Polecane artykuły

 • 1

sobota, 17 luty 2018 13:12

Sesja ślubna w Krakowie - gdzie można ją wykonać?

Sesja ślubna wykonywana w plenerze powinna być wyjątkowa, by wracając do niej pod latach, nadal zachwycać się pięknymi zdjęciami. Aby tak się stało ważne jest miejsce, w którym się ją wykona. I tak na przykład Kraków jest miastem, gdzie znaleźć można wiele wyjątkowych miejsc.

Plener ślubny

Plener ślubny wykonany w mieście to wiele możliwości, fotograf ślubny może doskonale wykorzystać jego architekturę, wyjątkowe zabytki i mniej znane a urokliwe miejsca. Para Młoda pozuje wśród kamienic, nietuzinkowych fasad i małych uliczek. Najważniejsze staje się uchwycenie atmosfery danego miasta. Tak naprawdę nie ma tutaj żadnych ograniczeń, a sesja opierająca się na zadzie spaceru i szukaniu pięknych miejsc (oraz odpowiedniego światła), nie staje się czymś stresującym, a naprawdę przyjemnym doświadczeniem. Oczywiście w dużym mieście najlepiej zrobić ją rano - szczególnie tam, gdzie później pojawiają się turyści.

Sesja ślubna w Krakowie

W Krakowie istnieje wiele pomysłów na to, gdzie można urządzić tego rodzaju sesję. Można wśród nich wymienić:

 • Wawel - miejsce tradycyjne i niezwykle urokliwe. Ta średniowieczna budowla zachwyca swoją architekturą, a jednocześnie jest idealnie doświetlona: co tworzy z niej doskonałe miejsce do fotografii ślubnej.
 • Skałki Twardowskiego - znajdujące się koło zalewu na Zakrzówku, którego woda ma wyjątkowy, ciemno-niebieski kolor.
 • Krakowski ogród botaniczny - miejsce pełne kolorów i niezwykłych roślin, które tworzą niemal bajkowe tło. Trzeba pamiętać jednak, że na fotografowanie w tym miejscu trzeba uzyskać pozwolenie.
 • Planty - w ciepłych miesiącach są zielone i bardzo klimatyczne. Kilka zdjęć w tym miejscu jest niemal obowiązkowe.
 • Bulwary wiślane - sesja nad Wisłą, o zachodzie Słońca, stworzy naprawdę romantyczny nastrój.
 • Willa Decjusza - okazała budowla na terenie Woli Justowskiej, która dodaje zdjęciom elegancji i szyku.
 • Kazimierz Dolny - jego urokliwe uliczki sprawią, że zdjęcia na pewno będą zachwycające.

Tego rodzaju krakowska sesja w plenerze na pewno będzie udana, niezwykle klimatyczna i sprawi, że zdjęcia Pary Młodej będą oglądane z wielką przyjemnością, a do tego staną się naprawdę wyjątkową pamiątką.

Czytany 135 razy

Artykuły powiązane

 • Czy modne produkty mogą być tanie? Czy modne produkty mogą być tanie?

  Na wybiegach w czasie pokazów mody można zaobserwować cudowne kreacje, których uzupełnieniem są stylowe dodatki, w tym przepiękne buty.

 • Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent

  Wybór prezentu na urodziny, imieniny czy na dowolną inną okazję nie jest łatwym zadaniem. Są jednak produkty, z których zakupu ucieszy się niemalże każdy. Dobrej jakości sprzęt elektroniczny jest zawsze sprawdzonym rozwiązaniem. Co więc warto podarować bliskiej osobie? Przedstawiamy polecane pomysły.

 • Własna działka w mieście, dlaczego warto? Własna działka w mieście, dlaczego warto?

  Posiadanie własnej działki w mieście to bardzo opłacalna inwestycja. Najczęściej są to działki budowlane, których wartość stale rośnie, w zależności od miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz koniunktury na rynku inwestycyjnym. O takie działki, nawet w centrum miast, nie jest trudno. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja na rynku działek rekreacyjnych.

 • Obiad komunijny w restauracji czy w domu? Jakie rozwiązanie jest lepsze? Obiad komunijny w restauracji czy w domu? Jakie rozwiązanie jest lepsze?

  Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne, duchowe wydarzenie w życiu każdego kilkuletniego dziecka, które przystępuje do tego sakramentu. Jednak wielu rodziców ma dylemat, gdzie najlepiej zorganizować pociesze obiad komunijny – w domu czy może restauracji? Jak wybrać lokal, który spełni nasze oczekiwania i sprawi, że zorganizowana uroczystość będzie mile wspominana przez wszystkich gości?

 • Kiedy należy udać się do mechanika samochodowego? Kiedy należy udać się do mechanika samochodowego?

  Jeżeli ktoś uważa, że z usług auto serwisu korzysta się tylko wtedy, kiedy pojazd odmawia posłuszeństwa, może go to spotkać znacznie szybciej niż się spodziewa. Dlatego warto systematycznie sprawdzać stan samochodu i w razie potrzeby decydować się na wymianę zużytych części.