sobota, czerwiec 15, 2024
sobota, 26 luty 2022 13:54

Najlepsze biustonosze Passionata dla małego i średniego biustu

biustonosze Passionata biustonosze Passionata pixabay

Jedną z charakterystycznych kategorii staników, w jakich produkcji specjalizuje się francuska marka Passionata by Chantelle, są biustonosze dedykowane kobietom o drobnych i średniej wielkości piersiach.

Co warte podkreślenia, biustonosze Passionata dla małych biustów to zarówno modele usztywniane, jak i miękkie, w tym wyposażone w charakterystyczną wkładkę biustonosze typu push-up oraz atrakcyjnie eksponujące piersi balkonetki, również w wersji z odpinanymi ramiączkami.

Biustonosze do optycznego powiększenia biustu

Kobiety z mniejszymi piersiami bardzo chętnie sięgają po staniki typu push-up. Cechą charakterystyczną tego typu bielizny jest obecność dodatkowych wkładek wypełniających miseczki. W zależności od modelu biustonosza Passionata takie miseczki mogą mieć różny kształt i wielkość. Najczęściej są one wyciągane, dzięki czemu biustonosz może pełnić różne funkcje i pasować do wielu stylizacji. Oferowane biustonosze Passionata typu push up pomagają optycznie powiększyć biust, zbierają go i delikatnie unoszą do góry. Dzięki temu nawet stosunkowo nieduże piersi wydają się bardziej krągłe i większe. Alternatywą dla staników push up są tzw. modele spacer. To biustonosze z miseczkami wykonanymi ze specjalnego warstwowego materiału (pianki Spacer 3D), które pozwalają formować biust, jednocześnie zapewniając doskonałą wentylację i tym samym zwiększając komfort użytkowania.

Tradycyjne balkonetki

Niezwykle popularnym wyborem wśród kobiet ze średnim biustem są balkonetki. Wśród biustonoszy Passionata znajdziesz wiele modeli balkonetek z nisko zabudowanymi miseczkami i szeroko osadzonymi ramiączkami. Ze względu na specyficzną konstrukcję miseczek balkonetki dobrze zbierają piersi, ale ich nie uciskają. To idealny wybór dla kobiet, którym zależy na wyeksponowaniu biustu, zwłaszcza w połączeniu z wydekoltowaną sukienką. Warto podkreślić, że biustonosze Passionata z tej serii bardzo często oferują możliwość odpięcia ramiączek, co sprzyja tworzeniu wyjściowych, niezwykle seksownych stylizacji. W zależności od modelu, biustonosze w tym typie kroju mogą występować w różnych wersjach miseczek - usztywnianych, półusztywnianych i miękkich.

Jeśli zastanawiasz się nad wyborem wygodnego i atrakcyjnego biustonosza Passionata pasującego do mniejszego biustu, zwróć szczególną uwagę na staniki typu push up, typu spacer (pianka Spacer 3D) i balkonetka. Oczywiście w przypadku pań z mniejszymi piersiami zawsze sprawdzonym wyborem będą biustonosze miękkie, ale w ofercie francuskiej marki znaleźć można również wiele staników usztywnianych, które pomogą w wyeksponowaniu biustu.