środa, lipiec 24, 2024
środa, 14 grudzień 2022 20:42

Personalizowane prezenty na Dzień Babci i Dziadka - oryginalne pomysły

płócienne drzewa genealogiczne pracownia tadam płócienne drzewa genealogiczne pracownia tadam unplash

Dzień babci i dziadka to wyjątkowa okazja, aby podziękować im za miłość i wsparcie, którym codziennie obdarzają swoje wnuki. Można to zrobić poprzez złożenie serdecznych życzeń, wspólnie spędzony czas czy też zakup unikalnego prezentu, który na długo pozostanie w pamięci osoby obdarowywanej. Oto kilka propozycji spersonalizowanych upominków dla tych wyjątkowych osób w życiu każdego człowieka. 

Wyjątkowe prezenty na dzień babci i dziadka

Czy jest coś lepszego niż wspólne przeżywanie radosnych chwil w rodzinnym gronie? Doskonałym sposobem na przywołanie czaru wspomnień i wywołanie uśmiechu na twarzach dziadków jest podarowanie im rzeczy, która będzie stale przypominać o starych dobrych czasach. Szklana, spersonalizowana ramka z miejscem na własne zdjęcie to unikatowy pomysł na prezent zarówno dla dziadka jak i babci. Istnieje możliwość wyboru wzoru oprawy graficznej, a także dodania własnych podziękowań, imion lub dat, przez co upominek zyska jeszcze więcej indywidualnego charakteru. Do ramki można również dokupić drewniany stojak, dzięki któremu zdjęcie będzie jeszcze piękniej prezentować się na półce lub, jak to często bywa w babcinym mieszkaniu, na honorowym miejscu w meblościance. 

Oryginalne prezenty dla babci

Jednym z najcenniejszych prezentów jaki wnuki mogą podarować swoim babciom jest wspólnie spędzony czas. Pretekstem do takiego spotkania, a zarazem materialnym podziękowaniem za bycie obok jest bez wątpienia wręczenie płóciennego drzewa genealogicznego od Pracowni Tadam i jego późniejsza wspólna analiza. Indywidualnie zaprojektowany podarunek tego typu pozwoli nie tylko zatopić się w gąszczu wspomnień, ale również lepiej poznać odleglejszych członków rodziny. W końcu kto jak nie dziadkowie najlepiej orientuje się w familijnych powiązaniach i anegdotach, o których reszta krewnych już dawno zapomniała albo nie miała okazji poznać? Wysoka jakość drewnianych elementów, farb i płótna, z którego wykonane jest drzewo genealogiczne to gwarancja tego, że prezent przetrwa bez szwanku długie lata i zachowa swoje wyjątkowe walory estetyczne. 

Nietuzinkowy pomysł na prezent dla dziadka

Dziadek to niewątpliwie nadzwyczajna osoba dla każdego wnuczka. Wspólne wycieczki po lesie, wyjazdy na ryby, robienie najlepszej na świecie jajecznicy czy opowiadanie przezabawnych dowcipów tudzież historii to rzeczy kojarzące się niemal z każdym dziadkiem. Z okazji jego święta warto więc docenić wszystkie wspaniałe spędzone razem chwile i podarować coś, co będzie korespondowało z jego charakterem. Drewniane nosidło na piwo to doskonała opcja dla dziadków, którzy cenią sobie zarazem żartobliwe gadżety jak i spotkania towarzyskie w obecności lekkich alkoholowych trunków. Klasyczny wygląd tego drewnianego akcesorium jest przełamany humorystyczną grafiką lub minimalistycznym tekstem, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy seniora. Nosidło można wypełnić aż sześcioma rodzajami ulubionego trunku dziadka, dzięki czemu prezent będzie jeszcze bardziej spersonalizowany i trafiony w gusta obdarowywanego