Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 05 marzec 2018 12:58

Związek na całe życie

Wiele ludzi kocha i pragnie być kochanym, przez co starają się tworzyć związki, które wytrzymają próbę czasu. Często te związki, z pozoru młodzieńcze i niekoniecznie poważne związki między ludźmi stają się czymś pięknym, co przeradza się w zalegalizowanie związku.

 

Początki związku
Początkowe stany związku to rzecz, którą bez wątpienia najłatwiej zapamiętać. W tym czasie ludzie starają się jak najlepiej poznać siebie, a także swoje wady i zalety, które bez wątpienia pozwolą stworzyć stabilny i szczęśliwy związek.

Rutyna
Niestety w każdym związku po krótszym bądź nieco dłuższym okresie wkrada się rutyna, która niestety zabija namiętność i uczucia w związku.
Jeśli nie robi się nic w celu zabicia nudy, może ona sprawić iż wieloletni partnerzy mogą szukać odmiany w związku lub "powiewu świeżości", który zazwyczaj kojarzy się ze zdradą w celu spróbowania czegoś nowego.

Zobacz również: https://przyjemniej.wordpress.com/2018/02/09/jak-urozmaicic-zycie-intymne-po-50-tce/

Walka z nudą
Jak zwalczyć nudę w związku? Przede wszystkim zależy to od tego co robiliśmy na samym początku i czego nam brakuje. Bez wątpienia związek z długim stażem będzie potrzebował innych rzeczy niż związek, który trwa dopiero kilka tygodni, a partnerzy "muszą od siebie odpocząć". W przypadku związku po 50-tce bądź 60-tce partnerzy powinni wrócić do tego, co robili na początku - wspólne spędzanie czasu, a także randki i romantyczne spotkania bez wątpienia sprawią iż partnerzy na nowo siebie poznają i na nowo się w sobie zakochają.
Warto też zadbać o wspólne spędzenie czasu, bez dzieci, wnuków - tylko ukochana osoba i czas wolny, który dobrze wpłynie na związek.


Romantyczny prezent
Warto jest także zadbać o nieco spontaniczności w związku. Szalona wyprawa na kilka dni w góry bez planowania? A może kilka dni nad morzem? Z reguły osoby, które tworzą związek po 50-tce unikają tego uważając, że są "za starzy na takie numery", lecz wiek jest tylko liczbą, więc jest warto od czasu do czasu zaszaleć i sprawić że nawet w długoletnim związku pojawi się nutka szaleństwa.

Źródło: Przyjemniej.wordpress.com

Czytany 141 razy

Artykuły powiązane

 • Marka Cersanit - najwyższa jakość płytek Marka Cersanit - najwyższa jakość płytek

  Szeroka oferta producentów płytek sprawia, że ich wybór nie jest łatwym zadaniem. Wszelkiego rodzaju wzory, różne kolory, ciekawe mozaiki czy oryginalne kształty dają możliwość stworzenia łazienki spełniającej wszelkie wizje klientów. Producenci marek, takich jak Cersanit stawiają na sprawdzone rozwiązania oraz najwyższą jakość. Firma wychodzi naprzeciw klientom i oferuje im wytrzymałe produkty o wielu wzorach i kolorach, spełniające najwyższe normy jakości.

 • Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze? Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze?

  Okulary damskie stanowią bardzo ważny dodatek każdego stroju. Wystarczy postawić na wyjątkowe lenonki, duże muchy czy kolorowe oprawki, które sprawią, że strój nabierze nowego charakteru. Odpowiednio dobrane okulary damskie podkreślą Twój indywidualizm!

 • Dekoracje na 18 urodziny Dekoracje na 18 urodziny

  Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jest to czas, kiedy każdy z nas przekracza magiczną granicę wyznaczoną przez prawo pomiędzy dzieciństwem i dorosłością.

 • Designerskie meble i dodatki do salonu Designerskie meble i dodatki do salonu

  Stylowy i elegancki salon to wizytówka każdego domu czy mieszkania. Dlatego urządzając to pomieszczenie, przykładamy tak dużą uwagę do jego estetyki. Przy urządzaniu salonu należy kierować się tym, aby ostatecznie wystrój miał spójny i harmonijny charakter.

 • Podział majątku po rozwodzie Podział majątku po rozwodzie

  Najpierw jest wielkie uczucie, później ślub i często długie lata wspólnego życia. Jednak w pewnym momencie para dochodzi do wniosku, że już nie chce żyć ze sobą. I dochodzi do rozwodu. Są również sytuacje tragiczne, gdy za rozpad małżeństwa winę ponosi jedna ze stron np. znęcając się nad współmałżonkiem.