niedziela, kwiecień 14, 2024
środa, 20 grudzień 2023 10:51

Gdzie kupić doładowanie Play?

doładowania doładowania mat.prasowe

Kończą Ci się środki na koncie? Najwyższy czas, aby je uzupełnić, inaczej utracisz możliwość wykonywania połączeń, wysyłania SMS-ów i MMS-ów. Nie będziesz mógł również korzystać z internetu. Zastanawiasz się, gdzie kupić doładowanie Play? Sprawdź, w jaki sposób możesz nabyć doładowanie Play na kartę!

Doładowanie Play – kup przez internet

Jeśli jesteś użytkownikiem sieci Play, doładowanie do konta możesz wykonać na kilka sposobów. Jedną z metod jest skorzystanie z aplikacji bankowej. Obecnie większość z nich oferuje taką opcję. Nie każdy jednak może lub chce doładować telefon przez bank. Doładowanie Play na kartę możesz kupić również w aplikacji Play24, w której można aktywować doładowania cykliczne. To bardzo dobra opcja dla osób, którym często zdarza się zapomnieć o regularnym uzupełnianiu środków na koncie. Fioletowy operator umożliwia także zakup doładowania na stronie internetowej www.doladowania.play.pl.

Play doładowanie przy okazji zakupów

Choć płatności internetowe cieszą się obecnie dużą popularnością, wciąż wiele osób stawia na tradycyjne metody, czyli zakupy stacjonarne. Doładowanie Play możesz kupić w trakcie codziennych zakupów, blisko swojego domu, np. w sklepach sieci Żabka. Te niewielkie markety można znaleźć dosłownie wszędzie: zarówno w miastach, jak i mniejszych miejscowościach. Wystarczy podać kwotę doładowania, opłacić zakup – i gotowe. Sprzedawca przekaże Ci wydruk, na którym znajduje się kod doładowujący. Wprowadź go na klawiaturze swojego telefonu i ciesz się ponownie możliwością wykonywania połączeń, korzystania z sieci czy wysyłania SMS-ów. W sklepach Żabka znajdziesz również doładowania do innych sieci: Plus, Orange, T-Mobile, Heyah, nju itd. Co więcej, sieć oferuje również możliwość zarejestrowania starterów.

Doładowanie Play – kup stacjonarnie

Doładowanie Play kupisz w Żabkach, a także w wielu innych marketach i mniejszych sklepach. Dostępne są również w kioskach i na stacjach benzynowych. W większości punktów sprzedawane są w postaci wydruków z terminali płatniczych. W niektórych miejscach można jeszcze spotkać się z kartami-zdrapkami, w których kod doładowujący jest ukryty pod warstwą farby, którą należy zdrapać. Co więcej, doładowanie można kupić również w salonach sieci Play. Placówki fioletowego operatora są jednak dostępne wyłącznie w miastach.

Playdoładowania na każdą kieszeń

Doładowania Play są dostępne w różnych wariantach. Możesz zdecydować się na kwoty: 5, 10, 30, 40, 50, 60, i 100 zł. Do każdej z nich przypisany jest dany okres ważności. Im wyższą kwotę wybierzesz, tym Twoje konto będzie dłużej ważne. Nie wiesz, kiedy powinieneś doładować środki? Na kilka dni przed zablokowaniem konta otrzymasz SMS-a od operatora z przypomnieniem. Możesz także sprawdzić stan konta kodem: *101#.