wtorek, maj 28, 2024
czwartek, 24 marzec 2022 21:38

Jak wybrać seksowną bieliznę na noc poślubną?

seksowna bielizna seksowna bielizna pixabay

Przygotowania do ślubu pochłonęły Cię bez reszty? Troszcząc się o szczegóły ceremonii i towarzyszącego jej przyjęcia, nie zapomnij o czekającej Was nocy poślubnej.

Chociaż zdecydowana większość par decyduje się rozpocząć współżycie na długo przed zawarciem związku małżeńskiego, nie pozwól sobie wmówić, że nie ma ona żadnego znaczenia. Zobacz, jak wybrać seksowną bieliznę na noc poślubną i zamieszaj mu w głowie!

Bielizna na noc poślubną to nie bielizna ślubna

Wiele kobiet poświęca mnóstwo uwagi bieliźnie ślubnej, mylnie utożsamiając ją z bielizną na noc poślubną. Warto pamiętać, że ta pierwsza ma służyć przede wszystkim perfekcyjnemu ułożeniu się sukni. Seksowny komplet na noc poślubną powinien podnosić temperaturę w sypialni i powodować szybsze bicie serca. Modele dostępne chociażby w ofercie polskiej marki Obsessive dowodzą, że zaskoczenie ukochanego w alkowie nie będzie trudne.

Seksowna bielizna musi pasować do temperamentu

Pamiętaj, że noc poślubna, bez względu na Wasze wcześniejsze doświadczenia seksualne może być stresująca. Emocje związane ze ślubem i zmęczenie będące efektem wielomiesięcznych przygotowań i często – całonocnej zabawy, dadzą o sobie znać. Wybierając seksowną bieliznę, nie decyduj się na modele niezgodne z Twoim temperamentem. Jeśli dotychczas wybierałaś romantyczne, koronkowe komplety, nie szukaj odważnych, lateksowych gorsetów – na eksperymenty będzie jeszcze czas.

Koniecznie chcesz spróbować czegoś nowego, jednocześnie zachowując naturalność i pełną swobodę? Zdecyduj się na seksowny komplet z otwartym krokiem. Bielizna, którą możesz mieć na sobie przez cały czas trwania stosunku, przyprawi świeżo upieczonego męża o szybsze bicie serca.

Bielizna na noc poślubną nie musi być biała

Zgodnie z tradycją, kolorem Panny Młodej jest klasyczna biel. Chociaż trendy ślubne dynamicznie się zmieniają, kobiety, które w tym dniu decydują się na odważne, a często kontrowersyjne odcienie wciąż stanowią mniejszość. Nie masz odwagi stanąć przed ołtarzem w czerwonej sukni? Wybierz ognistą bieliznę na noc poślubną. Pannom Młodym dedykuje się także komplety w odcieniu głębokiej czerni (są niezwykle tajemnicze), błękitu i ecru. Modne i chętnie wybierane są także niebanalne połączenia kolorystyczne oraz bielizna zwracająca uwagę biżuteryjnymi akcentami.