Polecane artykuły

 • 1

poniedziałek, 20 marzec 2017 06:29

Rola kwiatów w firmie

Aranżacja wnętrz w biurze jest tak samo istotna, jak poziom reprezentowanej przez pracowników kompetencji zawodowej. Nie można o tym zapominać, zwłaszcza wtedy, kiedy widzimy, że należy coś zmienić. Jednym zaś z lepszych pomysłów aranżacyjnych jest umieszczenie kwiatów. To coś, co zawsze
się sprawdzało i z pewnością ociepli wizerunek również i naszej firmy.

Kwiaty dla biura

Nie brakuje kwiaciarni, także tych prosperujących online, które mają do zaoferowania kwiaty dla firm i instytucji publicznych, hoteli, czy restauracji. Te kwiaty dla firm, jakie dowożą mogą mieć różną formę, gdyż wszystko uzależnione jest od gustu  i oczekiwań przedsiębiorców. Zazwyczaj, kwiaty takie dopasowane są do aranżacji wnętrz znajdującej się w danym miejscu. Dobrą alternatywą jest to, że kwiaty  w specjalnych wiązankach mogą być dostarczane na doniosłe eventy biznesowe. Stylizacja wnętrz biurowych może się również odbywać poprzez ustawienie kwiatów doniczkowych. Kwiaty pozwolą zbudować pozytywny wizerunek firmy, poprawią nastrój pracowników, jak i Klientów, a także zagwarantują przyjazną atmosferę w biurze. Profesjonalne kwiatowe aranżacje zostaną dostosowane do oświetlenia, wielkości i charakteru wnętrza, w jakim się znajdą. Można będzie również w biurze ustawić kompozycje okolicznościowe, oczywiście dopasowane do profilu danej instytucji. 

Dopasowanie kwiatów do wymogów biura

Dopasowanie kwiatów do wymogów biura sprawi, że kwiaty w firmie pozytywnie wpłyną na jej wizerunek. Umili to czas Klientom w trakcie oczekiwania na obsługę, a pracownikom poprawi nastrój podczas spędzania długich godzin w miejscu pracy. Konkretne kwiaty, w zależności od ich rodzaju, mogą też wyróżnić pewne atuty aranżacji wnętrz. Najlepiej zatem   umieszczenie kompozycji kwiatowych omówić z profesjonalnymi dekoratorami wnętrz, gdyż to właśnie oni podpowiedzą,  co zrobić, aby biuro prezentowało się bez zarzutu. Im większa przestrzeń – tym na więcej można będzie sobie pozwolić. Naturalnie, pamiętając przy tym o zachowaniu harmonii stylizacyjnej.

Materiał opracowany we współpracy z Amarantkwiaty.pl

Czytany 729 razy

Artykuły powiązane

 • Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze? Okulary damskie – czym kierować się przy wyborze?

  Okulary damskie stanowią bardzo ważny dodatek każdego stroju. Wystarczy postawić na wyjątkowe lenonki, duże muchy czy kolorowe oprawki, które sprawią, że strój nabierze nowego charakteru. Odpowiednio dobrane okulary damskie podkreślą Twój indywidualizm!

 • Dekoracje na 18 urodziny Dekoracje na 18 urodziny

  Osiemnaste urodziny to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka. Jest to czas, kiedy każdy z nas przekracza magiczną granicę wyznaczoną przez prawo pomiędzy dzieciństwem i dorosłością.

 • Designerskie meble i dodatki do salonu Designerskie meble i dodatki do salonu

  Stylowy i elegancki salon to wizytówka każdego domu czy mieszkania. Dlatego urządzając to pomieszczenie, przykładamy tak dużą uwagę do jego estetyki. Przy urządzaniu salonu należy kierować się tym, aby ostatecznie wystrój miał spójny i harmonijny charakter.

 • Podział majątku po rozwodzie Podział majątku po rozwodzie

  Najpierw jest wielkie uczucie, później ślub i często długie lata wspólnego życia. Jednak w pewnym momencie para dochodzi do wniosku, że już nie chce żyć ze sobą. I dochodzi do rozwodu. Są również sytuacje tragiczne, gdy za rozpad małżeństwa winę ponosi jedna ze stron np. znęcając się nad współmałżonkiem.

 • Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki! Jak dobrać okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne? Skorzystaj z wiosennej promocji w Twoje Soczewki!

  Wiosna za pasem, a razem ze słoneczną pogodą przychodzi ochota na odświeżenie stylu. Poza przeglądem garderoby czas również na dopasowanie akcesoriów do najnowszych trendów i poczucie się stylowo. Dzisiaj chcemy przedstawić kilka cennych porad dotyczących dobierania okularów przeciwsłonecznych, jak i korekcyjnych. Mamy również niespodziankę w postaci dużych rabatów na zakup wymarzonych okularów!