Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 27 marzec 2018 18:40

Słodko w firmie !

Istnieje wiele ciekawych sposobów, które pozwalają nie tylko dobrze zareklamować firmę, ale także wykreować jej odpowiedni wizerunek. Nie mówię tutaj wyłącznie o tradycyjnych sposobach marketingowych, jak reklamy w prasie, radio czy w sieci oraz rozdawanie ulotek czy broszurek reklamowych.

Wyjątkowo ciekawym i cieszącym się coraz większą popularnością sposobem reklamowania firmy są słodycze opatrzone logiem danego przedsiębiorstwa. Można je wręczać podczas targów czy umieścić w salaterce położonej na recepcji. Wiele firm związanych ze sprzedażą online, decyduje się na wkładanie cukierków firmowych do przesyłek wysyłanych do klientów. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ powoduje, że odbiorca paczki zostaje pozytywnie zaskoczony i zapamiętuje daną markę na dłużej.

Słodycze od zawsze są bardzo dobrym upominkiem, który się nam niezwykle pozytywnie kojarzy. Właśnie dlatego stanowią idealne narzędzie do budowania dobrego wizerunku firmy. Jest to szczególnie ważne dla przedsiębiorstw, które dopiero wychodzą na rynek lub które są właśnie w momencie najintensywniejszego rozwoju.

Gdzie można zamówić pyszne słodycze z logiem firmy?

Na rynku istnieją firmy wyspecjalizowane w produkcji słodyczy reklamowych. Jedną z nich jest Majami. Dokładna oferta została zamieszczona na stronie www.Majami.pl, ale ogólnie rzecz ujmując, możemy kupić np. krówki, ptasie mleczka, sezamki czy produkty BIO.

Słodycze firmowe są często wykorzystywane także do działań reklamacyjnych. Odpowiadając pisemnie na reklamację klienta, warto dorzucić do koperty słodki upominek, który zatrze negatywne wrażenie. To bardzo ważne, ponieważ jak wiadomo, złe opinie o firmach potrafią rozejść się w zatrważającym tempie, dlatego do każdej reklamacji należy podejść bardzo uważnie, aby spełnić oczekiwania klienta i sprawić, żeby w przyszłości z chęcią znów skorzystał z naszych produktów czy usług.

Słodkie upominki firmowe mogą być także wykorzystywane okazjonalnie, na przykład jako miły dodatek do życzeń noworocznych, które wysyłamy do stałych klientów i kontrahentów. Możliwości użycia słodyczy firmowych jest wiele, a każda z nich przynosi realne korzyści dla przedsiębiorstwa, bo ma w sobie silny potencjał marketingowy.

Czytany 113 razy

Artykuły powiązane

 • Jak urozmaicić event firmowy? Jak urozmaicić event firmowy?

  Zastanawiasz się, w jaki sposób najlepiej urozmaicić swój event firmowy? Twoje przedsiębiorstwo organizuje spotkanie tematyczne i chcesz znaleźć najlepszy sposób na to, aby móc w odpowiedniej formie wprowadzić przyjazną atmosferę w szeregi załogi?

 • Srebro Inwestycyjne - czy warto? Srebro Inwestycyjne - czy warto?

  Zastanawiasz się, czy warto obecnie inwestować w srebro inwestycyjne? Ponadto nie do końca wiesz, gdzie można zaopatrzyć się w tego rodzaju aktywa?

 • Marka Cersanit - najwyższa jakość płytek Marka Cersanit - najwyższa jakość płytek

  Szeroka oferta producentów płytek sprawia, że ich wybór nie jest łatwym zadaniem. Wszelkiego rodzaju wzory, różne kolory, ciekawe mozaiki czy oryginalne kształty dają możliwość stworzenia łazienki spełniającej wszelkie wizje klientów. Producenci marek, takich jak Cersanit stawiają na sprawdzone rozwiązania oraz najwyższą jakość. Firma wychodzi naprzeciw klientom i oferuje im wytrzymałe produkty o wielu wzorach i kolorach, spełniające najwyższe normy jakości.

 • Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze? Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze?

  Okulary damskie stanowią bardzo ważny dodatek każdego stroju. Wystarczy postawić na wyjątkowe lenonki, duże muchy czy kolorowe oprawki, które sprawią, że strój nabierze nowego charakteru. Odpowiednio dobrane okulary damskie podkreślą Twój indywidualizm!

 • Dekoracje na 18 urodziny Dekoracje na 18 urodziny

  Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jest to czas, kiedy każdy z nas przekracza magiczną granicę wyznaczoną przez prawo pomiędzy dzieciństwem i dorosłością.