niedziela, maj 26, 2024

Witamy! Możesz teraz wyszukać towar który Cię interesuje

 

poniedziałek, 31 marzec 2014 19:46

Kosmetyki Dr Irena Eris - drogeria internetowa

Dr Irena Eris - drogeria internetowa Dr Irena Eris - drogeria internetowa

     W naszym pasażu, a raczej drogerii internetowej przedstawiamy najsilniejszą polską markę - Dr Irena Eris. W 1983 r. małżeństwo Irena Eris i Henryk Orfinger założyło Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris. Początkowo kosmetyki robili sami i na potrzeby jednego słoiczka kremu. Później firma stopniowo się rozwijała – w 1987 r. otworzono w Piasecznie pod Warszawą nowy zakład.

     Już w 1993 r.  otwarto pierwszą fabrykę. W 1995 r. zaczęto produkować kosmetyki ekskluzywne Forte i otwarto pierwszy Kosmetyczny Instytut, a w 1997 r. Hotel SPA Krynica-Zdrój. Pod koniec lat 90 ubiegłego wieku firma zaczęła wprowadzać innowacje kosmetyczne. Coraz to szybciej zaczęła zdobywać rzeszę klientów i znaczną ilość nagród. W 2001 r. firma uruchomiła niezależne Centrum Naukowo-Badawcze. Stanowi to rzadkość wśród firm kosmetycznych.

Kosmetyki Dr Irena Eris w dobrej cenie

    Obecnie firma Dr Irena Eris zatrudnia około 800 pracowników, produkuje ponad 20 milionów sztuk produktów kosmetycznych rocznie. Dystrybucja odbywa się w Polsce i 30 innych krajach świata. Prowadzi sieć Kosmetycznych Instytutów, dwa Hotele SPA, Centrum Naukowo-Badawcze, współpracuje z różnymi firmami. Kosmetyki są bardzo dobre jakościowo. Każdy z nich jest hipoalergiczny oraz przetestowany. W ofercie znajdziemy balsamy, peelingi, kremy nawilżające, przeciwzmarszczkowe oraz działające już na powstałe zmarszczki. Ostatnią nowością jest linia dla mężczyzn Platinum Men. One także cechują się bardzo dobrą jakością. Dr Irena Eris prowadzi także sprzedaż fluidów dla kobiet, które cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród użytkowniczek. Kremy są bardzo często udoskonalane nowymi technologiami stworzonymi przez ekspertów Dr Irena Eris.

W hotelach SPA możemy odpocząć oraz poddać się zabiegom upiększającym z wykorzystaniem kosmetyków także marki Dr Irena Eris. Tylko na naszej stronie możliwe jest porównanie cen kosmetyków, odnalezienie tej najkorzystniejszej oraz wybranie przesyłki najodpowiedniejszej dla wygody każdego kupującego. Paczka z kosmetyczna z naszej drogerii internetowej może być u nas już w przeciągu 48 godzin. 

Dr Irena Eris - drogeria internetowa