niedziela, kwiecień 21, 2024
poniedziałek, 31 lipiec 2023 14:24

PULZE: Czy warto rozważyć tę alternatywę dla tradycyjnych wyrobów tytoniowych?

PULZE PULZE mat.prasowe

Odkąd z półek sklepowych zniknęły papierosy smakowe, coraz więcej osób zaczęło poszukiwać alternatyw dla tradycyjnego palenia. Początkowo uwaga skupiła się na e-papierosach. Pojawiły się jednak nowe rozwiązania, czyli podgrzewacze tytoniu. Obecnie szacuje się, że liczba użytkowników takich urządzeń wynosi 4% . Czy warto rozważyć wybór tego rozwiązania? Odpowiadamy.

 

Różnorodność rozwiązań dostępnych na rynku

Na rynku dostępne są różne alternatywy dla tradycyjnych papierosów. Jednym z najpopularniejszych jest e-papieros, który umożliwia inhalację nikotyny w formie pary. Istnieją również urządzenia, w których tytoń jest podgrzewany, a nie spalany, co pozwala na wydzielanie lekkiego aerozolu. Inną opcją są produkty takie jak gumy do żucia lub plastry, które dostarczają nikotynę.

Jedynym z wyżej wymienionych rozwiązań, które pozwala na połączenie aromatu prawdziwego tytoniu z redukcją uciążliwego dymu i zapachu, jest podgrzewacz wkładów tytoniowych.

Różnice pomiędzy wkładami tytoniowymi a liquidami

Liquidy są dostępne w wersji płynnej i przeznaczone do e-papierosów. Produkt należy wlać do zbiorniczka, który następnie nasącza specjalną watę umieszczoną w elemencie grzewczym. Po odparowaniu uwalnia się para wodna, którą wdycha użytkownik. Wkłady tytoniowe składają się natomiast z prawdziwego tytoniu, co pozwala na zbliżone doznania do palenia papierosów.

W przypadku PULZE, wkład tytoniowy jest równomiernie nagrzewany za pomocą pręta grzewczego znajdującego się wewnątrz urządzenia. Zastosowanie tego rozwiązania umożliwia rozpoczęcie już 20 sekund po uruchomieniu urządzenia.

Warto również dodać, że dostępność różnorodnych wariantów wkładów tytoniowych pozwala na dopasowanie doświadczeń do indywidualnych oczekiwań użytkownika.

PULZE – nowe technologie w branży tytoniowej

Jednym z produktów, na który warto zwrócić uwagę, jest bez wątpienia PULZE. Wśród jego wyróżników można wymienić przede wszystkim długość sesji. Trwa ona dokładnie 5 minut – niezależnie od liczby zaciągnięć. Warto również zaznaczyć, że urządzenie PULZE zapewnia możliwość ponad 25 użyć na jednym ładowaniu.

Ponadto podgrzewacz tytoniu został wyposażony w dwa tryby podgrzewania, które pozwalają na personalizację doznań. Wariant intensywny podgrzewa wkład do temperatury 345°C. Łagodniejszy jest uzyskiwany przy 315°C. Sprawdź więcej informacji o kieszonkowym urządzeniu PULZE na stronie: https://www.pulze.com/pl-PL

Tylko dla osób dorosłych. Ten wyrób nie jest wolny od ryzyka i dostarcza nikotynę, która jest uzależniająca