×

Ostrzeżenie

JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 631

 Wydrukuj tę stronę
poniedziałek, 31 marzec 2014 17:46

Kosmetyki Dr Irena Eris - drogeria internetowa

Dr Irena Eris - drogeria internetowa Dr Irena Eris - drogeria internetowa

     W naszym pasażu, a raczej drogerii internetowej przedstawiamy najsilniejszą polską markę - Dr Irena Eris. W 1983 r. małżeństwo Irena Eris i Henryk Orfinger założyło Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris. Początkowo kosmetyki robili sami i na potrzeby jednego słoiczka kremu. Później firma stopniowo się rozwijała – w 1987 r. otworzono w Piasecznie pod Warszawą nowy zakład.

     Już w 1993 r.  otwarto pierwszą fabrykę. W 1995 r. zaczęto produkować kosmetyki ekskluzywne Forte i otwarto pierwszy Kosmetyczny Instytut, a w 1997 r. Hotel SPA Krynica-Zdrój. Pod koniec lat 90 ubiegłego wieku firma zaczęła wprowadzać innowacje kosmetyczne. Coraz to szybciej zaczęła zdobywać rzeszę klientów i znaczną ilość nagród. W 2001 r. firma uruchomiła niezależne Centrum Naukowo-Badawcze. Stanowi to rzadkość wśród firm kosmetycznych.

    Obecnie firma Dr Irena Eris zatrudnia około 800 pracowników, produkuje ponad 20 milionów sztuk produktów kosmetycznych rocznie. Dystrybucja odbywa się w Polsce i 30 innych krajach świata. Prowadzi sieć Kosmetycznych Instytutów, dwa Hotele SPA, Centrum Naukowo-Badawcze, współpracuje z różnymi firmami. Kosmetyki są bardzo dobre jakościowo. Każdy z nich jest hipoalergiczny oraz przetestowany. W ofercie znajdziemy balsamy, peelingi, kremy nawilżające, przeciwzmarszczkowe oraz działające już na powstałe zmarszczki. Ostatnią nowością jest linia dla mężczyzn Platinum Men. One także cechują się bardzo dobrą jakością. Dr Irena Eris prowadzi także sprzedaż fluidów dla kobiet, które cieszą się bardzo dużym powodzeniem wśród użytkowniczek. Kremy są bardzo często udoskonalane nowymi technologiami stworzonymi przez ekspertów Dr Irena Eris.

W hotelach SPA możemy odpocząć oraz poddać się zabiegom upiększającym z wykorzystaniem kosmetyków także marki Dr Irena Eris. Tylko na naszej stronie możliwe jest porównanie cen kosmetyków, odnalezienie tej najkorzystniejszej oraz wybranie przesyłki najodpowiedniejszej dla wygody każdego kupującego. Paczka z kosmetyczna z naszej drogerii internetowej może być u nas już w przeciągu 48 godzin. 

Dr Irena Eris - drogeria internetowa

 

Czytany 1745 razy

Artykuły powiązane

 • Regenerujący krem do stóp z krzemem organicznym i borem Regenerujący krem do stóp z krzemem organicznym i borem

  Skóra naszych stóp zasługuje na troskliwą pielęgnację bardziej niż jakikolwiek inny fragment naszego ciała. Chociaż przez większość roku ukryta przed światem, to zdecydowanie warto poświęcić jej nieco uwagi, żeby cieszyć się świetnym wyglądem wiosną i latem w odkrytych butach.

 • Kim jest #kobietafloslek? Kim jest #kobietafloslek?

  W tym roku Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK obchodzi jubileusz 25-lecia. Z tej okazji zrodziła się idea, by bliżej poznać Panie, dla których firma tworzy kosmetyki. Zapraszamy do wspólnej zabawy, zaplanowanej na cały rok. Zostań #kobietąfloslek i wygraj wspaniałe, kobiece nagrody!

 • Sucha skóra - jak pielęgnować skórę narażoną na podrażnienia? Sucha skóra - jak pielęgnować skórę narażoną na podrażnienia?

  Pielęgnacja skóry wrażliwej i suchej, niezależnie od pory roku, bywa kłopotliwa. Wiele kosmetyków dostępnych na rynku działa zbyt silnie, by móc spełnić oczekiwania osób potrzebujących delikatnego oczyszczania i głębokiej regeneracji. Warto zatem zastanowić się, czego naprawdę potrzebujemy, by należycie odpowiedzieć na potrzeby naszej skóry.

 • Peeling – ważny etap pielęgnacji Peeling – ważny etap pielęgnacji

  Dziś to jeden z podstawowych produktów w pielęgnacji skóry. Najpierw zyskał popularność w gabinetach kosmetycznych, gdzie panie pokochały go za niezwykłe efekty i zrozumiały, że bez niego działanie innych kosmetyków pielęgnacyjnych jest mniej skuteczne. Z gabinetów peelingi trafiły do drogerii i możemy stosować je w domu.

 • Butelki kosmetyczne Butelki kosmetyczne

  Czy istnieje idealne opakowanie kosmetyczne? To pytanie wywołuje wiele kontrowersji, ale rodzi jeszcze więcej pytań. Aktualnie rynek opakowań kosmetycznych przechodzi przemianę. Z jednej strony to segment szalenie atrakcyjny. Z drugiej natomiast czyha przed nim wiele wyzwań.