Polecane artykuły

 • 1
środa, 31 maj 2017 10:19

Przegląd gadżetów, które idealnie spiszą się przy noworodku

W gąszczu gadżetów dla niemowlaków zgubić się może nawet najbardziej doświadczony rodzic. Wielu producentów wprowadza do swojego asortymentu coraz to nowsze przedmioty. Ich główną funkcją ma być usprawnienie oraz ułatwienie opieki nad dziećmi. Można by rzec, iż kiedyś czegoś nie było i nasze mamy świetnie bez tego sobie dawały radę. Niemniej jedna w dobie szybkiego rozwoju i pędzącego świata, warto jest rozważyć zakup niektórych gadżetów.

Oczywiście, jak do każdej innej rzeczy, także do zakupu kolejnych przedmiotów dla niemowlaka, powinniśmy podchodzić z rezerwą. Nie każdy gadżet okaże się niezbędny, często użyty tylko raz będzie później kurzył się w kącie. Poniżej znajduje się krótka lista zawierająca Artykuły dla niemowląt, których zakup warto rozważyć.

Pierwszym gadżetem jest niania elektroniczna. Niektórzy rodzice bez niej nie wyobrażają sobie opieki nad niemowlakiem. Umożliwia ona kontrolę tego, co robi dziecko pozostawione samo w pokoju, kiedy się obudzi, kiedy zacznie płakać i wymagać naszej uwagi. W tym czasie my możemy zająć się innymi domowymi obowiązkami czy oddać chwili relaksu. Na rynku dostępne są zarówno nianie elektroniczne głosowe oraz takie z wbudowaną kamerką, niektóre nawet umożliwiają dwustronną komunikację.

Kolejnym ciekawym gadżetem jest nosidełko. W tym przypadku w pierwszej kolejności powinno się zwrócić uwagę na to, czy ma ono odpowiedni atest i certyfikat. Nosidełko musi być przede wszystkim bezpieczne dla kręgosłupa naszej pociechy. Rozwiązanie tego typu idealnie spisuje się wtedy, gdy potrzebujemy wolnych rąk, a jednocześnie musimy mieć przy sobie malucha, np. podczas prostych domowych obowiązkach, podczas zakupu czy wycieczki. Dziecko znajdujące się w nosidełku, blisko ciała rodzica, czuje się bezpiecznie i jest spokojniejsze.

Wszyscy rodzice powinni być również wyposażeni w kilka sztuk kocyków dla niemowlaka. To one idealnie spisują się jako nakrycie podczas drzemki czy w cieplejsze noce, nimi można otulić dziecko w chłodniejszy dzień, świetnie spisują się na podłodze jako miejsce do zabawy czy też na dworze podczas ciepłego popołudnia. Kocyki przy maluchach szybko się brudzą, dlatego też warto jest zaopatrzyć się w kilka sztuk, by nie martwić się o częste pranie.

Wielu rodziców wyposaża się również w podgrzewacze do butelek. Pozwalają one w szybki sposób podgrzać lub przygotować posiłek dla dziecka. Coraz więcej z nich dodatkowo posiada sterylizator, dzięki któremu butelki i inne akcesoria zawsze będą gotowe do użytku w razie potrzeby.

Warto również wspomnieć o gadżecie, którym są torby na wózek. Wybierając się z niemowlakiem na zakupy czy wizytę do lekarza zawsze trzeba mieć pod ręką podstawowe przedmioty, takie jak chusteczki nawilżane, pieluszki, smoczki czy butelki z piciem. Torby dedykowane dla młodych mam zazwyczaj są bardzo pojemne i funkcjonalne. Dzięki wielu przegrodom może zapanować w nich porządek, który zaprzeczać będzie pojęciu damskiej torebki.

Czytany 427 razy

Artykuły powiązane

 • Szablony krawieckie, czyli jak szyć ubrania Szablony krawieckie, czyli jak szyć ubrania

  Szycie ubrań to wcale nie takie proste zadanie, jak wydaje się większości osób. Oczywiście projektanci artystyczni w pewien sposób mają łatwiej, ponieważ muszą oni zaprojektować i stworzyć jedynie jeden egzemplarz swojej kreacji. Jeśli jednak chodzi o marki, które chcą zrobić coś innowacyjnego, muszą one trzymać się z góry ustalonych procedur.

 • Urocze czapki dla chłopców i dziewczynek Urocze czapki dla chłopców i dziewczynek

  Kiedy za zewnątrz temperatura zaczyna spadać, przychodzi czas na wyciągnięcie ciepłych ubrań z głębin garderoby. Może okazać się jednak, szczególnie w przypadku dzieci, że niektóre ubrania są już za małe lub zniszczone. Dzieci uwielbiają przebywać na dworze, muszą także wychodzić do szkoły lub przedszkola, dlatego ciepłe ubrania są im niezbędne.

 • Hurtowania tkanin Kraków – współpraca z marką odzieżową Hurtowania tkanin Kraków – współpraca z marką odzieżową

  Dlaczego niektórzy producenci odzieży od lat utrzymują się na rynku, natomiast inni przegrywają w walce z konkurencją? Powodów tego stanu rzeczy może być wiele, począwszy od niskiej jakości obsługi klienta, skończywszy na słabej reklamie. Najczęściej jednak to sam produkt decyduje o tym, czy firma odzieżowa ma szanse zaistnieć na rynku.

 • Stopy to fundament, a dobre buty dla dzieci to podstawa. Stopy to fundament, a dobre buty dla dzieci to podstawa.

  Stopy najczęściej zaczynają być w centrum uwagi rodziców dopiero w momencie pierwszych prób chodzenia, a to błąd, ponieważ wbrew pozorom przebyły one niezwykle fascynującą drogę i wiele "nauczyły się", zanim stanęły na podłodze

 • Współczesny krawiec - w czym może pomóc Współczesny krawiec - w czym może pomóc

  Ze starannością chcemy uzupełnić każdą stylizację, marzy nam się garderoba stworzona z precyzyjnie dobranych do naszego stylu i sylwetki ubrań, zależy nam na skompletowaniu zestawów, które sprawdzą się na każdą okazję i porę roku, będziemy wyglądać i czuć się w nich wyśmienicie?