piątek, lipiec 12, 2024
czwartek, 26 sierpień 2021 18:37

Czujesz się zmęczona i marzysz o chwili wytchnienia? Rozważ masaż czekoladą!

masaż czekoladą Kraków masaż czekoladą Kraków

W czasach koronawirusa wszystkim dało w kość siedzenie w domu. Cztery ściany, które zwykle kojarzą nam się z domowymi obowiązkami, nie napawają optymizmem.

Domowe zabiegi pielęgnacyjne nie wynagradzają niestety całego trudu i zmęczenia, nie poprawiają również humoru na dłuższy czas. Jeśli czytasz ten tekst i czujesz, że jest on o Tobie - czas rozważyć zabieg, który podniesie poziom Twoich endorfin o sto procent - masaż czekoladą.

Czym masaż czekoladą wyróżnia się na tle innych zabiegów

Po pierwsze - zapach. Każdy kocha aromat mlecznej czekolady, tej w kostkach, jak i tej do picia. Z tym produktem każdy ma dobre skojarzenia. Poprawia humor, podnosi poziom cukru, wyzwala endorfiny. Wyobraź sobie więc, że czekolada pochłania całe Twoje ciało. Jest ciepła, pachnąca, a masażysta wprowadza ją w każdy por Twojej skóry, robiąc przy okazji masaż Twojego ciała. Zazwyczaj, używa się do tego zabiegu mieszanki dwóch rodzajów czekolady - ciemnej oraz białej. Zapewnia to doznania nieporównywalne z niczym.

Czy czekolada nawilża? Jeśli nie, to po co ten cały czekoladowy masaż?

Odpowiedź na to pytanie jest jasna i nie podlega wątpliwościom, czekolada, dzięki zawartości tłuszczy, nawilża skórę oraz spowalnia jej starzenie. Dodatkowo działa odprężająco i relaksująco. Poprawia też wygląd i stan skóry, korzystnie wpływa na redukcję celulitu. Chcecie więcej? Nałożenie czekolady na nasze ciało poprawia krążenie krwi, redukuje napięcie tkanek oraz zmniejsza stres. Pomaga odpocząć naszemu organizmowi.

masaż czekoladą Kraków

Czy taki masaż nie zostawi widocznych plam na skórze oraz czy istnieją przeciwwskazania do wzięcia udziału w zabiegu masażu czekoladą

Możesz czuć się bezpiecznie - oprócz zrelaksowanego ciała i poprawionego humoru, nie zostaną żadne inne wspomnienia po masażu czekoladą, zwłaszcza w postaci problematycznych pozostałości na skórze. Czekolada jest bardzo dokładnie zmywana z ciała pacjenta po zakończonym zabiegu. Odnosząc się do pytania o przeciwwskazania - niestety, takowe istnieją. Masaż czekoladą nie jest wskazany dla kobiet w ciąży oraz osób z chorobami skóry. Z opisywanym zabiegiem musisz wstrzymać się również w przypadku przeziębienia czy podejrzenia koronawirusa, ale jest to oczywiste i odnosi się nie tylko do masażu czekoladą. Również uważaj na masaże, gdy posiadasz żylaki - postaraj się najpierw rozwiązać problem z nimi metodami medycznymi, a potem, ze zdrowym ciałem, zapisz się na relaks.

Nie masz pomysłu na prezent? Wybierz voucher na masaż czekoladą!

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia, a Ty znów nie masz pomysłu na prezent dla żony? Nadchodzą imieniny przyjaciółki, a wydaje Ci się, że ma już wszystko? A może chcesz podziękować koleżance lub koledze z pracy za okazaną Ci pomoc i wsparcie? Ten pomysł jest idealny na takie okazje. Masaż czekoladą spodoba się każdemu, a wręczenie go w formie karty podarunkowej pozwala na swobodny wybór terminu realizacji usługi. To bardzo ułatwia sprawę w czasie zaostrzenia pandemii koronawirusa - czasem chcemy w danym momencie zostać w domu i odłożyć wszelkie zabiegi i wyjścia z domu na cieplejsze dni.

Wieczór panieński w stylu spa - masaż czekoladą wpisuje się idealnie

masaż czekoladą Kraków

 

Jeśli Twoja przyjaciółka wychodzi za mąż i wybrała Ciebie na swoją druhnę, pomysł z masażem czekoladą jest strzałem w dziesiątkę. Jest wiele salonów masażu, które oferują jednoczesny masaż kilku osób, w sam raz na grupę najbliższych przyjaciółek panny młodej. Koszt takiego zabiegu nie jest porażająco duży, a będzie stanowił ciekawe rozpoczęcie wspólnego czasu wieczoru panieńskiego. Po takim relaksie będziecie gotowe na tańce do rana oraz podbój wybranego miasta.

A co w przypadku, gdy voucher okazał się nietrafionym prezentem?

Niestety, czasem tak bywa, że mimo najszczerszych chęci, nie trafimy z wyborem prezentu i osoba obdarowana zaczyna znajdować się w kłopocie. Nie chcąc sprawić nam przykrości, kłamie o realizacji bonu lub po prostu go nie wykorzystuje. A wcale nie musi tak być - większość salonów masażu niejedno już widziało i z niejednym się spotkało. Rozumieją więc fakt, że masaż czekoladą nie musi być przyjemny dla każdego. Pozwalają więc wymienić go na każdy inny zabieg z tej samej półki cenowej. Oznacza to, że jeśli nie czekoladowy, to może za pomocą innych olejków lub wymienisz go na zupełnie inny zabieg, kto wie, może nawet na kąpiel w wannie wypełnionej piwem. Podsumowując więc, jeśli chcesz obdarować bliską Ci osobę kartą podarunkową na masaż czekoladą, nie obawiaj się, że będzie to nietrafiony prezent. Poinformuj jubilata, że w razie potrzeby może dokonać zmiany zabiegu. Spotkaliśmy się również z salonami, w których voucher można wymienić na zestawy kosmetyków o wartości prezentu. Jest to świetna alternatywa dla osób, które nie wyobrażają sobie rozebrania się w miejscu publicznym lub takich, którym dotyk obcej osoby nie sprawia przyjemności.