niedziela, kwiecień 14, 2024
środa, 03 styczeń 2024 18:49

Spider’s Steel: Nowa era wytrzymałości w ubraniach sportowych

SMMASH SMMASH

Wieloletni sport, a wraz z nim - litry potu wykapanego na zawodach, salach treningowych, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi wyzwaniami zmagają się uczestnicy (doświadczeni oraz nowicjusze) różnorodnych dyscyplin sportowych. Nasze obserwacje nie poszły na marne.

Przeciwnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby następnie posłużyć do opracowania, a następnie wyprodukowania nowoczesnych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma wiarygodny wpływ na to, jak trenujesz oraz jakie wyniki osiągasz. Chcesz wiedzieć, co determinuje, że stroje SMMASH są wyjątkowe? Prezentujemy przykłady innowacyjnych metod, które w nich użyliśmy. Zobacz sam i podejmij decyzję, czy chcesz zbadać ich niezawodność - także na swojej skórze!

 

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym ciężkim sparingu z pewnością widoczny jest pot, a także – przykre "aromaty”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że to nie on jest ich główną przyczyną. Za ten proces odpowiadają bakterie, dla których pot oraz wydzielane przez gruczoły łojowe - tłuszcze i białka - stanowią perfekcyjną pożywkę.

Zdajemy sobie z tego sprawę. Z racji tego włókna wykorzystywane w strojach SMMASH, posiadają unikatowe łączenia z jonami srebra, co za tym idzie - są naturalnym czynnikiem umożliwiającym bezpośrednią walkę z takimi bakteriami. Zastosowane włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i wydajnie odprowadzają wilgoć, ale i efektywnie blokują powstawanie oraz występowanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby stworzyć Ci najlepsze możliwości do ćwiczeń, to znaczy takie, które nie hamują Twoich ruchów,gwarantują doskonałe “czucie” oraz pełną swobodę, w produktach SMMASH stosujemy innowacyjną technologię Nano-Stretch.

Dzięki temu ubrania uzyskują idealną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), wytrzymałość (ponad 2x mocniejsze), a najważniejsze – idealnie dopasowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Właściwa temperatura to jeden z kluczowych determinantów, który decyduje o komforcie, poziomie zmęczenia, a zwłaszcza - efektach ćwiczeń. Aby podczas ćwiczeń wydobywać z siebie sto procent – należy troszczyć o to, aby nie przekraczała 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

W odpowiedzi ponownie nadchodzi nasza odzież,  a także - technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. To dzięki nim właściwie odprowadza pot nawarstwiony na skórze, zarówno dbając o to, aby Twoje mięśnie były suche i zachowując właściwą temperaturę.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Natchniona pajęczą siecią technologia, dała nam możliwość wytworzenia włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% wytrzymałe na przetarcia – w porównaniu do klasycznych materiałów termoaktywnych.

Każde grafiki są z kolei umieszczane innowacyjną metodą – sublimacji nanocząsteczek farby. Taka technika pozwala zyskać nawet 40% głębsze barwy, a najistotniejsze - nie posiada rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z pomocą tej technologii odzież SMMASH jest bezpieczna i sprawnie może służyć każdemu - także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Sprawdź je na własnej skórze- w trakcie ulubionych treningów lub bezpośrednio na zawodach. Zapewniamy, że od razu odczujesz różnicę, jaką robi SMMASH!

Kliknij Tutaj