Polecane artykuły

 • 1
wtorek, 27 marzec 2018 20:40

Słodko w firmie !

Istnieje wiele ciekawych sposobów, które pozwalają nie tylko dobrze zareklamować firmę, ale także wykreować jej odpowiedni wizerunek. Nie mówię tutaj wyłącznie o tradycyjnych sposobach marketingowych, jak reklamy w prasie, radio czy w sieci oraz rozdawanie ulotek czy broszurek reklamowych.

Wyjątkowo ciekawym i cieszącym się coraz większą popularnością sposobem reklamowania firmy są słodycze opatrzone logiem danego przedsiębiorstwa. Można je wręczać podczas targów czy umieścić w salaterce położonej na recepcji. Wiele firm związanych ze sprzedażą online, decyduje się na wkładanie cukierków firmowych do przesyłek wysyłanych do klientów. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ powoduje, że odbiorca paczki zostaje pozytywnie zaskoczony i zapamiętuje daną markę na dłużej.

Słodycze od zawsze są bardzo dobrym upominkiem, który się nam niezwykle pozytywnie kojarzy. Właśnie dlatego stanowią idealne narzędzie do budowania dobrego wizerunku firmy. Jest to szczególnie ważne dla przedsiębiorstw, które dopiero wychodzą na rynek lub które są właśnie w momencie najintensywniejszego rozwoju.

Gdzie można zamówić pyszne słodycze z logiem firmy?

Na rynku istnieją firmy wyspecjalizowane w produkcji słodyczy reklamowych. Jedną z nich jest Majami. Dokładna oferta została zamieszczona na stronie www.Majami.pl, ale ogólnie rzecz ujmując, możemy kupić np. krówki, ptasie mleczka, sezamki czy produkty BIO.

Słodycze firmowe są często wykorzystywane także do działań reklamacyjnych. Odpowiadając pisemnie na reklamację klienta, warto dorzucić do koperty słodki upominek, który zatrze negatywne wrażenie. To bardzo ważne, ponieważ jak wiadomo, złe opinie o firmach potrafią rozejść się w zatrważającym tempie, dlatego do każdej reklamacji należy podejść bardzo uważnie, aby spełnić oczekiwania klienta i sprawić, żeby w przyszłości z chęcią znów skorzystał z naszych produktów czy usług.

Słodkie upominki firmowe mogą być także wykorzystywane okazjonalnie, na przykład jako miły dodatek do życzeń noworocznych, które wysyłamy do stałych klientów i kontrahentów. Możliwości użycia słodyczy firmowych jest wiele, a każda z nich przynosi realne korzyści dla przedsiębiorstwa, bo ma w sobie silny potencjał marketingowy.

Czytany 174 razy

Artykuły powiązane

 • Szablony krawieckie, czyli jak szyć ubrania Szablony krawieckie, czyli jak szyć ubrania

  Szycie ubrań to wcale nie takie proste zadanie, jak wydaje się większości osób. Oczywiście projektanci artystyczni w pewien sposób mają łatwiej, ponieważ muszą oni zaprojektować i stworzyć jedynie jeden egzemplarz swojej kreacji. Jeśli jednak chodzi o marki, które chcą zrobić coś innowacyjnego, muszą one trzymać się z góry ustalonych procedur.

 • Urocze czapki dla chłopców i dziewczynek Urocze czapki dla chłopców i dziewczynek

  Kiedy za zewnątrz temperatura zaczyna spadać, przychodzi czas na wyciągnięcie ciepłych ubrań z głębin garderoby. Może okazać się jednak, szczególnie w przypadku dzieci, że niektóre ubrania są już za małe lub zniszczone. Dzieci uwielbiają przebywać na dworze, muszą także wychodzić do szkoły lub przedszkola, dlatego ciepłe ubrania są im niezbędne.

 • Hurtowania tkanin Kraków – współpraca z marką odzieżową Hurtowania tkanin Kraków – współpraca z marką odzieżową

  Dlaczego niektórzy producenci odzieży od lat utrzymują się na rynku, natomiast inni przegrywają w walce z konkurencją? Powodów tego stanu rzeczy może być wiele, począwszy od niskiej jakości obsługi klienta, skończywszy na słabej reklamie. Najczęściej jednak to sam produkt decyduje o tym, czy firma odzieżowa ma szanse zaistnieć na rynku.

 • Stopy to fundament, a dobre buty dla dzieci to podstawa. Stopy to fundament, a dobre buty dla dzieci to podstawa.

  Stopy najczęściej zaczynają być w centrum uwagi rodziców dopiero w momencie pierwszych prób chodzenia, a to błąd, ponieważ wbrew pozorom przebyły one niezwykle fascynującą drogę i wiele "nauczyły się", zanim stanęły na podłodze

 • Współczesny krawiec - w czym może pomóc Współczesny krawiec - w czym może pomóc

  Ze starannością chcemy uzupełnić każdą stylizację, marzy nam się garderoba stworzona z precyzyjnie dobranych do naszego stylu i sylwetki ubrań, zależy nam na skompletowaniu zestawów, które sprawdzą się na każdą okazję i porę roku, będziemy wyglądać i czuć się w nich wyśmienicie?