czwartek, 08 kwiecień 2021 13:06

Jak kupić bitcoiny za pomocą karty kredytowej?

kupić Bitcoin kupić Bitcoin pixabay

Złoto i srebro – pierwsze pieniądze handlowe, górnictwo było trudnym procesem i z czasem rezerwy stały się ograniczone, ponieważ gałęzie różnych branż rozwijały się dynamicznie. W związku z tym popyt na drogie metale gwałtownie wzrósł. Z biegiem czasu rząd zaczął drukować papierowe banknoty, a także bezpieczniki monet z tanich materiałów. W ten sposób pieniądze fiat zastąpiły pieniądze towarowe.

 Kryptowaluty są pierwszymi cyfrowymi pieniędzmi powiązanymi na serwerach komputerowych, które zapewniają śledzenie wszystkich transakcji. To sprawia, że proces systemowy jest przejrzysty, ponieważ nie ma udziału strony trzeciej. Nie ma mowy o zaufaniu, w naszym zwykłym zrozumieniu – jest to bank, który przeprowadza przelewy. Pobiera również prowizje i dodatkowe koszty. W metodach i obliczeniach krypto ekonomicznych zapewniony jest niezawodny i przejrzysty system

„Bitcoin” jest najbardziej rozpoznawalną i potężną monetą krypto. Po raz pierwszy został wydany w 2009 roku przez osobę lub grupę osób pod pseudonimem Satoshi Nakamoto. Do tej pory pozostaje tajemnicą, choć pojawiły się pogłoski, że to Elon Musk.

Oto kilka faktów na temat Bitcoin:

  • Ilość jest ograniczona (21 milionów monet)
  • Przechowywane na zawsze
  • Niemożliwe do podrobienia

Nikt nie ma pełnej kontroli nad twoją kryptowalutą, więc rząd nie może zamrozić Twojego portfela ani skonfiskować twoich pieniądza elektronicznego. Kryptowaluta jest coraz bardziej akceptowana na platformach e-commerce, a także w sklepach stacjonarnych. Więc można kupić kawę w Starbucks lub wycieczkę do morza.

Jest zabawna opowieść o najdroższej pizzy. Pewnego razu czeski entuzjasta przekazał 10 000 BTC znajomemu, aby zamówić dla niego pizzę w Papa John's. W tej chwili jest to równowartość 500 milionów dolarów. Coraz więcej osób dołącza do ery kryptowalut, jeśli jesteś jednym z nich, dzielimy się przewodnikiem, jak kupić kryptowalutę za pomocą karty kredytowej.

Jak kupić Bitcoin z kartą kredytową

  1. Otwórz portfel kryptograficzny. Pamiętaj, że istnieją oddzielne portfele dla każdej monety kryptograficznej. Oznacza to, że jeśli chcesz kupić Bitcoin, musisz znaleźć portfel Bitcoin, jeśli Ethereum – musi to być portfel Ethereum.
  2. Wybierz platformę, na której chcesz kupić kryptowalutę.
  3. Musisz się zarejestrować, korzystając z określonych dokumentów potwierdzających Twoją tożsamość.
  4. Wybierz kryptowalutę i kwotę, przejdź do płatności, wprowadź dane swojej karty kredytowej, a także portfel, do którego chcesz otrzymać kryptowalutę.
  5. Zapłać, a w ciągu kilku minut twoja kryptowaluta znajdzie się w Twoim portfelu.

Możesz wypróbować kilka platform, poprosić kolegów / znajomych lub przeczytać opinie w Internecie. Następnie wybierz platformę, która spełnia Twoje wymagania. My z kolei chętnie do zobaczenia w naszej rodzinie Koinal!