środa, lipiec 24, 2024
czwartek, 21 grudzień 2023 18:18

Poznaj nieszablonowe prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka

Prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka Prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka Mat. prasowe

Gdzie spędzało się najlepsze wakacje? Oczywiście – u babci i dziadka. Kto opowiada wciągające historie, a kto piecze najsmaczniejsze ciasta? Dziadkowie! To na ich wsparcie i otwarte serca możesz liczyć nawet w dorosłym życiu. Jak się odwdzięczyć za całe dobro? Poznaj pomysły na prezenty z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 

Zamiast kwiatów i czekoladek

Pierwsze co zwykle przychodzi do głowy w kontekście prezentów to klasyczny zestaw złożony z bukietu kwiatów oraz dużej paczki pralinek. W tym roku z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka porzuć tradycyjne pomysły i podaruj im coś wyjątkowego. Na stronie uwolnijkolory.pl znajdziesz personalizowane fotoprodukty, które dopasujesz do charakteru i gustu każdego z seniorów. Zaprojektuj własny prezent dla babci i dziadka, a ich styczniowe święta będą niezapomniane.

Co podarować dziadkom? Wspomnienia!

To będzie fantastyczny prezent-niespodzianka. Jako eksperci od wspomnień od lat staramy się utrwalać najpiękniejsze kadry w wyjątkowych fotoproduktach. I z nieukrywaną dumą, a także solidną dawką przekonania stwierdzamy jednogłośnie, że wspomnienia to najlepsze, co możesz wręczyć ukochanym dziadkom. Seniorzy są już mocno zahartowani przez życie, ale każde z nich skrywa czułe serce, gotowe roztopić się na widok wzruszającego upominku. Zaprojektuj wspólny prezent dla dziadków:

  • kalendarz ze zdjęciami – praktyczny podarunek o nieskończonym potencjale. Dziadkowie będą korzystać z niego przez cały rok, każdego dnia delektując się zdjęciami swoich bliskich. Otwórz kreator kalendarza online za darmo i wykonaj osobisty projekt z personalizacją. Utrwalaj fotografie i dodawaj opisy, które podkreślą każdy kadr. Oto sprawdzony sposób na nieszablonowy prezent!

  • fotoksiążka – wspomnienia zamknięte na kartach fotoksiążki wzbudzą wiele pięknych emocji i przyniosą dziesiątki pretekstów do długich rozmów. Dziadkowie pokochają ten prezent za formę i wykonanie, a Ty docenisz za możliwość dodawania własnych opisów. Może zadedykujesz ją na prezent swoim seniorom?

Przygotuj się do projektu

Planujesz fotokalendarz lub inny wzruszający prezent ze zdjęć? Podstawą są fotografie, pora zatem na gruntowne porządki. Przeszukaj zawartość galerii smartfona i komputerowych folderów, wybierając najciekawsze kadry. Pilnuj, by miały wysoką jakość, były odpowiednio wykadrowane i wyraziste.

Możesz wybrać jeden motyw przewodni, na przykład wspólna wycieczka z dziadkami lub rodzinna sesja zdjęciowa, i oprawić go w dedykowanym szablonie. Jeśli chcesz, aby ze zdjęć powstała dłuższa opowieść, zrób podsumowanie roku. Pomysł z pewnością zachwyci dziadków, którzy z zaangażowaniem będą podziwiać kolejne fotografie, oddając się radosnym wspomnieniom.

Dlaczego fotoprodukty są tak wyjątkowe? Bo tworzysz je samodzielnie od podstaw, wkładając w to całe serce. Dzięki temu powstaje unikalny produkt, którego nie ma nikt inny na świecie. Czy to nie wspaniałe? Prezenty dla dziadków nie muszą być nudne! Wystarczy odrobina kreatywności, by wywołać w seniorach niemałe wzruszenie.