Polecane artykuły

 • 1

sobota, 17 luty 2018 13:12

Sesja ślubna w Krakowie - gdzie można ją wykonać?

Sesja ślubna wykonywana w plenerze powinna być wyjątkowa, by wracając do niej pod latach, nadal zachwycać się pięknymi zdjęciami. Aby tak się stało ważne jest miejsce, w którym się ją wykona. I tak na przykład Kraków jest miastem, gdzie znaleźć można wiele wyjątkowych miejsc.

Plener ślubny

Plener ślubny wykonany w mieście to wiele możliwości, fotograf ślubny może doskonale wykorzystać jego architekturę, wyjątkowe zabytki i mniej znane a urokliwe miejsca. Para Młoda pozuje wśród kamienic, nietuzinkowych fasad i małych uliczek. Najważniejsze staje się uchwycenie atmosfery danego miasta. Tak naprawdę nie ma tutaj żadnych ograniczeń, a sesja opierająca się na zadzie spaceru i szukaniu pięknych miejsc (oraz odpowiedniego światła), nie staje się czymś stresującym, a naprawdę przyjemnym doświadczeniem. Oczywiście w dużym mieście najlepiej zrobić ją rano - szczególnie tam, gdzie później pojawiają się turyści.

Sesja ślubna w Krakowie

W Krakowie istnieje wiele pomysłów na to, gdzie można urządzić tego rodzaju sesję. Można wśród nich wymienić:

 • Wawel - miejsce tradycyjne i niezwykle urokliwe. Ta średniowieczna budowla zachwyca swoją architekturą, a jednocześnie jest idealnie doświetlona: co tworzy z niej doskonałe miejsce do fotografii ślubnej.
 • Skałki Twardowskiego - znajdujące się koło zalewu na Zakrzówku, którego woda ma wyjątkowy, ciemno-niebieski kolor.
 • Krakowski ogród botaniczny - miejsce pełne kolorów i niezwykłych roślin, które tworzą niemal bajkowe tło. Trzeba pamiętać jednak, że na fotografowanie w tym miejscu trzeba uzyskać pozwolenie.
 • Planty - w ciepłych miesiącach są zielone i bardzo klimatyczne. Kilka zdjęć w tym miejscu jest niemal obowiązkowe.
 • Bulwary wiślane - sesja nad Wisłą, o zachodzie Słońca, stworzy naprawdę romantyczny nastrój.
 • Willa Decjusza - okazała budowla na terenie Woli Justowskiej, która dodaje zdjęciom elegancji i szyku.
 • Kazimierz Dolny - jego urokliwe uliczki sprawią, że zdjęcia na pewno będą zachwycające.

Tego rodzaju krakowska sesja w plenerze na pewno będzie udana, niezwykle klimatyczna i sprawi, że zdjęcia Pary Młodej będą oglądane z wielką przyjemnością, a do tego staną się naprawdę wyjątkową pamiątką.

Czytany 128 razy

Artykuły powiązane

 • Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze? Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze?

  Okulary damskie stanowią bardzo ważny dodatek każdego stroju. Wystarczy postawić na wyjątkowe lenonki, duże muchy czy kolorowe oprawki, które sprawią, że strój nabierze nowego charakteru. Odpowiednio dobrane okulary damskie podkreślą Twój indywidualizm!

 • Dekoracje na 18 urodziny Dekoracje na 18 urodziny

  Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jest to czas, kiedy każdy z nas przekracza magiczną granicę wyznaczoną przez prawo pomiędzy dzieciństwem i dorosłością.

 • Designerskie meble i dodatki do salonu Designerskie meble i dodatki do salonu

  Stylowy i elegancki salon to wizytówka każdego domu czy mieszkania. Dlatego urządzając to pomieszczenie, przykładamy tak dużą uwagę do jego estetyki. Przy urządzaniu salonu należy kierować się tym, aby ostatecznie wystrój miał spójny i harmonijny charakter.

 • Podział majątku po rozwodzie Podział majątku po rozwodzie

  Najpierw jest wielkie uczucie, później ślub i często długie lata wspólnego życia. Jednak w pewnym momencie para dochodzi do wniosku, że już nie chce żyć ze sobą. I dochodzi do rozwodu. Są również sytuacje tragiczne, gdy za rozpad małżeństwa winę ponosi jedna ze stron np. znęcając się nad współmałżonkiem.

 • Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki! Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki!

  Wiosna za pasem, a razem ze słoneczną pogodą przychodzi ochota na odświeżenie stylu. Poza przeglądem garderoby czas również na dopasowanie akcesoriów do najnowszych trendów i poczucie się stylowo. Dzisiaj chcemy przedstawić kilka cennych porad dotyczących dobierania okularów przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych. Mamy również niespodziankę w postaci dużych rabatów na zakup wymarzonych okularów!