piątek, lipiec 12, 2024
czwartek, 03 grudzień 2020 15:59

Nieskończone możliwości, czyli biżuteria na zamówienie według własnego projektu

pierścionek na zamówienie pierścionek na zamówienie

Biżuteria to od dawna sprawdzony pomysł na prezent. Oczywiście jest nieodłącznym elementem wielu uroczystości – zaręczyny bez pierścionka i ślub bez wymiany obrączek trudno sobie wyobrazić.

Na rynku jubilerskim spotykamy właściwie nieograniczoną liczbę wyrobów jubilerskich w najróżniejszych wariantach. Wszystkie one mają jednak pewną wadę; zostały zaprojektowane zgodnie z aktualną modą lub w taki sposób, by trafić w gusta jak najszerszego grona. Na szczęście dziś możliwe jest wykonanie biżuterii według własnego projektu. Jak to zrobić i kiedy warto się zdecydować na takie rozwiązanie?

Biżuteria na zamówienie – pomysł na wyjątkowy prezent!

Każda kobieta lubi być obdarowana biżuterią. Nie stronią też od niej współcześni mężczyźni. Nie zawsze udaje nam się jednak trafić w gusta obdarowywanej osoby. Pokażesz jednak swoje zaangażowanie, decydując się na wykonanie biżuterii według własnego projektu. Taka biżuteria może nawiązywać do zainteresowań, może podkreślać ważne momenty Waszej relacji. Wyobraźnia może tutaj podpowiadać najróżniejsze formy poszczególnych elementów biżuterii – wisiorek, bransoletka czy naszyjnik mogą przyjmować naprawdę bardzo finezyjne kształty, które będą przypominać obdarowanej osobie o czymś ważnym. Jeśli szukasz pomysłu na prezent z okazji pierwszej komunii, osiemnastki, pięćdziesiątki czy z okazji innego, ważnego wydarzenia, i chcesz, by była to pamiątka na lata, warto zainteresować się ofertą punktów jubilerskich.

pierścionki na zamówienie

 

pierścionki na zamówienie

Pierścionek jako symbol

Wymiana obrączek w czasie ślubnej ceremonii jest symbolem wzajemnego oddania. Coraz więcej osób chce nie tylko, by były one piękne, ale także, by wyrażały w jakiś sposób charakter nowożeńców. Grawerowanie obrączek jest już standardem. Poszukując pierścionka zaręczynowego lub obrączek ślubnych, możesz pójść krok dalej – wybierz kruszce, z których mają być wykonane, zdecyduj się na niebanalny kształt, zaprojektuj biżuterię z wybranym kamieniem szlachetnym. Jeśli chcesz podtrzymać tradycję, możesz zdecydować się na złoty pierścionek z brylantem na zamówienie, ale wzbogacić go innymi elementami, które pokażą, jak dobrze znasz swoją wybrankę. Obrączki ślubne możecie np. zaprojektować dla siebie nawzajem – niech będą różne, ale utrzymane w podobnej stylistyce, co jeszcze bardziej podkreśli wyjątkowość tego symbolu.

Wyraź siebie!

Kto powiedział, że biżuteria musi być związana z obdarowaniem kogoś przy okazji ważnego wydarzenia? Jeśli lubisz nosić takie ozdoby, pomyśl o zaprojektowaniu własnego naszyjnika, bransoletki, pierścionka. Zaletą takiego rozwiązania jest to, że przy jego produkcji możesz użyć połączenia dowolnych materiałów, nawiązać do czegoś, co ma dla Ciebie szczególne znaczenie. Lubisz zielony kolor? Złote kolczyki na zamówienie możesz wzbogacić szmaragdem. Interesujesz się symboliką kamieni szlachetnych? Znajdź taki, który najbardziej odpowiada Twoim przekonaniom, i wykorzystaj go w projekcie biżuterii.

biżuteria na zamówienie

 

biżuteria na zamówienie

Jak się do tego zabrać?

Wielu jubilerów oferuje możliwość wykonania biżuterii na zamówienie, jednak zakres tych usług bywa bardzo różny. Zwykle ogranicza się do niewielkiej modyfikacji szeroko dostępnych wzorów. Nie wszędzie uzyskamy też możliwość zastosowania wybranego przez nas materiału – nie każdy jubiler jest w stanie przygotować biżuterię z brylantami według przedstawionych wytycznych. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług internetowych. Sprawdź ofertę firmy 79 Diamenty, która specjalizuje się w realizacji takich projektów. Wystarczy, że opiszesz swój pomysł (możesz również dołączyć wszelkie grafiki, które ułatwią przekazanie Twojej wizji), a otrzymasz wycenę zlecenia wraz z orientacyjnym czasem wykonania usługi. Będzie on oczywiście różny w zależności od wielkości pracy i wybranych przez Ciebie materiałów. Z pomocą firmy 79 Diamenty stworzysz piękne obrączki ślubne na zamówienie (szczegóły sprawdzisz tutaj: https://79diamenty.pl/pierscionki-na-zamowienie/), pierścionki zaręczynowe, kolczyki i inne wybrane elementy biżuterii – dla siebie lub bliskich!