piątek, kwiecień 12, 2024
czwartek, 07 październik 2021 17:14

Codzienna pielęgancja skóry - zaplanuj to dobrze!

Vis Plantis Vis Plantis

Skóra człowieka jest delikatną, żywą tkanką, która potrzebuje stałej pielęgnacji. Specjalistyczne zabiegi potrafią przeciążyć nasz budżet, co niekiedy zniechęca klientów. Na szczęście prawidłowa pielęgnacja twarzy wcale nie musi być kosztowna.

Kosmetyki linii Vis Plantis zapewniają zdrowie i urodę na dłużej, jednocześnie nie obciążając naszego portfela.

Produkty do codziennej pielęgancji

W naszej ofercie znajdują się produkty do codziennej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Wszystko to powstało z myślą o jak najlepszej ochronie i regeneracji nawet najbardziej wymagającego organizmu. Dzięki połączeniu ekstraktów ze zbóż i ziół oraz osiągnięć nowoczesnej technologii, kosmetyki Vis Plantis zawierają nawet 99% składników pochodzenia naturalnego. Dzięki temu możemy zaoferować wysokiej jakości produkty do niemal każdego rodzaju skóry i włosów. Nie ukrywamy składu naszych kosmetyków. Dokładną rozpiskę oraz podpowiedzi co do sposobu używania można znaleźć między innymi na stronie Vis Plantis

Piękna i gładka cera przez długie lata już nie musi być nierealnym marzeniem, albo wynikiem kilku, jak nie kilkunastu, zabiegów w spa. Dzięki dobroczynnemu działaniu ostropestu jesteśmy w stanie opóźnić pojawianie się zmarszczek i przebarwień na twarzy. Należy pamiętać, że proces ten jest czymś naturalnym i nie da się go całkowicie wyeliminować. Jednakże dzięki prawidłowej pielęgnacji odpowiednimi kosmetykami, jesteśmy w stanie poprawić elastyczność skóry oraz wygładzić drobne zmarszczki. Piękna, jędrna cera jest na wyciągnięcie ręki.

Skóra przesuszająca się

W przypadku, gdy Twoja skóra ma skłonności do przesuszania, na pomoc śpieszy awokado oraz olejek arganowy. Najczęstszymi objawami suchej skóry, jest jej szorstkość, matowość oraz zaczerwienienie jako reakcja na mydło, czynniki zewnętrzne, a nawet wodę. Skóra ze skłonnościami do przesuszania się potrzebuje głębokiego nawilżenia, odbudowy i dotlenienia. Regeneracyjna moc ekstraktu z awokado zawarta w naszym kremie do twarzy ukoi podrażnienia, nawilży oraz zapewni ochronę Twojej cerze. Dodatkowe składniki, takie jak estry z jojoby dodatkowo zwiększą elastyczność skóry i zmniejszą jej zaczerwienienie.

Odwodnioną skórę nie należy mylić z tą przesuszającą się. Najczęstszymi objawami, oprócz tych charakterystycznych dla skóry suchej, jest dodatkowo napięcie, a nawet szczypanie. Odwodniona skóra jest zazwyczaj mniej elastyczna i traci jędrność. Aby zapobiec temu procesowi, stworzyliśmy specjalny skład dedykowany do tego rodzaju cery. Dominuje w nim przede wszystkim wegański kawior, aloes oraz kwas hialuronowy. Kombinacja tych składników zapewni nawilżenie oraz ochronę Twojej skóry zarówno w dzień jak i w nocy.

Częstą dolegliwością, z którą zmagają się kobiety zwłaszcza podczas wysokich temperatur, jest podrażnienie skóry. Napięcie, pieczenie a nawet zaczerwienienie są najbardziej charakterystycznymi objawami takiego stanu. Skóra wrażliwa potrzebuje przede wszystkim złagodzenia i ukojenia. Najlepiej sprawdzi się w tym przypadku kurkuma, a dodatkowo wzmocniona o inne składniki, pomoże Twojej skórze odbudować ochronną barierę oraz odzyskać blask i jędrność.