długotrwałe rezultaty i nie wywołują podrażnień. Jedną z propozycji jest depilacja Lycon – ten wosk zyskuje coraz większą popularność. Sprawdź, dlaczego!

Wosk Lycon Polska – dlaczego warto mu zaufać?

Firma Lycon wosk do depilacji tworzy od wielu lat – dzięki temu możesz mieć pewność, że wie, co robi, a bazując na doświadczeniu wprowadza coraz nowsze rozwiązania, aby zapewnić klientom bezpieczeństwo i satysfakcję z uzyskanych efektów. Wśród najważniejszych zalet, jakie należy podkreślić, omawiając wosk Lycon, znajdują się:

  • uniwersalność – możesz wykorzystać go do usuwania włosków z dowolnej części ciała, między innymi nóg, rąk, pach, bikini oraz twarzy,
  • skuteczność – kompozycja żywicy i wosku pszczelego sprawia, że produkt usuwa nawet bardzo krótkie włoski – już od 1 mm,
  • niska temperatura topnienia i elastyczność – te cechy znacznie ułatwiają przeprowadzanie zabiegu i maksymalizują jego efektywność,
  • higiena zabiegu – unikalna technologia „one deep” oznaczająca jednorazowe zamaczanie szpatułki sprawia, że wosk pozostaje czysty i jest pozbawiony zabrudzeń, co sprzyja zachowaniu pełnej higieny i pozwala uniknąć powstawania podrażnień na skórze,
  • możliwość kilkukrotnej aplikacji w to samo miejsce – dzięki temu po depilacji nie pozostaje żaden niechciany włosek.

Rodzaje wosków Lycon do każdej partii ciała

W ofercie producenta znajdują się różne warianty wosków do depilacji. Ich wybór zależy przede wszystkim od tego, którą część ciała chcesz poddać zabiegowi. Wosk twardy Lycon wykorzystuje się do usuwania włosków z wrażliwych obszarów, a więc twarzy, okolic bikini czy pach. Produkty tego typu są niezwykle delikatne i cechują się właściwościami kojącymi. Mogą być aplikowane jako cienka warstwa, która szybko zastyga, co przyspiesza proces depilowania. Stosuje się je usuwania twardych, krótkich odrostów lub delikatnego meszku – w każdym przypadku sprawdzają się doskonale. 

Alternatywą jest miękki wosk paskowy – jego przeznaczeniem jest depilacja nóg, rąk, klatki piersiowej i pleców, a więc dużych obszarów ciała. Zabieg wykonywany przy jego użyciu przebiega szybko i bezboleśnie, jest tani, skuteczny i nie podrażnia skóry.

Czy depilacja woskiem to dobry pomysł?

Oczywiście, że tak! Włoski wyrywane są wraz z cebulkami, co znacznie opóźnia ich ponowne odrastanie, a sam zabieg trwa krótko, nie wywołuje dużego bólu ani dyskomfortu i pozostawia skórę perfekcyjnie gładką. Nowoczesne woski Lycon są wybierane przez profesjonalistów, którzy doceniają wygodę ich stosowania oraz gwarancję bezpieczeństwa dawaną przez producenta. Z tymi produktami każdy zabieg przynosi satysfakcjonujące rezultaty.

Gdzie udać się na zabieg woskiem Lycon w Warszawie? Aura Beauty zaprasza!

Poszukując salonu kosmetycznego, który wykonuje zabiegi depilacji woskiem Lycon w Warszawie, warto zainteresować się usługami świadczonymi przez Aura Beauty. Miejsce to zostało stworzone przede wszystkim z myślą o tym, aby każda kobieta czuła się tutaj komfortowo. Usuwanie niechcianych włosków stanowi swoisty rytuał, łącząc w sobie depilację z aromaterapią i zawsze odbywa się to miłej, kameralnej atmosferze. Wychodząc z gabinetu, czujesz się zatem nie tylko piękna, lecz także w pełni zrelaksowana.