wtorek, 02 maj 2017 13:37

W poszukiwaniu atrakcji zimą w Warszawie

Zima w Warszawie wcale nie musi być nudna. Do dyspozycji mamy wiele świetnych miejsc, w których możemy miło spędzić swój czas z bliskimi. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami!

 

Zimowy Narodowy

Co roku na Stadionie Narodowym w Warszawie otwiera się Zimowy Narodowy. To wyjątkowa atrakcja dla osób przepadających za zimowym sportami. Możemy tutaj pojeździć na dwóch lodowiskach, możemy też skorzystać z innych atrakcji, na przykład skateparku czy górki lodowej. Co roku z oferowanych tu zimowych atrakcji korzysta kilkaset tysięcy osób z Warszawy i innych miast!

Królewski Ogród Światła w Wilanowie

Ogród w Wilanowie zachwyca nie tylko wtedy, gdy roślinność jest tutaj w pełnym rozkwicie. Również zimą warto go odwiedzić, ponieważ wtedy działa tutaj niezwykły Królewski Ogród Światła. Wtedy znajdujące się w ogrodzie rośliny oraz inne obiekty przyozdabiane są światełkami, którym towarzyszy także piękna muzyka. To doskonały wybór na wieczorne spacery – także te romantyczne.

Warszawskie muzea

Gdy pogoda nie dopisuje, świetnym wyborem będzie również wybranie się do muzeów. W stolicy mamy w czym przebierać. Możemy wybrać się między innymi do Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Fryderyka Chopina i Muzeum Historii Żydów Polskich, Muzeum Literatury, możemy też odwiedzić Muzeum Narodowe czy udać się do Galerii Sztuki. To tylko kilka propozycji – adresy wielu innych placówek znajdziemy on-line.

Teatr w Warszawie

Także doskonałym wyborem na zimę będzie teatr – Warszawa może pochwalić się bardzo dynamiczną sceną teatralną, dlatego możemy bez problemu wybrać coś dla siebie. Świetnym pomysłem na zimowe dni będzie Teatr Komedia, w którym możemy zobaczyć na deskach jednych z najlepszych aktorów. To teatr w Warszawie, który absolutnie warto zobaczyć. Teatr Komedia prezentuje swój aktualny repertuar na stronie internetowej.

To tylko kilka z naszych propozycji na zimowe dni w Warszawie – zapraszamy także do podzielenia się swoimi propozycjami na to, jak spędzić wtedy miło swój czas!

Czytany 577 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.