piątek, lipiec 12, 2024
środa, 20 lipiec 2022 13:22

iPhone 13. Co oferuje nowy telefon o Apple?

lantre lantre Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Telefony iPhone o lat cieszą się dużą popularnością i stanowią poważną konkurencję dla innych flagowców takich jak Samsung Galaxy M. Towarzyszące każdej premierze zainteresowanie nie może dziwić.

Firma z Cupertino nie tylko wyznacza nowe trendy, ale też słynie ze świetnego designu, dużej wytrzymałości oferowanych przez siebie urządzeń oraz rozwiązań czyniących ich użytkowanie wygodnym i przyjemnym. Nie inaczej jest w przypadku modelu iPhone 13. Co trzeba o nim wiedzieć? 

 

iPhone 13 - telefon komórkowy dla najbardziej wymagających. Pojemna pamięć wbudowana i zaawansowane technologie

Tak jak inne oferowane przez Apple smartfony, numer 13 zwraca uwagę już samym wyglądem. Telefon cechuje się charakterystycznym dla nadgryzionego jabłka, minimalistycznym, a zarazem eleganckim designem. Dostępny jest w różnorodnej gamie kolorystycznej - midnight, starlight, pink, PRODUCT(RED), oraz blue. Bez trudu dobierzesz więc wariant, który najlepiej będzie komponował się z preferowanym przez ciebie stylem i z łatwością dopasujesz go do innych dodatków i urządzeń. 

Wygodny czytnik linii papilarnych i wyświetlacz OLED Super Retina XDR. Co oferuje nam iPhone 13?

Jednym z najważniejszych atutów iPhone 13 (do kupienia na https://lantre.pl/iphone.html) jest z całą pewnością wyświetlacz. W zależności od modelu przekątna ekranu wynosi od 5,42 do 6.68 cala - pozwala więc na wygodne korzystanie z multimediów, a pozwala bezproblemowo chwycić telefon. Sam wyświetlacz oferuje bardzo wysoką jasność (od 800 do 1200 nitów), paletę kolorów kompatybilną ze standardem kinowym oraz ultrawysoką ostrość obrazu. 

Slot dual SIM, wydajny aparat, odbiornik GPS i ciekawy design. Czemu warto sięgnąć po iPhone'a 13?

iPhone 13 współpracuje z kartami nano SIM (nie jest więc kompatybilny z popularnymi kartami mini SIM). Zapewnia możliwość korzystania z dwóch kart (funkcja dual SIM) - w tym wirtualnych eSIM. Na uwagę zasługuje też rozdzielczość aparatu tylnego umożliwiająca robienie bardzo dokładnych zdjęć oraz obiektyw szerokokątny, dzięki któremu uchwycisz jeszcze lepsze ujęcia. Specjalny tryb filmowy pozwala zaś nagrywać wideo z ciekawymi przeostrzeniami i efektem głębi. 

Wygodne korzystanie - czytnik kart pamięci microSD, slot micro SIM, ładowanie bezprzewodowe i czujnik zbliżeniowy 

Podobnie jak inne modele od Apple, np. iPhone XS, trzynastka to jeden z najbardziej interesujących smartfonów dostępnych w tej chwili na rynku. Jeśli szukasz funkcjonalnego, wyposażonego w nowoczesne rozwiązania i ciekawie zaprojektowanego telefonu - koniecznie zapoznaj się z jego specyfikacją na https://lantre.pl/iphone/iphone-13-345.html.