Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 07 marzec 2016 13:34

Suknia Syrena - dowiedz się czy jest dla ciebie

W dniu ślubu każda z nas chce wyglądać zjawiskowo. Wizję siebie w pięknej białej sukni imaginujemy sobie przez lata. Wyglądamy w niej po prostu bosko!

Kreacja leży idealnie i jesteśmy najpiękniejszymi pannami młodymi na świecie. Pamiętajmy jednak, że to tylko obraz w naszej głowie. Nie kierujmy się nim podczas wybierania fasonu. Wtedy to spójrzmy na fakty. Suknia to jeden z głównych punktów programu na każdym ślubie i weselu. Musi więc być perfekcyjna - a taka będzie tylko wtedy, gdy zostanie odpowiednio dopasowana. Z rozsądkiem, a nie bez niego.

Jak się okazuje wiele panien młodych za wszelką cenę chce wystąpić w wymarzonym kroju, nie biorąc pod uwagę natury swojej sylwetki. To podstawowy błąd. W ten sposób łatwo można osiągnąć efekt przeciwny do zamierzonego. Jeśli więc jesteś w trakcie przedślubnych przygotowań, zanim wybierzesz konkretny fason, poznaj wszystkie możliwości. Przyjrzyj się różnych krojom, poznaj ich zalety i wady. Tylko tak dowiesz się która suknia będzie tą dla ciebie.

Dziś o Syrenie - fasonie wyjątkowo w tym roku modnym. Współcześnie można go spotkać na naprawdę wielu ślubnych uroczystościach. Panna młoda wygląda w nim zwykle powalająco i zjawiskowo. Zwykle - gdyż jest pewne ale. Idealna figura! To warunek, który musi zostać spełniony, by uzyskać piękny efekt. Wystarczy jedna niedoskonałość, by zrujnować cały efekt. I mówimy tu całkiem poważnie. To suknia bardzo opięta - od góry, niemalże po sam dół. Zwykle rozszerza się dopiero na wysokości kolan, czasem ud. Jednak w obydwu przypadkach wymaga pięknych ramion, obojczyków, ładnego biustu, wcięcia w talii, proporcjonalnych bioder i krągłych pośladków. Słowem - wszystko perfekt!

Jeśli możesz poszczycić się taką figurą, ta suknia jest dla ciebie. Jednak pamiętaj, że jeśli tak nie jest nie musisz za wszelką cenę dążyć do wypracowania takich kształtów jeszcze przed ślubem. Nie musisz codziennie spędzać kilku godzin na siłowni i w pocie czoła dążyć do wymarzonego kroju. Uwierz - jest wiele innych kreacji, w których także będziesz wyglądać powalająco. Zakryją wady, uwypuklą zalety. Wysmuklą, wydłużą lub wręcz przeciwnie - skrócą i poszerzą. Powiększą, zmniejszą - co tylko chcesz. Wystarczy tylko dobrze poszukać.

http://wedboom.pl/

 

Czytany 2870 razy

Artykuły powiązane

 • Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent

  Wybór prezentu na urodziny, imieniny czy na dowolną inną okazję nie jest łatwym zadaniem. Są jednak produkty, z których zakupu ucieszy się niemalże każdy. Dobrej jakości sprzęt elektroniczny jest zawsze sprawdzonym rozwiązaniem. Co więc warto podarować bliskiej osobie? Przedstawiamy polecane pomysły.

 • Własna działka w mieście, dlaczego warto? Własna działka w mieście, dlaczego warto?

  Posiadanie własnej działki w mieście to bardzo opłacalna inwestycja. Najczęściej są to działki budowlane, których wartość stale rośnie, w zależności od miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz koniunktury na rynku inwestycyjnym. O takie działki, nawet w centrum miast, nie jest trudno. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja na rynku działek rekreacyjnych.

 • Obiad komunijny w restauracji czy w domu? Jakie rozwiązanie jest lepsze? Obiad komunijny w restauracji czy w domu? Jakie rozwiązanie jest lepsze?

  Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne, duchowe wydarzenie w życiu każdego kilkuletniego dziecka, które przystępuje do tego sakramentu. Jednak wielu rodziców ma dylemat, gdzie najlepiej zorganizować pociesze obiad komunijny – w domu czy może restauracji? Jak wybrać lokal, który spełni nasze oczekiwania i sprawi, że zorganizowana uroczystość będzie mile wspominana przez wszystkich gości?

 • Kiedy należy udać się do mechanika samochodowego? Kiedy należy udać się do mechanika samochodowego?

  Jeżeli ktoś uważa, że z usług auto serwisu korzysta się tylko wtedy, kiedy pojazd odmawia posłuszeństwa, może go to spotkać znacznie szybciej niż się spodziewa. Dlatego warto systematycznie sprawdzać stan samochodu i w razie potrzeby decydować się na wymianę zużytych części.

 • Czym może zająć się mechanik samochodowy? Czym może zająć się mechanik samochodowy?

  Kiedy auto jest nowe i w pełni sprawne, kierowca może cieszyć się komfortową jazdą i czuć się pewnie na drodze. Jednak w momencie, gdy poszczególne podzespoły zaczynają się zużywać, a pojazd coraz częściej zaskakuje i nie są to miłe niespodzianki, sytuacja zdecydowanie się zmienia. Można temu zapobiec, wystarczy regularnie odwiedzać mechanika samochodowego.

Media