poniedziałek, 26 czerwiec 2017 09:46

Torebki ręcznie robione

Moda zmieniła kierunek i teraz szczególnie na czasie są ubrania czy akcesoria wykonane przez kogoś osobiście, czyli tak zwane hand made lub DIY. Dlaczego własnie takie przedmioty mają szczególny urok? Czy opłaca się kupować ręcznie robione torebki? Tak, szczególnie dlatego, że są piękne i niepowtarzalne. Ale dlaczego jeszcze?

 

Torebki ręcznie robiona - sztuka i pasja

W rzeczy robione hand made, wkłada się bardzo dużo serca i pasji. Osoba, która sama szyje takie akcesoria musi być bardzo cierpliwa i przede wszystkim mieć zamiłowanie do tego co wykonuje. Dzięki temu, kupując torebkę wykonaną własnoręcznie zyskujemy kilka rzeczy naraz.

Po pierwsze, nietuzinkowe, niepowtarzalne i piękne akcesorium.

Po drugie, rzecz, która została wykonana z serca i pasji.

Po trzecie, ponadczasowy przedmiot, który pasuje na każą okazje i zwraca na siebie dużą uwagę.

Po czwarte, oszczędzamy pieniądze. Dlaczego?

Torebki ręcznie robione - dobra inwestycja w styl

Kupują rzecz, którą ktoś wykonał własnoręcznie mamy pewność, że nie zepsuje się ona tak szybko jak czasami to bywa w przypadku rzeczy zrobionych przez maszyny. Ludzkie ręce potrafią wytwarzać piękne i trwałe akcesoria, które są niepowtarzalne, stylowe i niezwykle eleganckie. 

Jak powstają torebki ręcznie robione?

To skomplikowany i długofalowy proces, wymagający mnóstwa pomysłów, wrodzonej kreatywności  przede wszystkim chęci oraz pasji do tego co się wykonuje. Najpierw trzeba idealnie skroić materiał, co wymaga dużo skupienia i cierpliwości. Później musimy Zdecydować się na kształt torebki i inne elementy, które sprawią, że będzie ona atrakcyjna i nietuzinkowa. tutaj z koeli, przydaje się kreatywność, serce i wyobraźnia. Stworzenie takiej jednej torebki często pochłania połowę dnia. Wszystko musi być idealnie i profesjonalnie skrojone oraz uszyte tak, by było trwałe i odporne na rożne czynniki zewnętrzne. 

Jakie torebki hand made możemy kupić?

Obecnie, najmodniejsze są torebki ręcznie robione, wykonane z filcu i przyozdobione różnymi modnymi i ciekawymi aplikacjami, np kwiatów, zwierząt czy napisami okolicznościowymi. Kolejnym modnym rodzajem torebki hand made, jest worek z tekstem lub aplikacją, którą sami możemy wybrać. Coraz większą popularność zdobywają torebki ręcznie robione wieczorowe, miejskie, zakupowe, a nawet takie, które można zabrać do pracy. Wszystkie są wykonane przez człowieka, a nie przez maszynę. Możemy kupić torebkę z duszą, sercem i zrobioną z pasji. Takie przedmioty mają niezwykle pozytywną energię i mogą napełnić nas radością bardziej, niż akcesoria zakupione w sklepie. 

Czytany 492 razy

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.