sobota, czerwiec 22, 2024
wtorek, 28 czerwiec 2022 17:47

Problemy z samochodem w trasie? Pomoc drogowa Świecko spieszy na ratunek!

laweta Świecko laweta Świecko https://www.laweta-swiecko.com.pl/

Uszkodzenia spowodowane przez wypadek, awaria uniemożliwiająca rozruch silnika albo brak paliwa… Niezależnie od okoliczności problemy z autem mogą opóźnić podróż lub całkowicie ją uniemożliwić.

W takich sytuacjach kompleksowa obsługa zdarzeń drogowych jest na wagę złota, a sprawne działanie pracowników zdejmuje z kierowcy ciężar uporania się ze skutkami zdarzenia. Pomoc drogowa dba o bezpieczeństwo na drogach zapewniając wszystko, co może doprowadzić do przywrócenia sprawności auta: doraźne naprawy idą w parze z usługami lawety. Co więcej, pełne wsparcie można uzyskać przez całą dobę! Dlaczego warto znać numer pomocy drogowej? Kiedy lepiej sprawdzi się pomoc drogowa, a kiedy laweta Świecko?

Pomoc drogowa, czyli wsparcie kierowców przez 24h na dobę

Pełna obsługa zdarzeń drogowych, a w tym usuwanie ich skutków – pomoc drogowa zapewnia wsparcie, jakiego potrzebują kierowcy w trasie. To zarówno transport lawetą, jak i doraźne naprawy pozwalające uniknąć wizyty w warsztacie. Usługi pomocy drogowej obejmują praktycznie wszystkie czynności zmierzające do ponownego rozruchu silnika i przywrócenia sprawności samochodu, dlatego pracownicy zapewniają pomoc również wtedy, kiedy w drodze zabraknie paliwa, rozładuje się akumulator, przepali żarówka albo uszkodzona zostanie tablica rejestracyjna.

Priorytetem jest naprawa na miejscu zdarzenia, dzięki której kierowca może zaoszczędzić czas i pieniądze, a przy okazji możliwie jak najszybciej wyruszyć w dalszą podróż. Kiedy naprawa nie jest możliwa albo podejmowane działania nie przynoszą rezultatów, bezpieczny transport umożliwia sprawdzona laweta Świecko. Nowoczesny sprzęt to nie tylko ostateczność, ale także najlepsza opcja, gdy planujemy przewóz pojazdów, które nie mogą samodzielnie poruszać się po drogach. Są to zarówno auta uszkodzone i powypadkowe, jak i samochody zabytkowe oraz bez ważnego przeglądu technicznego.

Laweta Świecko – dla kogo przeznaczone są usługi lawetą?

Laweta to specjalistyczny sprzęt zapewniający przewóz samochodów uszkodzonych dla firm i osób prywatnych. Wezwany na miejsce pracownik stara się znaleźć optymalne rozwiązanie pozwalające na kompleksowe usuwanie skutków zdarzenia niezależnie od jego okoliczności. Trzeba jednak pamiętać, że ze względu na gabaryty pojazdów usługi lawety przeznaczone są jedynie dla tych aut, które się na niej zmieszczą. Są to przede wszystkim: samochody osobowe, terenowe, dostawcze, quady, motocykle, wózki widłowe, wybrane ciągniki rolnicze oraz niektóre przyczepy kempingowe i kampery.  

Transport lawetą i pomoc drogowa Świecko to usługi dostępne dosłownie przez całą dobę. Pracownicy firmy odpowiadają na zgłoszenia przez dwadzieścia cztery godziny na dobę trzysta sześćdziesiąt pięć dni w roku zapewniając szybkie i sprawne działanie o każdej porze dnia oraz nocy, w niedziele i święta. Pełna obsługa zdarzeń drogowych pozwala spokojnie wyruszyć w podróż z pewnością, że przejściowe problemy z samochodem nie muszą oznaczać jej końca.