niedziela, maj 26, 2024
piątek, 04 grudzień 2020 17:53

Jak pomalować paznokcie na święta?

manicure świąteczny manicure świąteczny

Okres świąt Bożego Narodzenia to przede wszystkim czas spotkań z rodziną i bliskimi. Choć w tym roku pandemia COVID-19 pewnie niektórym pokrzyżuje plany jednak mimo wszystko ludzie będą starali się jakoś spędzić czas z choćby najbliższymi członkami rodziny. Nie możemy zapominać o nas samych. Jeśli szukasz inspiracji lub pomysłu na świąteczny manicure hybrydowy to ten artykuł jest dla Ciebie.

Jak pomalować paznokcie na święta?

Co roku w tym magicznym okresie świąt spora część z Nas zastanawia się nad szczególnym zdabaniem o siebie.Z racji świąt mamy też więcej czasu zarówno dla bliskich jak i przede wszystkim dla siebie. Więc jest to idealny czas na to by popracowć nad sobą, nad swoją stylizacją i stać się jeszcze piękniejszą. Aby nasze starania były spektakularne w okresie świątecznym warto z racji tego specjalnego okresu zrobić u siebie manicure okazyjny.
Mamy dla Państwa sprawdzone świąteczne patenty na piękne paznokcie.

Świąteczny manicure - jakie są najmodniejsze wzory?

Jeśli zastanawiasz się nad tym jak pomalować paznokcie na święta Bożego Narodzenia pokażemy Ci kilka przykładów oraz najmodniejszych wzorów. Święta przede wszystkim kojarzą nam się z choinką, pierwszą gwiazdką czy Mikołajem dlatego w te święta możesz zaszaleć i wykorzystać te symbole również na swoich paznokciach. Najpopularniejszym świątecznym kolorem jest bezkonkurencyjnie kolor czerwony przyozdobiony w białe wzorki płatków śniegu. Na czerwonym lakierze hybrydowym idealnie sprawdzają się również złote lub brokatowe świąteczne gwiazdki. Jeśli mamy precyzyjne umiejętności do malowania paznokci możemy spróbować samodzielnie namalować takie wzorki, jeśli jednak brak nam talentu lub nie dysponujemy czasem a jak wiemy czasu szczególnie w okresie przedświątecznym zawsze brak - możemy skorzystać z gotowych naklejek świątecznych na paznokcie. Jest to bardzo szybka i wygodna forma przyozdobienia paznokci na święta.

Proste i tanie wzory świąteczne na paznokcie

Jeśli nie chcemy skorzystać z symboli bombek świątecznych, gwiazdek, choinek czyśw. Mikołaja możemy wykonać prosty świąteczny manicure bez tych wszystkich wzorków. W kolorystyce świątecznej przede wszystkim rządzą kolory które kojarzą się ze świętami. Wystarczy prosty mały "dodatek" w formie np. brokatu. Brokat na paznokciach na pewno doda nam uroku w tym wyjątkowym czasie świąt. Świetnym pomysłem na prosty świąteczny manicure jest również pomalowanie paznokci na kolor choinkowej zieleni - tak po prostu bez żadnych wzorów, lub pomalowanie ich na wzór prezentu. Wzory kratki na paznokciach dobrze wkomponują się w czasie gdy będziemy się wzajemnie obdarowywać prezentami.

W czasie świąt nie należy zapominać o tym by używać profesjonalnych produktów do naszych paznokci. Zaczynając od bazy pod paznokcie, lakierze a kończąc na zmywaczu - bo jak wiadomo święta przeminą a kolor pozostanie. W tym przypadku warto zaopatrzyć się w dobre kosmetyki. Okres świąteczny to czas prezentów które w większości przypadków pewnie dadzą się odczuć na domowym budżecie więc nie warto przepłacać za kosmetyki. Dobrze jest kupić produkty po niższych cenach najlepiej w jakiejś sprawdzonej hurtowni kosmetycznej. Ceny świątecznych wzorków mogą zacząć się nawet od 4 zł - więc jest to wydatek którego nie odczujemy a który na pewno umili nam ten świąteczny czas i doda do niego jeszcze więcej magii. A jak wiadomo na świętach przede wszystkim liczy się nastrój i magia świąt. Więc niech te święta będą dla Ciebie wyjątkowe.