Polecane artykuły

  • 1

sobota, 17 luty 2018 14:12

Sesja ślubna w Krakowie - gdzie można ją wykonać?

Sesja ślubna wykonywana w plenerze powinna być wyjątkowa, by wracając do niej pod latach, nadal zachwycać się pięknymi zdjęciami. Aby tak się stało ważne jest miejsce, w którym się ją wykona. I tak na przykład Kraków jest miastem, gdzie znaleźć można wiele wyjątkowych miejsc.

Plener ślubny

Plener ślubny wykonany w mieście to wiele możliwości, fotograf ślubny może doskonale wykorzystać jego architekturę, wyjątkowe zabytki i mniej znane a urokliwe miejsca. Para Młoda pozuje wśród kamienic, nietuzinkowych fasad i małych uliczek. Najważniejsze staje się uchwycenie atmosfery danego miasta. Tak naprawdę nie ma tutaj żadnych ograniczeń, a sesja opierająca się na zadzie spaceru i szukaniu pięknych miejsc (oraz odpowiedniego światła), nie staje się czymś stresującym, a naprawdę przyjemnym doświadczeniem. Oczywiście w dużym mieście najlepiej zrobić ją rano - szczególnie tam, gdzie później pojawiają się turyści.

Sesja ślubna w Krakowie

W Krakowie istnieje wiele pomysłów na to, gdzie można urządzić tego rodzaju sesję. Można wśród nich wymienić:

  • Wawel - miejsce tradycyjne i niezwykle urokliwe. Ta średniowieczna budowla zachwyca swoją architekturą, a jednocześnie jest idealnie doświetlona: co tworzy z niej doskonałe miejsce do fotografii ślubnej.
  • Skałki Twardowskiego - znajdujące się koło zalewu na Zakrzówku, którego woda ma wyjątkowy, ciemno-niebieski kolor.
  • Krakowski ogród botaniczny - miejsce pełne kolorów i niezwykłych roślin, które tworzą niemal bajkowe tło. Trzeba pamiętać jednak, że na fotografowanie w tym miejscu trzeba uzyskać pozwolenie.
  • Planty - w ciepłych miesiącach są zielone i bardzo klimatyczne. Kilka zdjęć w tym miejscu jest niemal obowiązkowe.
  • Bulwary wiślane - sesja nad Wisłą, o zachodzie Słońca, stworzy naprawdę romantyczny nastrój.
  • Willa Decjusza - okazała budowla na terenie Woli Justowskiej, która dodaje zdjęciom elegancji i szyku.
  • Kazimierz Dolny - jego urokliwe uliczki sprawią, że zdjęcia na pewno będą zachwycające.

Tego rodzaju krakowska sesja w plenerze na pewno będzie udana, niezwykle klimatyczna i sprawi, że zdjęcia Pary Młodej będą oglądane z wielką przyjemnością, a do tego staną się naprawdę wyjątkową pamiątką.

Czytany 157 razy

Artykuły powiązane