piątek, kwiecień 12, 2024
wtorek, 25 maj 2021 13:21

Epilacja laserowa, czyli jak szybko i bezpiecznie usunąć niechciane włoski

epilacja Kraków epilacja Kraków pixabay

Jeśli cenisz sobie komfort i wygodę, a dbanie o dobry wygląd to podstawa – depilacja laserowa jest właśnie dla Ciebie! Bezpieczny i bezbolesny zabieg wykonywany za pomocą nowoczesnego lasera to jedwabiście gładka skóra i gwarancja usunięcia zbędnych włosków bez ryzyka podrażnień.

Trwałe usuwanie włosków z okolic twarzy, pach, nóg i bikini nie musi być trudne, wystarczy oddać się w ręce doświadczonych specjalistów.

Depilacja laserowa – na czym polega zabieg?

Zbędne owłosienie i niechciane włoski w newralgicznych miejscach to problem, z którym na co dzień boryka się wiele osób. Chociaż istnieje wiele metod walki z owłosieniem, domowe sposoby depilacji takie jak maszynki do golenia, pasta cukrowa czy drogeryjne kremy nie zawsze przynoszą oczekiwane rezultaty albo są one jedynie krótkotrwałe.

Epilacja laserowa Kraków to alternatywa dla depilacji w domu – specjalistyczny laser usuwa włoski z wybranej partii ciała zapewniając nie tylko długotrwały efekt, ale jednocześnie aksamitnie gładką skórę bez podrażnień. Zabieg wykonywany w salonie kosmetycznym polega na wykorzystaniu wiązek światła wypuszczanych przez laser, które zostają przekształcone w energię cieplną, a następnie sukcesywnie wyniszczają komórki odżywcze przez co włoski zostają osłabione i wypadają.

Epilacja Kraków wykonywana jest przez innowacyjny laser diodowy SPEC3 Hybrid wykorzystujący technologię SHR, co zwiększa bezpieczeństwo zabiegu pozwalając na trwałe usuwanie włosów razem z cebulką. Specjalny układ chłodzenia umożliwia pełną kontrolę nad ilością ciepła w skórze, dlatego depilacja laserowa jest całkowicie bezbolesna niezależnie od fototypu skóry, a duża częstotliwość impulsów minimalizuje ryzyko poparzeń i skraca czas trwania zabiegu.

Jakie efekty daje epilacja laserowa?

Epilacja uważana jest za najbardziej skuteczną nieinwazyjną metodę usuwania włosków, która daje trwałe i widoczne rezultaty w stosunkowo krótkim czasie. Depilacja laserowa Kraków to jedwabiście gładka skóra bez ryzyka podrażnień, dlatego może być wykonywana nawet u osób ze skórą wrażliwą i skłonną do podrażnień. Kosmetyczka indywidualnie dobiera moc lasera i czas trwania impulsu do fototypu skóry oraz grubości i koloru włosów, tak aby usuwać zbędne włoski i zapobiegać ich dalszemu odrastaniu.

Poza głównym rezultatem zabiegu, jakim jest trwałe usuwanie owłosienia, fotodepilacja zapobiega dalszemu wrastaniu włosków, co może prowadzić do stanów zapalnych skóry. Precyzyjna epilacja spowalnia odrastanie włosków, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy poświęcanych dotąd na mniej skuteczne domowe sposoby depilacji. Efekty zabiegu depilacji zależą od indywidualnych uwarunkowań, jednak zawsze są trwałe, a po wykonaniu całej serii włoski przestają odrastać.