sobota, luty 24, 2024
czwartek, 22 kwiecień 2021 10:18

Czy złote kolczyki to odpowiedni prezent na baby shower?

kolczyki na komunię kolczyki na komunię pixabay

 Oczekiwanie na narodziny dziecka, to wyjątkowy czas dla przyszłych rodziców.

Pierwsze kopnięcia maleństwa, kompletowanie wyprawki, obserwowanie rosnącego nowego życia – to wszystko sprawia, iż 9 magicznych miesięcy jest często wieńczone przyjęciem dla rodziny i najbliższych. Popularność baby shower, czyli przyjęcia przed narodzinami dziecka jest w Polsce coraz bardziej większa. Warto zadać więc pytanie – czy wypada kupować złote kolczyki jako prezent na baby shower?

Jaki jest cel baby shower?

Baby shower to nic innego, jak przyjęcie organizowane przez przyjaciółki, dla matki dziecka które ma w niedługim czasie przyjść na świat. Jest to impreza, w której zazwyczaj uczestniczą tylko kobiety – solenizantka oraz jej nienarodzone dziecko obdarowywani są prezentami. Warto podkreślić, iż wśród prezentów znajdują się zarówno rzeczy praktyczne, jak i biżuteria. Jako ciekawostkę można przytoczyć, iż według danych archeologicznych, tego typu przyjęcia były organizowane już w starożytności, ponieważ pomimo wieków, narodziny dziecka są niezwykle ważny wydarzeniem dla każdej społeczności. Dziś zwyczaj ten rozprzestrzenił się głównie ze względu na kulturę anglojęzyczną. W Polce każdego roku organizowana jest coraz większa ilość baby shower co pokazuje rosnące zainteresowanie takim rodzajem przyjęcia.

Czy zakup złotych kolczyków dla dziecka, to odpowiedni prezent na baby shower?

Wybór odpowiedniego prezentu na baby shower nie jest sprawą łatwą. Przyjaciółki solenizantki zazwyczaj chcą obdarować ją i dziecko czymś, co na długie lata zostanie w pamięci. Dlatego też tak bardzo popularnym rodzajem prezentu na baby shower są złote kolczyki dla dzieci. Na rynku dostępne są dziś piękne i filigranowe kolczyki dla dziewczynek, które swoim wzornictwem w subtelny sposób podkreślają dziecięcy charakter biżuterii. Warto zaznaczyć, że wśród kolczyków dla dziecka na baby shower najczęściej kupowane są kolczyki w kształcie misiów, gwiazdek czy małych stópek. Takie złote kolczyki dla dziecka mogą być doskonałym pretekstem do pierwszej wizyty dziewczynki u kosmetyczki.

Gdzie kupować złote kolczyki dla dzieci?

Podczas wyboru biżuterii dla dziecka na baby shower należy pamiętać o tym, jak ważna jest jej wysoka jakość. Dlatego też decydując się na zakup np. złotych kolczyków dla dziecka, warto wybierać tylko sprawdzone i profesjonalne internetowe sklepy jubilerskie. Wysoka próba złota oraz prawdziwe kamienie szlachetne sprawią, że taki upominek będzie pamiątka na długie lata. Sentymentu takiej biżuterii będzie dodawał fakt, iż dziewczynka dostała ją jeszcze przed swoimi narodzinami. Wybierając internetowego jubilera warto kierować się dobrymi opiniami na jego temat oraz szeroką ofertą różnorakiej biżuterii. Jednym z lepszych sklepów biżuteryjnych online jest gold-money.pl, w którym znajdziemy zarówno kolczyki na baby shower, jak i kolczyki na komunię. Szeroki wybór wzorów kolczyków, wysoka jakość kruszcu oraz prawdziwe brylanty jako kamienie centralne sprawiają, iż sklep ten to doskonały wybór na każdą okazję.

kolczyki dla dzieci

kolczyki dla dzieci

Zorganizujcie baby shower tak, aby zapamiętać go na całe życie!

Baby shower to przyjęcie, które zostaje w pamięci na długie lata. Radość i oczekiwanie na narodziny dziecka w połączeniu z miłym spędzaniem czasu z najbliższymi, to najlepszy sposób na celebrację rychłego pojawienia się maleństwa na świecie. Z tego powodu zarówno atrakcje, jak i prezenty na takim przyjęciu powinny być tak dobre, aby zapamiętane były na całe życie. Jeśli chodzi o prezent dla dziecka, to złote kolczyki są wyraźnie coraz popularniejszym upominkiem ze względu na swój piękny, ekskluzywny i ponadczasowy wygląd.

 

Pierścionek z bardzo dużym topazem from GOLD MONEY on Vimeo.