wtorek, maj 28, 2024
czwartek, 23 lipiec 2020 19:27

Śródziemne smaki prosto z Czarnocina

Kiedy brakuje czasu albo możliwości (jak w tym roku), żeby wybrać się nad Morze Śródziemne, delektujmy się w domu smakami z tego regionu. Nowy Twaróg z ziołami z Czarnocina da nam przedsmak wakacji, gwarantując jednocześnie solidną dawkę zdrowego białka i tłuszczu z najwyższej jakości sera.

Tradycyjny, polski twaróg wzbogacono mieszanką suszonych pomidorów, bazylii, oregano i czosnku, tworząc nowy przysmak, który z pewnością zagości na dłużej na naszych stołach.

Nowy Twaróg z ziołami z Czarnocina jest wytwarzany tradycyjną, ręczną metodą ze świeżego, pasteryzowanego mleka. To połączenie swojskiego, polskiego twarogu ze smakiem i aromatem śródziemnomorskich ziół najwyższej jakości. Zawiera starannie wyselekcjonowaną mieszankę suszonych pomidorów, bazylii, oregano i nutkę czosnku, pozwalając rozkoszować się całą paletą doznań smakowych.

Struktura nowego Twarogu z ziołami pozwala go albo tradycyjnie pokroić, albo rozdrobnić czy pokruszyć. Wielbiciele rozsmarowywania farszu na naleśnikach mogą go wymieszać ze śmietanką albo jogurtem i używać w swój ulubiony sposób. Będzie świetnym składnikiem bazowym past twarogowych, farszu do pierogów czy ciasta. Wzbogaci smak sałatki albo surówki ze świeżych warzyw. Stać się może idealnym towarzyszem spotkań z przyjaciółmi, bo nadaje się do pokrojenia na deskę serów i leniwego smakowania.

Zawiera w swoim składzie tylko 1% soli.

 Twaróg z ziołami z Czarnocina

Twaróg z ziołami z Czarnocina

Twarogi są najbardziej znaną i cenioną grupą produktów spod szyldu Czarnocina. Swoją wyjątkową delikatność i smak zawdzięczają specjalnie dobranym żywym kulturom bakterii, wykorzystaniu świeżego mleka odbieranego od lokalnych rolników i ręcznej produkcji. Na każdym etapie są pod ścisłą kontrolą serowarów. Cały cykl ich wytwarzania nawiązuje do metod stosowanych przez nasze babcie. Jedynie skala jest większa. Bezpośrednie zaangażowanie i nadzór człowieka nad każdym etapem produkcji sprawiają, że twarogi Czarnocin smakują wybornie

Do czego?

Na kanapkę, do sałatki, do farszu i nadzienia naleśników czy pierogów. Do kruszenia i posypywania potraw.

Wartość odżywcza w 100 g produktu:

Wartość energetyczna 140 kcal ( 587 kJ)

Tłuszcz: 6,9 g

W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 4,8 g

Węglowodany: 4,8 g

W tym cukry: 2,8 g

Białko: 14,7 g

Sól: 1,0 g

Opakowanie: kostka ok. 300 g (cena za kilogram ok. 24,50 zł)