Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 26 czerwiec 2017 07:46

Torebki ręcznie robione

Moda zmieniła kierunek i teraz szczególnie na czasie są ubrania czy akcesoria wykonane przez kogoś osobiście, czyli tak zwane hand made lub DIY. Dlaczego własnie takie przedmioty mają szczególny urok? Czy opłaca się kupować ręcznie robione torebki? Tak, szczególnie dlatego, że są piękne i niepowtarzalne. Ale dlaczego jeszcze?

 

Torebki ręcznie robiona - sztuka i pasja

W rzeczy robione hand made, wkłada się bardzo dużo serca i pasji. Osoba, która sama szyje takie akcesoria musi być bardzo cierpliwa i przede wszystkim mieć zamiłowanie do tego co wykonuje. Dzięki temu, kupując torebkę wykonaną własnoręcznie zyskujemy kilka rzeczy naraz.

Po pierwsze, nietuzinkowe, niepowtarzalne i piękne akcesorium.

Po drugie, rzecz, która została wykonana z serca i pasji.

Po trzecie, ponadczasowy przedmiot, który pasuje na każą okazje i zwraca na siebie dużą uwagę.

Po czwarte, oszczędzamy pieniądze. Dlaczego?

Torebki ręcznie robione - dobra inwestycja w styl

Kupują rzecz, którą ktoś wykonał własnoręcznie mamy pewność, że nie zepsuje się ona tak szybko jak czasami to bywa w przypadku rzeczy zrobionych przez maszyny. Ludzkie ręce potrafią wytwarzać piękne i trwałe akcesoria, które są niepowtarzalne, stylowe i niezwykle eleganckie. 

Jak powstają torebki ręcznie robione?

To skomplikowany i długofalowy proces, wymagający mnóstwa pomysłów, wrodzonej kreatywności  przede wszystkim chęci oraz pasji do tego co się wykonuje. Najpierw trzeba idealnie skroić materiał, co wymaga dużo skupienia i cierpliwości. Później musimy Zdecydować się na kształt torebki i inne elementy, które sprawią, że będzie ona atrakcyjna i nietuzinkowa. tutaj z koeli, przydaje się kreatywność, serce i wyobraźnia. Stworzenie takiej jednej torebki często pochłania połowę dnia. Wszystko musi być idealnie i profesjonalnie skrojone oraz uszyte tak, by było trwałe i odporne na rożne czynniki zewnętrzne. 

Jakie torebki hand made możemy kupić?

Obecnie, najmodniejsze są torebki ręcznie robione, wykonane z filcu i przyozdobione różnymi modnymi i ciekawymi aplikacjami, np kwiatów, zwierząt czy napisami okolicznościowymi. Kolejnym modnym rodzajem torebki hand made, jest worek z tekstem lub aplikacją, którą sami możemy wybrać. Coraz większą popularność zdobywają torebki ręcznie robione wieczorowe, miejskie, zakupowe, a nawet takie, które można zabrać do pracy. Wszystkie są wykonane przez człowieka, a nie przez maszynę. Możemy kupić torebkę z duszą, sercem i zrobioną z pasji. Takie przedmioty mają niezwykle pozytywną energię i mogą napełnić nas radością bardziej, niż akcesoria zakupione w sklepie. 

Czytany 382 razy

Artykuły powiązane

 • Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent

  Wybór prezentu na urodziny, imieniny czy na dowolną inną okazję nie jest łatwym zadaniem. Są jednak produkty, z których zakupu ucieszy się niemalże każdy. Dobrej jakości sprzęt elektroniczny jest zawsze sprawdzonym rozwiązaniem. Co więc warto podarować bliskiej osobie? Przedstawiamy polecane pomysły.

 • Własna działka w mieście, dlaczego warto? Własna działka w mieście, dlaczego warto?

  Posiadanie własnej działki w mieście to bardzo opłacalna inwestycja. Najczęściej są to działki budowlane, których wartość stale rośnie, w zależności od miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz koniunktury na rynku inwestycyjnym. O takie działki, nawet w centrum miast, nie jest trudno. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja na rynku działek rekreacyjnych.

 • Obiad komunijny w restauracji czy w domu? Jakie rozwiązanie jest lepsze? Obiad komunijny w restauracji czy w domu? Jakie rozwiązanie jest lepsze?

  Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne, duchowe wydarzenie w życiu każdego kilkuletniego dziecka, które przystępuje do tego sakramentu. Jednak wielu rodziców ma dylemat, gdzie najlepiej zorganizować pociesze obiad komunijny – w domu czy może restauracji? Jak wybrać lokal, który spełni nasze oczekiwania i sprawi, że zorganizowana uroczystość będzie mile wspominana przez wszystkich gości?

 • Kiedy należy udać się do mechanika samochodowego? Kiedy należy udać się do mechanika samochodowego?

  Jeżeli ktoś uważa, że z usług auto serwisu korzysta się tylko wtedy, kiedy pojazd odmawia posłuszeństwa, może go to spotkać znacznie szybciej niż się spodziewa. Dlatego warto systematycznie sprawdzać stan samochodu i w razie potrzeby decydować się na wymianę zużytych części.

 • Czym może zająć się mechanik samochodowy? Czym może zająć się mechanik samochodowy?

  Kiedy auto jest nowe i w pełni sprawne, kierowca może cieszyć się komfortową jazdą i czuć się pewnie na drodze. Jednak w momencie, gdy poszczególne podzespoły zaczynają się zużywać, a pojazd coraz częściej zaskakuje i nie są to miłe niespodzianki, sytuacja zdecydowanie się zmienia. Można temu zapobiec, wystarczy regularnie odwiedzać mechanika samochodowego.