Polecane artykuły

 • 1
sobota, 17 luty 2018 14:12

Sesja ślubna w Krakowie - gdzie można ją wykonać?

Sesja ślubna wykonywana w plenerze powinna być wyjątkowa, by wracając do niej pod latach, nadal zachwycać się pięknymi zdjęciami. Aby tak się stało ważne jest miejsce, w którym się ją wykona. I tak na przykład Kraków jest miastem, gdzie znaleźć można wiele wyjątkowych miejsc.

Plener ślubny

Plener ślubny wykonany w mieście to wiele możliwości, fotograf ślubny może doskonale wykorzystać jego architekturę, wyjątkowe zabytki i mniej znane a urokliwe miejsca. Para Młoda pozuje wśród kamienic, nietuzinkowych fasad i małych uliczek. Najważniejsze staje się uchwycenie atmosfery danego miasta. Tak naprawdę nie ma tutaj żadnych ograniczeń, a sesja opierająca się na zadzie spaceru i szukaniu pięknych miejsc (oraz odpowiedniego światła), nie staje się czymś stresującym, a naprawdę przyjemnym doświadczeniem. Oczywiście w dużym mieście najlepiej zrobić ją rano - szczególnie tam, gdzie później pojawiają się turyści.

Sesja ślubna w Krakowie

W Krakowie istnieje wiele pomysłów na to, gdzie można urządzić tego rodzaju sesję. Można wśród nich wymienić:

 • Wawel - miejsce tradycyjne i niezwykle urokliwe. Ta średniowieczna budowla zachwyca swoją architekturą, a jednocześnie jest idealnie doświetlona: co tworzy z niej doskonałe miejsce do fotografii ślubnej.
 • Skałki Twardowskiego - znajdujące się koło zalewu na Zakrzówku, którego woda ma wyjątkowy, ciemno-niebieski kolor.
 • Krakowski ogród botaniczny - miejsce pełne kolorów i niezwykłych roślin, które tworzą niemal bajkowe tło. Trzeba pamiętać jednak, że na fotografowanie w tym miejscu trzeba uzyskać pozwolenie.
 • Planty - w ciepłych miesiącach są zielone i bardzo klimatyczne. Kilka zdjęć w tym miejscu jest niemal obowiązkowe.
 • Bulwary wiślane - sesja nad Wisłą, o zachodzie Słońca, stworzy naprawdę romantyczny nastrój.
 • Willa Decjusza - okazała budowla na terenie Woli Justowskiej, która dodaje zdjęciom elegancji i szyku.
 • Kazimierz Dolny - jego urokliwe uliczki sprawią, że zdjęcia na pewno będą zachwycające.

Tego rodzaju krakowska sesja w plenerze na pewno będzie udana, niezwykle klimatyczna i sprawi, że zdjęcia Pary Młodej będą oglądane z wielką przyjemnością, a do tego staną się naprawdę wyjątkową pamiątką.

Czytany 165 razy

Artykuły powiązane

 • Urocze czapki dla chłopców i dziewczynek Urocze czapki dla chłopców i dziewczynek

  Kiedy za zewnątrz temperatura zaczyna spadać, przychodzi czas na wyciągnięcie ciepłych ubrań z głębin garderoby. Może okazać się jednak, szczególnie w przypadku dzieci, że niektóre ubrania są już za małe lub zniszczone. Dzieci uwielbiają przebywać na dworze, muszą także wychodzić do szkoły lub przedszkola, dlatego ciepłe ubrania są im niezbędne.

 • Hurtowania tkanin Kraków – współpraca z marką odzieżową Hurtowania tkanin Kraków – współpraca z marką odzieżową

  Dlaczego niektórzy producenci odzieży od lat utrzymują się na rynku, natomiast inni przegrywają w walce z konkurencją? Powodów tego stanu rzeczy może być wiele, począwszy od niskiej jakości obsługi klienta, skończywszy na słabej reklamie. Najczęściej jednak to sam produkt decyduje o tym, czy firma odzieżowa ma szanse zaistnieć na rynku.

 • Stopy to fundament, a dobre buty dla dzieci to podstawa. Stopy to fundament, a dobre buty dla dzieci to podstawa.

  Stopy najczęściej zaczynają być w centrum uwagi rodziców dopiero w momencie pierwszych prób chodzenia, a to błąd, ponieważ wbrew pozorom przebyły one niezwykle fascynującą drogę i wiele "nauczyły się", zanim stanęły na podłodze

 • Współczesny krawiec - w czym może pomóc Współczesny krawiec - w czym może pomóc

  Ze starannością chcemy uzupełnić każdą stylizację, marzy nam się garderoba stworzona z precyzyjnie dobranych do naszego stylu i sylwetki ubrań, zależy nam na skompletowaniu zestawów, które sprawdzą się na każdą okazję i porę roku, będziemy wyglądać i czuć się w nich wyśmienicie?

 • Wegańskie obuwie - jakie są plusy? Wegańskie obuwie - jakie są plusy?

  Obecnie, coraz to większa liczba konsumentów staje się bardziej świadoma ekologicznie, ponieważ jest lepiej poinformowana o sposobach, aby stać się bardziej przyjaznymi dla środowiska.