piątek, kwiecień 12, 2024
poniedziałek, 29 marzec 2021 11:15

Komu pasuje srebrna biżuteria damska?

Hurtownia biżuterii ze stali nierdzewnej Hurtownia biżuterii ze stali nierdzewnej

Srebrna biżuteria damska jest od lat bestsellerem jubilerskim. To ponadczasowy materiał, który zachwyca niezależnie od trendów modowych. Łącząc dodatki należy pamiętać jednak o zasadzie, że to jakość, a nie ilość wpływa pozytywnie na efekt finalny. Do kogo pasuje srebrna biżuteria damska? 

Które kobiety powinny wybrać srebrną biżuterię damską?

Kiedyś przyjmowało się zasadę, że srebrna biżuteria zarezerwowana jest dla kobiet wyróżniających się chłodnym typem urody. Zasada określania rodzaju urody polegała na zweryfikowaniu koloru żył po wewnętrznej stronie ręki. Osoby, których naczynia krwionośne wpadały w zielonkawy kolor definiowane były jako ciepły typ urody. Rekomendowano im złoto jako kruszec jubilerski. Odwrotnie było w przypadku niebieskiego koloru żył, wówczas dobierano srebrne elementy biżuteryjne.

Jednakże ocenianie na podstawie koloru żył to przeszłość, bowiem modna srebrna biżuteria damska jest odpowiednia dla każdego. Rodzaj biżuterii, jej ilość i forma powinny być dobierane wyłącznie na podstawie indywidualnych preferencji danej osoby. Tym samym kierowanie się z góry ustalonymi zasadami jest błędne i stanowią relikt przeszłości. 

Srebrna biżuteria damska może być modna i tania zarazem!

Srebro jest drogim kruszcem, jednakże na rynku odnaleźć można wiele rodzajów biżuterii, która została wykonana ze stali chirurgicznej. Hurtownia biżuterii ze stali nierdzewnej oferuje atrakcyjne komplety. Na uwagę zasługują przede wszystkim celebrytki ze stali chirurgicznej, czyli modele imitujące biżuterię z Instagrama, którą noszą influencerki. Srebrna biżuteria damska komplety nawiązuje do popularnych obecnie motywów jubilerskich. 

Kolczyki, naszyjniki, bransoletki ze srebra - co będzie modne wiosną?

Srebrną biżuterię można nabyć zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w butikach internetowych. Sklepy online posiadają dużo większy wybór, a ich asortyment zgodny jest z najnowszymi trendami modowymi. Ozdoby z tego kruszcu polecane są paniom o każdym kolorze skóry i włosów. Srebro podkreśla naturalną urodę, uwypuklając jej atuty. Srebrna biżuteria damska jest bardzo efektowna, szczególnie w odniesieniu do kolczyków i bransolet. Bardzo modne w nadchodzącym sezonie będą również grube łańcuchy wieszane na szyi jako uzupełnienie wakacyjnych zestawów. 

Srebrna biżuteria damska na wiosnę pozwoli odświeżyć garderobę i nadać jej modnego sznytu. Tania srebrna biżuteria damska to świetny pomysł na prezent dla osoby w każdym wieku. Srebro będzie szczególnie atrakcyjnym wyborem z uwagi na zbliżające się ciepłe miesiące roku. Elementy jubilerskie doskonale prezentują się na opalonej skórze.