Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 02 maj 2017 11:37

W poszukiwaniu atrakcji zimą w Warszawie

Zima w Warszawie wcale nie musi być nudna. Do dyspozycji mamy wiele świetnych miejsc, w których możemy miło spędzić swój czas z bliskimi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

 

Zimowy Narodowy

Co roku na Stadionie Narodowym w Warszawie otwiera się Zimowy Narodowy. To wyjątkowa atrakcja dla osób przepadających za zimowym sportami. Możemy tutaj pojeździć na dwóch lodowiskach, możemy też skorzystać z innych atrakcji, na przykład skateparku czy górki lodowej. Co roku z oferowanych tu zimowych atrakcji korzysta kilkaset tysięcy osób z Warszawy i innych miast!

Królewski Ogród Światła w Wilanowie

Ogród w Wilanowie zachwyca nie tylko wtedy, gdy roślinność jest tutaj w pełnym rozkwicie. Również zimą warto go odwiedzić, ponieważ wtedy działa tutaj niezwykły Królewski Ogród Światła. Wtedy znajdujące się w ogrodzie rośliny oraz inne obiekty przyozdabiane są światełkami, którym towarzyszy także piękna muzyka. To doskonały wybór na wieczorne spacery – także te romantyczne.

Warszawskie muzea

Gdy pogoda nie dopisuje, świetnym wyborem będzie również wybranie się do muzeów. W stolicy mamy w czym przebierać. Możemy wybrać się między innymi do Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Fryderyka Chopina i Muzeum Historii Żydów Polskich, Muzeum Literatury, możemy też odwiedzić Muzeum Narodowe czy udać się do Galerii Sztuki. To tylko kilka propozycji – adresy wielu innych placówek znajdziemy on-line.

Teatr w Warszawie

Także doskonałym wyborem na zimę będzie teatr – Warszawa może pochwalić się bardzo dynamiczną sceną teatralną, dlatego możemy bez problemu wybrać coś dla siebie. Świetnym pomysłem na zimowe dni będzie Teatr Komedia, w którym możemy zobaczyć na deskach jednych z najlepszych aktorów. To teatr w Warszawie, który absolutnie warto zobaczyć. Teatr Komedia prezentuje swój aktualny repertuar na stronie internetowej.

To tylko kilka z naszych propozycji na zimowe dni w Warszawie – zapraszamy także do podzielenia się swoimi propozycjami na to, jak spędzić wtedy miło swój czas!

Czytany 461 razy

Artykuły powiązane

 • Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze? Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze?

  Okulary damskie stanowią bardzo ważny dodatek każdego stroju. Wystarczy postawić na wyjątkowe lenonki, duże muchy czy kolorowe oprawki, które sprawią, że strój nabierze nowego charakteru. Odpowiednio dobrane okulary damskie podkreślą Twój indywidualizm!

 • Dekoracje na 18 urodziny Dekoracje na 18 urodziny

  Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jest to czas, kiedy każdy z nas przekracza magiczną granicę wyznaczoną przez prawo pomiędzy dzieciństwem i dorosłością.

 • Designerskie meble i dodatki do salonu Designerskie meble i dodatki do salonu

  Stylowy i elegancki salon to wizytówka każdego domu czy mieszkania. Dlatego urządzając to pomieszczenie, przykładamy tak dużą uwagę do jego estetyki. Przy urządzaniu salonu należy kierować się tym, aby ostatecznie wystrój miał spójny i harmonijny charakter.

 • Podział majątku po rozwodzie Podział majątku po rozwodzie

  Najpierw jest wielkie uczucie, później ślub i często długie lata wspólnego życia. Jednak w pewnym momencie para dochodzi do wniosku, że już nie chce żyć ze sobą. I dochodzi do rozwodu. Są również sytuacje tragiczne, gdy za rozpad małżeństwa winę ponosi jedna ze stron np. znęcając się nad współmałżonkiem.

 • Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki! Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki!

  Wiosna za pasem, a razem ze słoneczną pogodą przychodzi ochota na odświeżenie stylu. Poza przeglądem garderoby czas również na dopasowanie akcesoriów do najnowszych trendów i poczucie się stylowo. Dzisiaj chcemy przedstawić kilka cennych porad dotyczących dobierania okularów przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych. Mamy również niespodziankę w postaci dużych rabatów na zakup wymarzonych okularów!