Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 


poniedziałek, 31 marzec 2014 17:46

Kosmetyki Dr Irena Eris - drogeria internetowa

Dr Irena Eris - drogeria internetowa Dr Irena Eris - drogeria internetowa

     W naszym pasażu, a raczej drogerii internetowej przedstawiamy najsilniejszą polską markę - Dr Irena Eris. W 1983 r. małżeństwo Irena Eris i Henryk Orfinger założyło Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris. Początkowo kosmetyki robili sami i na potrzeby jednego słoiczka kremu. Później firma stopniowo się rozwijała – w 1987 r. otworzono w Piasecznie pod Warszawą nowy zakład.

     Już w 1993 r.  otwarto pierwszą fabrykę. W 1995 r. zaczęto produkować kosmetyki ekskluzywne Forte i otwarto pierwszy Kosmetyczny Instytut, a w 1997 r. Hotel SPA Krynica-Zdrój. Pod koniec lat 90 ubiegłego wieku firma zaczęła wprowadzać innowacje kosmetyczne. Coraz to szybciej zaczęła zdobywać rzeszę klientów i znaczną ilość nagród. W 2001 r. firma uruchomiła niezależne Centrum Naukowo-Badawcze. Stanowi to rzadkość wśród firm kosmetycznych.

    Obecnie firma Dr Irena Eris zatrudnia około 800 pracowników, produkuje ponad 20 milionów sztuk produktów kosmetycznych rocznie. Dystrybucja odbywa się w Polsce i 30 innych krajach świata. Prowadzi sieć Kosmetycznych Instytutów, dwa Hotele SPA, Centrum Naukowo-Badawcze, współpracuje z różnymi firmami. Kosmetyki są bardzo dobre jakościowo. Każdy z nich jest hipoalergiczny oraz przetestowany. W ofercie znajdziemy balsamy, peelingi, kremy nawilżające, przeciwzmarszczkowe oraz działające już na powstałe zmarszczki. Ostatnią nowością jest linia dla mężczyzn Platinum Men. One także cechują się bardzo dobrą jakością. Dr Irena Eris prowadzi także sprzedaż fluidów dla kobiet, które cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród użytkowniczek. Kremy są bardzo często udoskonalane nowymi technologiami stworzonymi przez ekspertów Dr Irena Eris.

W hotelach SPA możemy odpocząć oraz poddać się zabiegom upiększającym z wykorzystaniem kosmetyków także marki Dr Irena Eris. Tylko na naszej stronie możliwe jest porównanie cen kosmetyków, odnalezienie tej najkorzystniejszej oraz wybranie przesyłki najodpowiedniejszej dla wygody każdego kupującego. Paczka z kosmetyczna z naszej drogerii internetowej może być u nas już w przeciągu 48 godzin. 

Dr Irena Eris - drogeria internetowa

 

Czytany 1798 razy

Artykuły powiązane

 • Skuteczna walka z workami i cieniami pod oczami Skuteczna walka z workami i cieniami pod oczami

  Zmęczenie i stres mogą powodować opuchliznę i cienie na skórze pod oczami. Jest to symptom zmęczenia fizycznego lub psychicznego.

 • Delikatna pielęgnacja na lato Delikatna pielęgnacja na lato

  Wrażliwa skóra lubi delikatne kosmetyki – i mamy tu na myśli nie tylko ich skład, ale również sposób aplikacji. Dobrze na przykład, jeżeli nie trzeba ich zbyt mocno wcierać. Formuła mgiełki jest więc dla suchej, wrażliwej i łatwo ulegającej podrażnieniom cery wręcz wymarzona.

 • Lato w pełni – jak wybrać skuteczny antyperspirant? Lato w pełni – jak wybrać skuteczny antyperspirant?

  Blokowanie nadmiernego wydzielania potu to zadanie dla najlepszych kosmetyków na lato. 

 • Regenerujący krem do stóp z krzemem organicznym i borem Regenerujący krem do stóp z krzemem organicznym i borem

  Skóra naszych stóp zasługuje na troskliwą pielęgnację bardziej niż jakikolwiek inny fragment naszego ciała. Chociaż przez większość roku ukryta przed światem, to zdecydowanie warto poświęcić jej nieco uwagi, żeby cieszyć się świetnym wyglądem wiosną i latem w odkrytych butach.

 • Kim jest #kobietafloslek? Kim jest #kobietafloslek?

  W tym roku Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK obchodzi jubileusz 25-lecia. Z tej okazji zrodziła się idea, by bliżej poznać Panie, dla których firma tworzy kosmetyki. Zapraszamy do wspólnej zabawy, zaplanowanej na cały rok. Zostań #kobietąfloslek i wygraj wspaniałe, kobiece nagrody!