poniedziałek, 07 marzec 2016 14:34

Suknia Syrena - dowiedz się czy jest dla ciebie

W dniu ślubu każda z nas chce wyglądać zjawiskowo. Wizję siebie w pięknej białej sukni imaginujemy sobie przez lata. Wyglądamy w niej po prostu bosko!

Kreacja leży idealnie i jesteśmy najpiękniejszymi pannami młodymi na świecie. Pamiętajmy jednak, że to tylko obraz w naszej głowie. Nie kierujmy się nim podczas wybierania fasonu. Wtedy to spójrzmy na fakty. Suknia to jeden z głównych punktów programu na każdym ślubie i weselu. Musi więc być perfekcyjna - a taka będzie tylko wtedy, gdy zostanie odpowiednio dopasowana. Z rozsądkiem, a nie bez niego.

Jak się okazuje wiele panien młodych za wszelką cenę chce wystąpić w wymarzonym kroju, nie biorąc pod uwagę natury swojej sylwetki. To podstawowy błąd. W ten sposób łatwo można osiągnąć efekt przeciwny do zamierzonego. Jeśli więc jesteś w trakcie przedślubnych przygotowań, zanim wybierzesz konkretny fason, poznaj wszystkie możliwości. Przyjrzyj się różnych krojom, poznaj ich zalety i wady. Tylko tak dowiesz się która suknia będzie tą dla ciebie.

Dziś o Syrenie - fasonie wyjątkowo w tym roku modnym. Współcześnie można go spotkać na naprawdę wielu ślubnych uroczystościach. Panna młoda wygląda w nim zwykle powalająco i zjawiskowo. Zwykle - gdyż jest pewne ale. Idealna figura! To warunek, który musi zostać spełniony, by uzyskać piękny efekt. Wystarczy jedna niedoskonałość, by zrujnować cały efekt. I mówimy tu całkiem poważnie. To suknia bardzo opięta - od góry, niemalże po sam dół. Zwykle rozszerza się dopiero na wysokości kolan, czasem ud. Jednak w obydwu przypadkach wymaga pięknych ramion, obojczyków, ładnego biustu, wcięcia w talii, proporcjonalnych bioder i krągłych pośladków. Słowem - wszystko perfekt!

Jeśli możesz poszczycić się taką figurą, ta suknia jest dla ciebie. Jednak pamiętaj, że jeśli tak nie jest nie musisz za wszelką cenę dążyć do wypracowania takich kształtów jeszcze przed ślubem. Nie musisz codziennie spędzać kilku godzin na siłowni i w pocie czoła dążyć do wymarzonego kroju. Uwierz - jest wiele innych kreacji, w których także będziesz wyglądać powalająco. Zakryją wady, uwypuklą zalety. Wysmuklą, wydłużą lub wręcz przeciwnie - skrócą i poszerzą. Powiększą, zmniejszą - co tylko chcesz. Wystarczy tylko dobrze poszukać.

http://wedboom.pl/

 

Czytany 2976 razy

Media

Skomentuj

Upewnij się, że pola oznaczone wymagane gwiazdką (*) zostały wypełnione. Kod HTML nie jest dozwolony.