Polecane artykuły

 • 1

piątek, 18 wrzesień 2015 10:52

Showroomy - nowy styl sprzedaży

Idea showroomów nawiązuje do koncepcji jak najlepszej, jak najpełniejszej i najbardziej efektownej ekspozycji oferowanych towarów. Odzwierciedleniem idei showroomu jest MODO Domy Mody, otwierający ponad 300-metrowy butik w strefie Art – Fashion, gdzie prezentowane będą najnowsze kolekcje młodych projektantów.

Showroomy stanowią całkowite przeciwieństwo masowej ofercie odzieży sklasyfikowanej według rozmiarów, kolorów i rodzajów lub stosów pudełek z butami. Ekspozycja towarów w showroomie jest wysmakowana, starannie zaaranżowana, subtelna i z klasą. Podkreśla walory prezentowanych ubiorów, wydobywa istotne szczegóły i przemawia do wyobraźni klientów.

Młodzi na start

Nowy showroom - POP UP MODO - jest nowoczesnym butikiem prezentującym autorskie kolekcje młodych projektantów, wśród których nie zabraknie finalistów Projektu Runway emitowanego na kanale TVN, jak np. Jacob czy Liliana Pryma. Obok nich swoje projekty zaprezentują: Gosia Strojek, Edyta Pietrzyk, Julia Pokrywka, Anna Feledyk, Anna Cichosz i wielu innych młodych, zdolnych wybijających się designerów. Natomiast w strefie Art Fashion swoje kolekcje pokażą m. in. Łukasz Jemioł, znany duet Paprocki&Brzozowski, Natasha Pavluchenko, Teresa Rosati i inni topowi projektanci.

MODO ceni zarówno tych znanych, jak i młodych projektantów oraz ich potencjał, który przekłada się na oryginalne, nietuzinkowe projekty, indywidualne rozumienie potrzeb klienta i niestandardowe podejście do mody.

Showroom czy pokaz?

Tradycją świata mody są pokazy nowych kolekcji na nadchodzący sezon, na które zapraszane są znane nazwiska, liczące się w modowej branży. Kolekcje prezentowane są przez topowe modelki, a pokazy organizowane są z rozmachem, bogatą oprawą, w tym medialną, poprzedzone wieloma zapowiedziami. Showroomy nie wpisują się w tę tendencję, a jednak ich dotarcie do potencjalnych klientów można uznać za szersze i lepiej dopasowane. Podczas gdy na pokazy chodzą gwiazdy filmowe i redaktorzy czołowych magazynów mody, do showroomu może przyjść każdy, kto jest zainteresowany modą autorską, ciekawymi projektami, niebanalnymi stylizacjami i świeżym spojrzeniem na modę. Klienci odwiedzający MODO Domy Mody będą mieli okazję poznania młodych projektantów, zaznajomienia się z ich twórczymi pomysłami, wysłuchania cennych wskazówek dotyczących poszczególnych stylizacji i kupienia tego, co im się najbardziej spodoba.

Moda w MODO

Prezentacja nowych kolekcji, zestawów czy stylizacji w showroomie ma za zadanie zachęcić klientów do zakupu, lecz również wprowadzić ich w świat mody. Służą temu starannie dobrane detale pomagające zaaranżować przyjazne i przyjemne wnętrze, w którym klient czuje się swobodnie i z chęcią zajmuje się atrakcyjnymi ubiorami, czy butami, dopasowując je do swoich wyobrażeń i preferencji zakupowych. Wnętrze POP UP MODO zostało niezwykle starannie zaprojektowane. Króluje w nim minimalizm, nowoczesność i funkcjonalność. Ciepłe kolory ścian i miękka barwa światła tworzą klimat pozwalający jak najlepiej zaprezentować modną odzież i obuwie.

Showroomy stają się nowym stylem sprzedaży, co zawdzięczają swojemu charakterowi i przeznaczeniu. Klienci doceniają nie tylko interesującą ofertę sprzedażową, lecz również sposób jej zaprezentowania, który świadczy o szacunku dla nich i zrozumieniu ich potrzeb.

Czytany 3803 razy

Artykuły powiązane

 • Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze? Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze?

  Okulary damskie stanowią bardzo ważny dodatek każdego stroju. Wystarczy postawić na wyjątkowe lenonki, duże muchy czy kolorowe oprawki, które sprawią, że strój nabierze nowego charakteru. Odpowiednio dobrane okulary damskie podkreślą Twój indywidualizm!

 • Dekoracje na 18 urodziny Dekoracje na 18 urodziny

  Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jest to czas, kiedy każdy z nas przekracza magiczną granicę wyznaczoną przez prawo pomiędzy dzieciństwem i dorosłością.

 • Designerskie meble i dodatki do salonu Designerskie meble i dodatki do salonu

  Stylowy i elegancki salon to wizytówka każdego domu czy mieszkania. Dlatego urządzając to pomieszczenie, przykładamy tak dużą uwagę do jego estetyki. Przy urządzaniu salonu należy kierować się tym, aby ostatecznie wystrój miał spójny i harmonijny charakter.

 • Podział majątku po rozwodzie Podział majątku po rozwodzie

  Najpierw jest wielkie uczucie, później ślub i często długie lata wspólnego życia. Jednak w pewnym momencie para dochodzi do wniosku, że już nie chce żyć ze sobą. I dochodzi do rozwodu. Są również sytuacje tragiczne, gdy za rozpad małżeństwa winę ponosi jedna ze stron np. znęcając się nad współmałżonkiem.

 • Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki! Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki!

  Wiosna za pasem, a razem ze słoneczną pogodą przychodzi ochota na odświeżenie stylu. Poza przeglądem garderoby czas również na dopasowanie akcesoriów do najnowszych trendów i poczucie się stylowo. Dzisiaj chcemy przedstawić kilka cennych porad dotyczących dobierania okularów przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych. Mamy również niespodziankę w postaci dużych rabatów na zakup wymarzonych okularów!

Media