Polecane artykuły

 • 1

wtorek, 27 marzec 2018 18:40

Słodko w firmie !

Istnieje wiele ciekawych sposobów, które pozwalają nie tylko dobrze zareklamować firmę, ale także wykreować jej odpowiedni wizerunek. Nie mówię tutaj wyłącznie o tradycyjnych sposobach marketingowych, jak reklamy w prasie, radio czy w sieci oraz rozdawanie ulotek czy broszurek reklamowych.

Wyjątkowo ciekawym i cieszącym się coraz większą popularnością sposobem reklamowania firmy są słodycze opatrzone logiem danego przedsiębiorstwa. Można je wręczać podczas targów czy umieścić w salaterce położonej na recepcji. Wiele firm związanych ze sprzedażą online, decyduje się na wkładanie cukierków firmowych do przesyłek wysyłanych do klientów. To bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ powoduje, że odbiorca paczki zostaje pozytywnie zaskoczony i zapamiętuje daną markę na dłużej.

Słodycze od zawsze są bardzo dobrym upominkiem, który się nam niezwykle pozytywnie kojarzy. Właśnie dlatego stanowią idealne narzędzie do budowania dobrego wizerunku firmy. Jest to szczególnie ważne dla przedsiębiorstw, które dopiero wychodzą na rynek lub które są właśnie w momencie najintensywniejszego rozwoju.

Gdzie można zamówić pyszne słodycze z logiem firmy?

Na rynku istnieją firmy wyspecjalizowane w produkcji słodyczy reklamowych. Jedną z nich jest Majami. Dokładna oferta została zamieszczona na stronie www.Majami.pl, ale ogólnie rzecz ujmując, możemy kupić np. krówki, ptasie mleczka, sezamki czy produkty BIO.

Słodycze firmowe są często wykorzystywane także do działań reklamacyjnych. Odpowiadając pisemnie na reklamację klienta, warto dorzucić do koperty słodki upominek, który zatrze negatywne wrażenie. To bardzo ważne, ponieważ jak wiadomo, złe opinie o firmach potrafią rozejść się w zatrważającym tempie, dlatego do każdej reklamacji należy podejść bardzo uważnie, aby spełnić oczekiwania klienta i sprawić, żeby w przyszłości z chęcią znów skorzystał z naszych produktów czy usług.

Słodkie upominki firmowe mogą być także wykorzystywane okazjonalnie, na przykład jako miły dodatek do życzeń noworocznych, które wysyłamy do stałych klientów i kontrahentów. Możliwości użycia słodyczy firmowych jest wiele, a każda z nich przynosi realne korzyści dla przedsiębiorstwa, bo ma w sobie silny potencjał marketingowy.

Czytany 126 razy

Artykuły powiązane

 • Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent Nawigacja samochodowa, ekspres i sprzęt elektroniczny, czyli co kupić na prezent

  Wybór prezentu na urodziny, imieniny czy na dowolną inną okazję nie jest łatwym zadaniem. Są jednak produkty, z których zakupu ucieszy się niemalże każdy. Dobrej jakości sprzęt elektroniczny jest zawsze sprawdzonym rozwiązaniem. Co więc warto podarować bliskiej osobie? Przedstawiamy polecane pomysły.

 • Własna działka w mieście, dlaczego warto? Własna działka w mieście, dlaczego warto?

  Posiadanie własnej działki w mieście to bardzo opłacalna inwestycja. Najczęściej są to działki budowlane, których wartość stale rośnie, w zależności od miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego oraz koniunktury na rynku inwestycyjnym. O takie działki, nawet w centrum miast, nie jest trudno. Zupełnie inaczej wygląda sytuacja na rynku działek rekreacyjnych.

 • Obiad komunijny w restauracji czy w domu? Jakie rozwiązanie jest lepsze? Obiad komunijny w restauracji czy w domu? Jakie rozwiązanie jest lepsze?

  Pierwsza Komunia Święta to niezwykle ważne, duchowe wydarzenie w życiu każdego kilkuletniego dziecka, które przystępuje do tego sakramentu. Jednak wielu rodziców ma dylemat, gdzie najlepiej zorganizować pociesze obiad komunijny – w domu czy może restauracji? Jak wybrać lokal, który spełni nasze oczekiwania i sprawi, że zorganizowana uroczystość będzie mile wspominana przez wszystkich gości?

 • Kiedy należy udać się do mechanika samochodowego? Kiedy należy udać się do mechanika samochodowego?

  Jeżeli ktoś uważa, że z usług auto serwisu korzysta się tylko wtedy, kiedy pojazd odmawia posłuszeństwa, może go to spotkać znacznie szybciej niż się spodziewa. Dlatego warto systematycznie sprawdzać stan samochodu i w razie potrzeby decydować się na wymianę zużytych części.

 • Czym może zająć się mechanik samochodowy? Czym może zająć się mechanik samochodowy?

  Kiedy auto jest nowe i w pełni sprawne, kierowca może cieszyć się komfortową jazdą i czuć się pewnie na drodze. Jednak w momencie, gdy poszczególne podzespoły zaczynają się zużywać, a pojazd coraz częściej zaskakuje i nie są to miłe niespodzianki, sytuacja zdecydowanie się zmienia. Można temu zapobiec, wystarczy regularnie odwiedzać mechanika samochodowego.